Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 12. 12. 2019 - 19:12)

No nevím no. Myslím si, čím dýl bude vyčkávat, tím více bude potom třeba zklamaná. Uvidíme, možná to bude jinak. :-)

bianko (Čt, 12. 12. 2019 - 21:12)

jako zklamaná z čeho? Že Lucie nesdílí stejnou náklonnost jako Miluna? Psala, že s tím počítá, když ne, budou aspoň kamarádky. Miluně stačí i její blízkost, i když fantazie jede na plné obrátky. Rázná otázka na " Aby bylo jasno " by nemusela přinést očekávaný výsledek, ať se to vezme z jakékoliv strany. Miluna signály při osobním setkání snad přečte správně ... i když někdy čte jen ve své hlavě :)

.. (Čt, 12. 12. 2019 - 22:12)

Souhlasím s tebou:) kdyby Lucka na to nebyla může to jen zničit i to kamarádství.A úplně vidim Milču jak pustí hudbu a jede fantazie o Lucce a když Lucku dýl nevidí nebo nemá dýl ani její zprávy začne se propadat do depresí.Kouká kolem sebe na ten plesnivej byt a nemůže ani stát pomalu.Vedle vyhulenýho Sergeje a háže do sebe rivotrily.Akorát dneska změna Alicí a zprávou od Lucky jí je líp.Milča je člověk kterej musí mít neustále vzruchy ale téměř neustále až posedle,jinak padá do depresí.Připadá mi to že už jí to tak pohlcuje že se nemůže soustředit na nic jiného proto ani nevydrží v nějakej činnosti.

povídka, která… (Pá, 13. 12. 2019 - 13:12)

No teda wow, i když my v redakci říkáme týýý vole. Dokonale vystižená atmosféra

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 19:12)

No ale já se snažila aby vůbec nic poznat nebylo.Bylo to tak že sem se chovala obyčejně,neutrálně a vůbec na ní nesahla a začla to dělat první ona mě tak pak sem jí to opětovala nebo vrátila.Jestli něco vycítila jak píšeš tak by to bylo zvláštní protože jak s tim začala tak v tom už chci pokračovat a už se jí dotýkat budu,to už skrývat nebudu ale měla sem v plánu nic neříct jen kdyby se mi zeptala tak jít s pravdou ven.Já právě nevim co si myslet že s tim začla ona první a jestli je to náhoda nebo ne,to mi zmátlo.

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 18:12)

Když já na to Bianko zatim nemam odvahu.Bojim se třeba vysmání nebo že se jí zhnusim protože ani kouskem netušim jak to bere dvě ženský.Nebo by mi s omluvou odmítla a už by na mě koukala jinak toho se bojim.A čeho se strašně bojim jí ztratit i jako kamarádku.Takhle mam pořád naději že i kdyby na to nebyla,můžu si její objímání užívat tajně kamarádsky jako už sem si užila a bylo krásný i pusinku jak mi k tomu dala při loučení a já sem jí vrátila.Udělala to ona první a mě leží do teď pořád otazník proč mi to udělala.Ale potřebovala bych od ní nahodit větší udičku abych si byla jistější a šla s pravdou ven.Tohle fakt nevim jak to myslela,nedá se to poznat a bylo to po co vypila pivo jak sem s ní byla posedět.Už sem s Aličkou a teď jedeme do Budějovic.To je jak vysvobození ty jo.Jak kdybych byla celou dobu pod vodou a teď se nadechla.A Alča Otíku říká že jí zase před pár měsíci psala oslovení ženo,na to si teď vzpoměla.Tak já nevim jestli kočičko je ještě víc a ženo je obyčejnější a nebo je prostě taková a neví že tohle píše člověku co jí tak miluje.

Ota (Čt, 12. 12. 2019 - 18:12)

Tak to bych taky nevěděl Milunko jak jí to vrátit.Záleží jak to myslí a jestli takhle oslovuje i jiný.Píšeš že tebe takhle oslovila po prvý a Alice psala že jí takhle neoslovila.A já si nedovedu představit že bych chlapovi napsal Čau kocourku.Nadruhou stranu,teď si nejsem úplně jistej ale jednou jsem takhle slyšel oslovit se dvě babky že si řekly čau kočičko jak se máš:)

bianka (Čt, 12. 12. 2019 - 18:12)

Možná bys jí měla naznačit jaký cit k ní máš. Čím dříve se to ujasní tím míň se budeš trápit. Být v nejistotě není dobré.

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Když si představim že by to myslela nějak skrytě tak sem z ní tak hotová.Jak bych si jí tak někde podržela a pořádně si to s ní rozdala.Achjo.Bych jí tak zlíbala a uplně si jí užívala.To je ničivý to co k ní cítim,krásný i ničivý.A jestli to napsala jen nevinně jak když něco plácne nějaká máňa máně tak sem za blba že v tom hledam něco,co si tak přeju.

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

A co myslíte mam v tom jejím oslovení něco vidět??? Nebo se to tak píše a nic to neznamená???

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 16:12)

Alešku já si taky párkrát dala rivotrilu vyšší dávku a už sem nevstala.Jen sem ležela a nešlo chodit.Ale už si dávam normální dávky.Tu holku z diskuze nechápu proč to dělala,co z toho měla??? Já zas nesnášim o tom mluvit.Vadí mě to a lepší nemyslet.Když sem na to dřív myslela měla sem pocit že se objevily neviditelný ruce a začly mě škrtit.Od tý doby vůbec na to nechci myslet ale visí to jako takovej strašák vnitřně.Už vždy když člověku něco bude vždy si řeknu jestli už to neni ono ale zároveň mě drží muj oblíbejen Holly kterej je na tom taky tak a to už je starší pán.Sany tak už je Alička na cestě.Teď už psala jen mě na fb,tak koonečně aspoň s ní.Já už bych fakt nevydržela bez nich.Vidíš jak to dopadlo a to jak sem byla hodně na chlapy a nakonec nemůžu žít bez žen.Jo tak kafe je lepší tak jak píšeš.Já ho mam nejradši s mlíkem nebo smetanou.Třeba jen turka a ještě bez smetany bych taky nemohla.A na chuť mam moc ráda Latte.Sany nevíš jak mam nazvat Lucinku když mi nazvala kočičkou tak jestli jí mam taky něco pěknýho napsat? Kočičko jí psát nechci aby to nebylo stejný:-)

Lalla (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Prdelko :)

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

No sakra to je taky pěkný:-D tak teď nevim co mam z těch tří slov vybrat.Takový aby to neurazilo a byla to oplata za kočičku a zároveň takový lehký prolomení,ale jen lehký:-) protože já do teď netušim jestli by na ženskou sahla ani jestli se jí třeba líbim,nevim vůbec nic.

Sany 11 (Čt, 12. 12. 2019 - 16:12)

Slunicko. ;)

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 17:12)

Jo sluníčko je hezký:-) ale přemýšlela sem i rovnou nad slovem Zlatí? Hodí se to nebo mam brzdit??? Ale když mi oslovila tak hezky tak jí to chci právě nějak vrátit.Tovíš mam toho plnou hlavu a nevim jestli to oslovení mezi kamarádkama jak mi napsala je běžný nebo jestli ze mě něco tuší nebo v lepšim jestli pro ní taky něco skrytě znamenam a nebo jestli je jen taková a já v tom vidim naději.Ale oslovila mi tak po prvý tak mi to fakt překvapilo.

-Aleš- (Čt, 12. 12. 2019 - 15:12)

Ale co se té holčině na té diskuzi nedá upřít je to jak šířila osvětu ohledně HIV. I když ty příznaky hodně zveličovala.

-Aleš- (Čt, 12. 12. 2019 - 15:12)

Ale ta kamarádka byla závislá na pervitinu a někdy dávala i heroin. Nechápu jak se člověk může takhle sjíždět.

Sany 11 (Čt, 12. 12. 2019 - 15:12)

No ja si ji taky nedam, ani nevim, kde bych k ni prisla. :D To jen jsem byla kdysi zvedava.
Milu, ja beru lek, ale jen jeden malinkatej prasecek denne, na snizenou cinnost stitne zlazy.
Ale bolestmi nastesti nijak vyraznymi netrpim, tak neni potreba brat neco proti bolesti. Myslim, ze ziju celkem zdrave, ani to kafe vlastne nepiju, tak mozna proto. Doufam, ze to tak dlouho zustane. :D Ja jsem se vzdycky prasku bala.

Miluna (Čt, 12. 12. 2019 - 15:12)

Aha Sany tak to jo.Bereš takhle že musíš ale vyhýbáš se lékum na bolest.A to kafe já taky dávam denně.Jak ho nedam večer mi opět veme hlava.Asi migreny vyžadujou kofein nebo jak to je když i jinak v lékách na migrenu kofein je.Tak ať se držíš takhle co nejdýl.Jsme od sebe asi o víc než dvacet let a v jakym už sem hnusnym stavu co:-(

Sany 11 (Čt, 12. 12. 2019 - 15:12)

dik, Milu, to vis, treba ted behem toho stehovani me bolelo snad vsechno nekolik dni, jak jsem se nalitala po schodech 3 patra v baraku, porad sem a tam. Ale to jsem vedela, z ceho to mam a ze az budu v klidu, ze to odezni. Je jasny, ze vzhledem k memu veku uz clovek na tom neni tak, jako kdyz mu bylo 20, ale porad to jde. Myslim, ze kdybys mela nejake poradne zazemi, tak by to bylo taky lepsi. Kafe nevadi, kdyz ho do sebe nelijes po litrech. Mne moc nechutna, leda, kdyz je tam kopec slehacky nebo se zmrzkou.:D

Reklama

Přidat komentář