Reklama

výprask

Oskar (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Pedro,to se nemůžeš divit.Dnešní mládež po probuzení zajimá ihned telefon,aby náhodou po noční pauze něco neprošvihly ze soc.sítí.

Klára (Út, 10. 12. 2019 - 10:12)

můžu psát kdy chci...

Timotej (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

Ak dá žena výprask na holú to musí byť zaslúžená

Maja (Út, 26. 11. 2019 - 13:11)

To ja kdyz dostavam na zadek tak na holou,to je jasne a tata se skoro po kazde prstama trefi na pipinu,jdnou rukou,potom se musim otoci a druhou taky,jednou jsem se pocurala trosku jak to plesklo,a to vsechno za to ze jsem dostala poznamku ze vyrusuju ze stale povidame s kamoskou,to kdyby vedeli ve tride ze jsem si cvrnkla asi by mneli srandu

Klára (Pá, 6. 12. 2019 - 09:12)

Mě mamka dává na holou prdel vždy. Musím být ohnutá přej kraj křesla, takže mám zadek pořádně vystrčený a pipina jde vidět. Dostávám řemenem nebo kablíkem a švihance často padnou mezi půlky....

Pedro (So, 7. 12. 2019 - 20:12)

Ahoj .. kolik tak dostáváš ran a kolik pak ti je Klárko ??

Klára (Po, 9. 12. 2019 - 10:12)

ahoj, je mi 16 let. Dostávám tak zhruba od 2.třídy na základce. Ran, podle toho čím a za co..někdy pár švihanců pro výstrahu, což i tak stačí. Jindy i takový sekec, že nemůžu 3 dny sedět. Hlavně teda kablíkem. Řemen mě bolí míň.

Víc (St, 13. 11. 2019 - 22:11)

Po přečtení několika příspěvků jsem se musel fakt smát... Fantazie které zde píšete jsou naštěstí jen fantazie at jsou jakkoli uchylne. Ano ovsem že 10 lete dítě je po půlnoci zde a ještě píše detaily které nemůže absolutně takto popisovat.

Jakub (Pá, 8. 11. 2019 - 02:11)

Není to tak úplně pravda. Je to případ od případu a jelikož pracuji jako dětský psycholog, něco o tom vím. Bezhlavé výprasky a stejně tak i ty sentimentální žvásty že se bít nemá i když si to zaslouží, jsou naprostá blbost. Samozřejmě, že u úzkostného dítěte je nutné postupovat citlivěji, ale u suverénů je jen prospěšné trochu pošramotit ego. Před deseti lety jsem byl v Rakousku na školení. kde probíralo i tohle téma a 80% diskutujících se shodlo na tom, že v určitých případech jsou výprasky v pořádku.
Z vlastní zkušenosti se to u nás řešilo následovně: Otec se nejprve zeptal na moji verzi a pak se zeptal, jestli si zasloužím výprask. Pokud ano, pak... ,pokud ne otec mi výprask nedal a už se o tom nemluvilo. Tohle hodnotím.

Výprask a vých… (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Výprask a výchova - nic víc
Muž z KV hledá Ženu z Karlovarska. Jsem muž, který cítí hluboko v sobě potřebu dostat výprask na holý zadek. Jako malý kluk, který se provinil. Líbí se mi představa klečet uprostřed místnosti nahý a s troškou nervozity čekat, co nastane. Líbí se mi po výprasku klečet v koutě na hrachu s vystrcenym zadkem. Nepotřebuji ani nehledám brutální bití Nic více, nic méně než výchova a výprask. Nechci mít s Vámi sex. Pokud se Vám to bude líbit, zopakujeme. Pokud ne, nikdy se již neuvidíme. F. O samozřejmá
[email protected]

Jitka (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Jo ještě. Když už jsem tedy ten výprask dostala, tak jsem se snažila to předevšemi zatajit. Pokud to nešlo tak jsem jen suše konstatovala, že výprask proběhl a dost. Nikdy jsem před klukama ani před holkama nevykládala žádné podrobnosti, zda to bylo rukou, rákoskou nebo řemenem anebo že mám na zadku jelita, to nikdo nesměl vědět.

Katka (Pá, 25. 10. 2019 - 07:10)

Já to měla asi stejně, nikdy jsem o tom pak nemluvila. Jenže mnohdy to bylo poznat, když se mi blbě sedělo. Tak se sem tam holky ptaly ve škole.

Jitka (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

Když šestnáctiletá holka dostává naplácáno rukou, to je opravdu trapné. Já jsem to, bohužel, také zažila a navíc jsem potom musela půl hodiny klečet. Velmi nepříjemný zážitek.

Klára (Po, 9. 9. 2019 - 18:09)

Výprask probíhal vždy stejně. Matka se usadila v křesle, pevně si nás přehnula přes kolena a plácala a pleskala nás rukou po celém zadku. Mimochodem, trvalo to několik minut a dost to bolelo. Za zasloužený výprask jsem se nikdy nestyděla, ale když jsem byla starší tak mi hrozně vadilo to provedení, to plácání rukou, a ještě na holou, hrozná ostuda. Že je to jako vhodné tak pro šesti a ne šestnácti letou holku. Tak jsem si začala vymýšlet a všem jsem tvrdila, že dostávám páskem přes obleěení. Výprask řemenem mi přišel dostatečně důstojný.

Alice(anonym) (Ne, 11. 8. 2019 - 08:08)

Mne je 17 a taťka mne přistihl při masturbaci, připadala jsem si tak trapně. Přišel zrovna z práce a koupil mi nějaké sešity. Viděl mě jak jsem tam nahá a jak mastrubuji, potom jsem se rychle zakryla peřinou. Ptal se mne :" můžeš mi vysvětlit, co tu děláš ?"
Já mlčela. Tak si mě vytáhl, dal si nohu napostel a ohl mě přes koleno. A dál mi 25 ran rukou. Říkal, že tohle bylo naposledy, že jsem nechutná a takový. Já mu řekla "ale vždyť mi bylo už 15 panebože." Za tuhle větu mne položil sundal si pásek, opřel mne o stůl a dál mi 50 ran, už jsem to nevydržela strašně jsem brečela, bylo to hrozné.

Pedro (Ne, 11. 8. 2019 - 12:08)

Ohýbej proutek dolud je maldy, ale v 17 a za takovou řekněme blbost.. Dostáváš často ??

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 08:08)

A

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2019 - 07:08)

A

Tomáš (Út, 7. 5. 2019 - 19:05)

Seznámí se nějáká holka.Napřed pokec a pak i třeba reál výprask. [email protected]

René (So, 4. 5. 2019 - 16:05)

ja sem tam take dostávám na holou

Reklama

Přidat komentář