Reklama

Rakovina varlat

lllllll (Po, 24. 8. 2009 - 22:08)

Dobrý den, dnes ráno jsem se vzbudil a mé levé varle bylo 2x větší nežli normálně a celý den mě bolí! Nemohl by mi někdo poradit, co by to mohlo být??

Děkuji moc za odpovědi

Petr (Po, 24. 8. 2009 - 17:08)

Dobry den, mam potize s levym varletem. Pri plavani se mi dostava tak o 3-4 cm vys. Je normalni, ze se mi dostane tak vysoko? Co s tim delat?

martin p (Čt, 6. 8. 2009 - 18:08)

Dobrý den. Nedávno jsem si nahmatal na chámovodu, který vede k varleti zvětšení, které se zvětšilo, nevím jestli to je jen zánět nebo něco horšího ...
varle se mi nezvětšilo, tak opravdu nevím

xxx (Čt, 30. 7. 2009 - 19:07)

boli me prave varle...a nahmatal sem si dole, spise uz na odvracene strane, nejaky utvar, a navic tu stranu mam nejakou vrascitou bo co, ktery je velice citlivy..jinak mam pocit, ze se mi varle nezvetsilo..ani nemam bolesti trislech nebo v brichu...co by to mohlo byt? ( uvazoval sem, ze by to mohlo konec nadvarlete)

xxx (Čt, 30. 7. 2009 - 19:07)

boli me prave varle...a nahmatal sem si dole, spise uz na odvracene strane, nejaky utvar, a navic tu stranu mam nejakou vrascitou bo co, ktery je velice citlivy..jinak mam pocit, ze se mi varle nezvetsilo..ani nemam bolesti trislech nebo v brichu...co by to mohlo byt? ( uvazoval sem, ze by to mohlo konec nadvarlete)

kokot (Po, 27. 7. 2009 - 20:07)

zdochne

Martin (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Dobry den..kdyz jsem si kontroloval prave varle..tak po stranach zadne anomalie jsem nenasel, ale kdyz jsem kontroval uplny spodek varlete, tak jsem nasel nejake utvary. Prave varle mi obcas boli, ale to asi spise z psychickych problemu. Jako bych citil ve spodu varlete nejake kanalky a sem tam nejaky vyrustek. Co by to mohlo byt?

Jirka (So, 25. 7. 2009 - 16:07)

To jsem jeste ja...ten utvar mam teda vedle penisu a varlete a muzu snim pohybovat ruznym smerem..varlata nemam tuha. Prosim poradte mi co to je nebo se cvoknu. A je normalni, ze nekoho sem tam pobolivaji varlata?

Jirka (So, 25. 7. 2009 - 16:07)

Ahoj, mam takovy problem...nekdy mi boli varlata, ale vuli tu bolest muzu zastavit...a mam utvar asi 3 cm od korene penisu a 1 cm od praveho varlete..kdyz na to sahnu, tak to boli..velikost varlat a zlaz se mi zda v poradku...nevite, co to ten utvar je?

Lucka (St, 22. 7. 2009 - 21:07)

Ahoj Pepo, děkuji za reakci. Bohužel pro mého přítele a nás, jeho okolí, tento zlý souboj skončil minulý čtvrtek. Vyhrála ta potvora, co se jí říká rakovina... Zítra má pohřeb... Jinak děkuji za pomoc.

Pepa (Po, 20. 7. 2009 - 17:07)

Ahoj Lucko. V 95 mě doktoři zdělili že mam rakovinu varlat.Prodělal jsem ozařování a projistotu dvě dávky chemoterapie.Verdikt zdravej jak ta jedle.Uplinulo přesně na den deset let.Při běžný kontrole jim neseděl odběr krve.Musel jsem do tunelu a verdikt zněl metastáze na plicích.Na operaci bylo pozdě .Prodělal sem šest serií chemoterapie tý nejhorší a nejagresivnější.Dost sem skusil ale zabralo to.Už jsou tomu čtyři roky a jsem tu pořád.A pořád tu bubu.Mam šest dětí a ty mě tady potřebujou.Takže něvěš hlavu šance na vyléčení tu vždycky je.A u týhle nemoci je dost velká.ahoj

Vendy (Čt, 9. 7. 2009 - 20:07)

Lucka: Zkuste se zeptat nějakého odborníka, třeba i na internetu jsou různé poradny lékařské. Zkuste se tam zeptat.

Přeji všem zdraví.

Lucka (Čt, 9. 7. 2009 - 19:07)

já to tady zatím totiž nechci moc prezentovat, jsem už úplně mimo z toho, že by měl být konec, víte??

DAvid Jablonský (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

Dobrý den, asi to sem nepatří ale chcu ať mi někdo pomůže vyřešit jeden problem...Na varlatách a na penisu mam uplně hodně takových teček, nebo bublinky takove male,.Nevim si stim rady zjistit co to je.Prosím napište vše co by to mohlo být. Díky moc
David

Lucka (Čt, 9. 7. 2009 - 18:07)

nemohli bychom si psát spíše přes mail?? můj je: lucifer.p"seznam.cz , děkuji za reakci

Václav (Čt, 9. 7. 2009 - 12:07)

A byl Váš přítel na nějakých operacích, byl na nějakých ozařováních nebo prodělal nějakou léčbu?? Měl nějaké příznaky nebo, jak se na to vůbec přišlo??

Lucka (St, 8. 7. 2009 - 19:07)

Zdravím. Můj přítel má již 3 roky rakovinu varlete. S tím, že rakovina metastázovala - nález na plicích a ještě někde. Minulý týden mu oznámili, že se nedá již nic dělat. Zvětšila se mu játra. Ráda bych se zeptala, zda je tu nějaká šance. Nebo jestli můžeme počkat a rakovina se zastaví. Jestli má někdo podobnou zlou "zkušennost". Děkuji za odpověď.

Jiří (Út, 30. 6. 2009 - 14:06)

Dobrý den, mám v levém varleti takové jakoby pletence dost velké, nebolí to když to prohmatám, ale mám pocit, že se to zvětšuje, mám už to tam asi 4 roky, ale nikdy to nic nedělalo. Nevíte co to může být? Kdyby to byl nádor, asi už je pozdě co.

Pepa (Po, 29. 6. 2009 - 22:06)

Nutné je všechno co doktoři doporučujou.Taky mě vzali pravé varle.Všechno vpořádku ,žádný metastázy, nádor se nerozrůstal.Prevenčka ozařování třísel.Po deseti letech mi zjistili při každoroční kontrole metastázy na plicích.Takže je potřeba projít vším co ti doporučujou.A držímpalce.

Radek (Ne, 14. 6. 2009 - 22:06)

Ahoj, dneska jsem precetl celou tuhle diskuzi a zpanikaril jsem a hned jsem jel na urologii. Od mala mam jedno varle o neco mensi, tak jsem dostal strach. Vysetreni je naprosto v pohode,doktorka vse prohmatala a prohledla pres sono. Jsem zdravy. Pisu to proto, ze pokud ma nekdo pochybnosti, nemusi se bat vyrazit na vysetreni, je to zcela bezbolestne a doda vam to klid. Jeste mimochodem, nad varletem je tzv. nadvarle, coz je mekci nez varle a neni to nador (mel jsem pochybnost)

Reklama

Přidat komentář