Reklama

V čem spíte?

Hanka (Ne, 12. 6. 2011 - 19:06)

Sehnala jsem bezvadné bavlněné šortky na spaní. V kombinaci s pohodlným tílkem je to senzace. Tedy, pokud nemrzne.

E.M. (Ne, 12. 6. 2011 - 17:06)

Při spaní má být pohodlí. Nechápu, jak někdo může spát v podprsence a kalhotkách. Všechny kalhoty (pyžamové, trenkové) nebo kalhotky se při spaní zařezávají do genitálií a do zadku, podprsenka musí škrtit. Noční košile se omotává kolem těla a škrtí také. Proto spím nahý a nemám žádný z těchto problémů. Nebudí mne ani noční erekce, které v oblečení tlačí a tím ruší klidný spánek. Navíc při oblečení mohou v oblasti intimních partií hrozit při zapocení opruzeniny či vyrážka.

r.k. (Út, 7. 6. 2011 - 07:06)

nejlepši je spat nahej tělo si odpočine a povlečeni neni problem vyprat

Jana (Út, 7. 6. 2011 - 04:06)

Nejraději spím v podprsence a kalhotkách (ne tnaga, ta nesnáším)

Tomas (Po, 6. 6. 2011 - 17:06)

Spim v pyzamu protoze kdyz jsem nahej tak ze vzrusim a nemuzu usnout. Taky mam casto mokry sny a to by byl jeste vetsi binec nez kdyz mam pyzamo.

doktor (Po, 6. 6. 2011 - 17:06)

Nazí spí jenom čuňata. člověk se potí přímo do peřin a matrací, které se nedají vyprat. Navíc peřiny jsou samozřejmě plné roztočů a jiných mikroparazitů, kteří tak mají snadnější přístup do své potenciální oběti. Spát nahý není vůbec zdravé ani hygienické a doktoři to rozhodně nedoporučují.

Vierka (Po, 6. 6. 2011 - 15:06)

Ja mám najradšej pyžamko, pokiaľ možno bavlnené. Spodný diel by som ešte dokázala oželieť, ale vrch určite nie. Okamžite mi nahej zachladnú ramená a s týmto pocitom neviem spať. Takže spávam oblečená, nahá neviem ... i keď možno raz, ak ma bude niekto veľmi krásne celú noc zohrievať, tak mi budú oba diely zbytočné.
Babkovské nočné košele zo zásady nenosím, pretože spávam dosť nepokojne a často sa prehadzujem, čo má za následok zamotanie košele do úzkej kukly a tá mi potom bráni v otáčaní.
Kúpila som si raz pyžamko saténové, šmrncovné ale ani v tom som sa necítila pohodlne - bavlna je bavlna.

roman (Po, 6. 6. 2011 - 13:06)

jedině nahej super ...

Martin (Po, 6. 6. 2011 - 13:06)

My spime taky nazi. Je to...Ja spim nahy je to dobry pocit akorad kdys jse odkopnu tak je vsecno videt no a co ma byt a myslim ze nahota je normalni vec tak a druhym je to fuk.

Martin (Po, 6. 6. 2011 - 13:06)

My spime taky nazi. Je to...Je to super spanek

(Po, 9. 5. 2011 - 22:05)

v posteli

... (Po, 9. 5. 2011 - 22:05)

Adélko.
patřím mezi...Zdraví si nevybírá,také používám plínky a kalhotky,bohužel jináč to nejde. Lepší mokré plínky nežli celá postel,pa.

Helena (Ne, 20. 2. 2011 - 15:02)

Kubajz, díky! Já se takhle dlouho nezasmála..Máš to faakt zmáknutý a asi bys nemusel v zimě topit.
Kateřino, neštvi mně.:-)) Já se tam podívala,já to chcííí taky. Jenže ted musím vydržet kvůli penězům a to bude léto...Blééé, ten ohoz je boží.A lidi by to asi venku položilo,páč ja mladá vůbec nejsem/tělo není mladé, já jooo/

Kateřina (Ne, 20. 2. 2011 - 13:02)

V dupačkách :), koupila jsem www.lazzzy.cz a nemůžu si stěžovat.

roman (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

jedině nahaty je to idealni odpočinek

Kubajz (So, 19. 2. 2011 - 17:02)

Já si před spaním na sebe dycky navlíknu to voblečení, v kerym pudu ráno do práce. Abych se ráno zbytečně nezdržoval. V létě je to v sandálích, krat'asech a košili v pohodě, ale v zimě spát ve vyhřátym pokoji v teplý bundě s voteplovací vložkou, ve dvou mikinách, svetru, košili, kalhotách, podvlíkačkách, trenkách, ponožkách, tlustejch podkolenkách, zimních botách (někdy i bruslích nebo lyžích) nic moc.

Honza (Ne, 16. 1. 2011 - 16:01)

Já už víc jak dvacet let...Ali, a v kolika letech's začala spát nahá?

martin (Ne, 7. 10. 2007 - 14:10)

já spím vštšinou nahatej, je mi tak nejlíp

Návštěvník (Čt, 27. 9. 2007 - 10:09)

v gaťkách a tričku když je teplo,ve flanelovém pyžamku a ponožkách když je kosa

Návštěvník (Čt, 27. 9. 2007 - 10:09)

v kanadách

Reklama

Přidat komentář