Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Souhlasím, asi jsem zbrkle reagovala, dalo se to čekat. Navíc Miluně to určitě vadit nebude, resp. ona nechápe, že by jí to mělo vadit. Jinak bych řekla, že kdyby se jednalo o jaksi obyčejné :) lidi, tak by je taková žena mohla žalovat za znásilnění.

ten (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Sergej má Milunu jen na sex no fuj

a (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

Miluna má Sergeje na peníze a sex, protože Sergej pracuje, živí, šatí, ubytovává

Návštěvník (So, 14. 12. 2019 - 19:12)

A Ota je úchyl, co se neumí chovat k ženám. Miluna mu jasně napsala, že nemá jezdit. Ne on přijede a ještě ji zneužije.

bianka (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Kdoví jak a čím jí Sergej zklidnil :-( Oto, také jsi mě zklamal.

Mia 22 (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Oto, ty jsi úchyl, takhle se slintat po bezvládné ženské. Jestli má Miluna trochu cti v těle, tak tě kopne do prdele. Jsi nechutný, hnusíš se mi. Tímto s tebou končím.

Mia 22 (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Taky jsem z toho rozladěná. Nevím, kdo je větší dobytek, jestli Sergej nebo Ota. Milunu můžu jen politovat, tak tohle si nezaslouží.

Návštěvník (So, 14. 12. 2019 - 16:12)

Oto, pokud ze sebe budeš počád dělat ukňouranýho chudáka, kterému se nechce pracovat a když tak jde hned s rýmičkou na neschopenku a jeho největší zábava je osahávat zfetovanou holku ve spolupráci s Ukrajincem, který ji šuká....tak to se tě jiná žena nedotkne ani tyčí

Ota (So, 14. 12. 2019 - 17:12)

No jo ale to přece nějaká z inzerátu neví jakej jsem.Psal jsem že konverzace ustane hned po co pošlu fotku.A s rýmičkou jsem doma nebyl,ale bylo mi blbě i s teplotama.Jestli s timhle leze někdo do práce tak by zasloužil nakopat prdel protože roznáší bacily.

koment (So, 14. 12. 2019 - 12:12)

Tak co Karle, Hynku....ech vlastně Oto, Sergeji, Miluno, jaká byla noc

Ota (So, 14. 12. 2019 - 16:12)

Já jsem u nich přespal.Sergej mi docela přivítal mile.Ale Milunka byla opravdu nějak rozjetá,tak jí v jednu chvíli Sergej chytnul a odnesl uklidnit do vedlejší místnosti.A pak když byla už zklidněná a usínala tak si jí Sergej vzal a chtěl ať se koukám,tak jsem si užil aspoň při koukání a ještě jsem si Milunečku posahal,to mi dovolil.Já vim že to pro někoho může být zoufalý ale mně se to nějak zalíbilo.Sergej se s tim nepáře,i když je Milunka v usínání a nadupaná rivotrilama.Jen jí proužek kalhotek dal nastranu a šel:) Tak teď vlastně vim že jí používá kdy se mu zachce.Nebudu popírat jak závidim ale já se mu nemůžu rovnat v ničem.Asi ženský potřebujou takový chlapy.To mě nikdo nechce ani z práce ani z inzerátu když jsem nějakej odpověděl tak se nikdo neozve,nebo když pošlu fotku tak většinou konverzace zkončí.

Pozorující (So, 14. 12. 2019 - 18:12)

Opravdu je nutný zneužívat Milunu jako kus hadru? Prý: posahal jsem si. No fuj.

Lalla (So, 14. 12. 2019 - 17:12)

Zklamal jsi, Oto

Návštěvník (So, 14. 12. 2019 - 13:12)

ecch…Hynku Viléme, Jarmilo

bianka (Pá, 13. 12. 2019 - 20:12)

Ano, budu. Byla to taková želatina prý s vitamíny. Je to lepší než kupovat nějaké Kamzíky a pod. Možná to vyjde i levněji. Sama jsem zvědavá.

Ota (Pá, 13. 12. 2019 - 20:12)

A co bych měl vidět hnusnýho Milunko? Mně to je jedno.Já nemám co dělat a u sebe doma mi to leze krkem.Já vás přijedu navštívit,stejně když už jsem tam byl a okno už máte spravený tak popovídáme a i se Sergejem klidně.Jsem v autě,chvíli jsem dal kafe na benzínce a teď jsem od Písku 30km tak se stavim.A anonyme jak jsem pár dní mlčel to jsem byl sám marod.Bianko tak to jsem zvědavej jestli ti injekce pomůže.To ti to koleno trápilo celkem dlouho.A Milu kdyby jste mi tam nechtěli tak aspoň do auta zajdi posedět,já to nechám u toho baráku jak bydlíte.

bianka (Pá, 13. 12. 2019 - 21:12)

Oto bolest byla víc než měsíc, předtím jsem prodělala zánět, pak byl reng. a dnes potvrzená artroza. Co se scházím s ženskými, tak dvou pomohl. Musí to být dobré, doktor ortopéd říkal, že ještě na to 3 tácy doplácí pojišťovna.Tak jsem si nadělila dárek.

bianka (Pá, 13. 12. 2019 - 19:12)

Každý máme problém, já byla v nemocnici na zázračnou injekci, která mě prý do dvou týdnů zbaví bolesti v koleně. Vymázla jsem 1100kč, poděkovala a čekám. Záruka tak půl roku až rok. Pak asi opakovat.:-) Milu vykřič se, ale neprochladni, jinak to ještě odležíš.

Sany 11 (Pá, 13. 12. 2019 - 20:12)

To pak poreferuj, prosim. To me zajima. sice mam ted pokoj, ale obcas me zlobi.

Miluna (Pá, 13. 12. 2019 - 19:12)

Oto to by teď nešlo jestli nechceš vidět něco hnusnýho.Lallo Miu tak to koukam jak je nám na hovno všem.Do mě se teď dává nějaká agrese (snad to neni vedlejší účinek AD.),až přijede Sergej tak abych to dokázala krotit.Už sem fakt nasraná.Jdu taky ven a jdu kopat do hlíny a kamenů,jdu na pole abych se tam vykřičela a vykopala.

Reklama

Přidat komentář