Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 15. 12. 2019 - 11:12)

Oto už máme hadry.Pro oba to stálo necelý tři litry.Teď je mi trochu líp ale jen Sergejem že se nehádáme ale jinak nějak unavená a už třetí den se mi točí hlava a já nevim proč.Mam v hlavě takovou otupělost.A co ostatní jak se máte,jak máte teď sami potíže střeva,kašel,koleno je to aspoň trochu lepší?? Chybí mi tu Kača a škoda že nepíše i skoro důchodce a ta pani 48letá,abych měla na koho myslet.

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 12:12)

Co jsi si koupila, Miluno? A půjčili vám vaši na ten nový byt?

Ota (Ne, 15. 12. 2019 - 10:12)

Aleši Kameňák nesnášim a takhle hnusně nevypadám.Kdyby jsi viděl Sergeje tak on je ale pěknej chlap,problém byl jen když byli tenkrát špinavý.Teď už byl čistější jen měl díry na oblečení ale včera si měli jet pro nový jak jsem psal.A nebýt Sergeje tak Milunku ani nevidim.Protože ten kdo mi pozval v Písku co jsem tam přijel byl nakonec právě on.No tak můžu vlastně teď jezdit za kamarádem ne:)

Oto (Ne, 15. 12. 2019 - 12:12)

Kdybys nekecal, jel jsi za Milunou ne za Sergejem. Že ti Sergej otevřel, neznamená to nic. Ty jsi se vetřel stejně jak Miluna k tobě. Miluna ti psala abys nejezdil. Kámoš by pokecal a nepředváděl se před tebou se sexem. Však Sergej má z tebe jen srandu jak jsi nadrženej a teď už i úchylnej. Jo to jsi tu ze sebe dělal chudinku. Pěkně trapná chudinka. Nechal ses zase pochcat?

Ota (Ne, 15. 12. 2019 - 13:12)

Tak já ani nevim jestli to Milča ví nebo ne když k tomu nic nenapsala.Já to psal kvůli tomu že jsem teď spokojenější díky Sergejovi.Jestli má ze mě jen srandu to nepoznám,hlavně že mě dovolil to co dovolil a klidně bych jel dneska zase ale musim načerpat síly na práci.Ty asi nevíš jaký to je když jsi všude odepsanej a nikdo tě nechce a bez kamarádů i bez ženský,tak jsem fakt rád za ně a doufám že mě vezmou mezi sebe a budem takhle pokračovat dál.Anko když tě to zajímá tak postříkal jí dirku od prdelky,takže jsem to viděl a je to zážitek koukat.Milunečko mám vás tak rád,jsem veselejší díky vám a jsem rád že už máte oblečení a pozdravuj Sergeje.

Fuj (Ne, 15. 12. 2019 - 13:12)

Debile. Zhnusil jsi se tady hodně lidem. Koukat na to jak Sergej stříká, to už není normální.

Ota (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

Tak když už jsem koukal na celej jejich sex od začátku a k tomu jsem jí hladil tak přece kvůli jeho stříkání neuteču?

Sany 11 (Ne, 15. 12. 2019 - 09:12)

Alesi, kam na to chodis? :D Ale ten Otik je presnej.:D Sergej taky.

-Aleš- (Ne, 15. 12. 2019 - 09:12)

Sany, to je jenom náhoda. Já pořád hledám video s "Otíkem", jak chodí do bordelu s hrstí drobných, a místo toho mi vyskakují jenom tahle videa. Ale zase se víc hodí k téhle diskuzi :-)

-Aleš- (Ne, 15. 12. 2019 - 09:12)

Mimochodem, ve filmu se jmenuje Honzík a je to taky sexuální loudil. Takže podobnost s Otíkem, ať už mentálně nebo fyzicky, je až zarážející :-)

-Aleš- (Ne, 15. 12. 2019 - 08:12)

Na videu v čase 0:24 je z prava: Ota, Sergej, další Ukrajinec a nakonec kriminálník a hulič Martin. V záběru není vidět Miluna, která nervózně poklepává nohou u kašny na náměstí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=AonhofRZyvA

bianka (Ne, 15. 12. 2019 - 08:12)

Pils ber to jako můj názor, ale jak ty máš pohled na Milunu coby naf. pannu, tak jiní mají pohled a názory na jiné věci A protože je svoboda slova, mají nárok na to reagovat. Třeba vyčítkami. A tahání?
Záleží na druhé straně co napíše a co ne. Jak píše Aleš. Ota si to mohl nechat pro sebe a nebyla by reakce.

Pils (Ne, 15. 12. 2019 - 07:12)

Po té pauze nějak přestávám chápat smysl diskuze - nejdříve z hlavních postav tahat podrobnosti a pak jim za to vyčinit? Proboha proč? Svoboda každého končí tam, kde začíná svoboda jiného člověka. Pravda je, že Milču by klidně mohla nahradit nafukovací panna, o nějaké city tady rozhodně nejde, spíš jen o pudy a jejich uspokojení. Ale všichni s tím zřejmě souhlasí a vyhovuje jim to, tak co? Tady jsme jen diváci a kdo nechce sledovat, nemusí.

pro pils (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

souhlasím

Pozorující (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

Jenže ona je pravda,že nikdo z místních detaily nechtěl.Teď je Miluna najednou v jiném světle.Po Rivotilu by se hned tak rychle nezklidnila.A detaily si mohl Ota nechat pro sebe.Tak at zijou ve třech,když jim to vyhovuje.Odmítám už Milunu litovat.Když chce být onuce,ať je.

Pravda (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

Rivotril nezabere za 5 minut. Miluna moc dobře věděla co s ní dělají. Taky jí už nelituju. Je to štětka.

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

Miluna bere takovou dávku rivotrilu, aby ji zrychlil, proto šla včera kopadt do hlíny a kamenů. Když přijel úchylnej Ota, vyváděla tak, že ji musel Ukrajinec vzít vedle a tam ji něčím zklidnit. A to byl nějaký ten jejich další fet. Viz co psal O. včera a Miluna předvčerejškem

no (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

ale někdy po něm blábolí a nemůže ani psát

Lalla (Ne, 15. 12. 2019 - 09:12)

Jj, diváci pozorující ošukávanou zfetovanou Milunu, kteří si jako Otík, chtějí taky trochu šáhnout, hmmmm

-Aleš- (Ne, 15. 12. 2019 - 05:12)

Já bych to neviděl tak černě. Ota si to mohl nechat pro sebe a nikdo by nevěděl co tam probíhalo. Oceňuji, že upřímně napsal jak se věci mají. Taky si můžeme udělat obrázek, že s tím Miluniným rivotrilem "jednou za půl roku" to nebude tak horký :-)

Reklama

Přidat komentář