Reklama

výprask

Petr V (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Přátelé, po několika letech jsem se o Vánocích viděl s bratrancem a společně jsme vzpomínali na událost starou 30 let. Tehdy jsme si půjčili bez dovolení a bez řidičského průkazu, bylo nám neceých 14 let, auto (Škoda 105) mého strejdy, bratranec řídil, já se jen vezl. Bohužel neřídil úplně obratně, narazil na vesnici do plotu. Mírně pošramocené auto jsme vrátili, nicméně jsme doma nic neřekli. Jedna obyvatelka vesnice nás viděla, takže já jsem tehdy (poprvé a naposledy) dostal řemenem na zadek. Druhý den jsem šel do školy, bratranec nikde. Po škole jsem se u něj zastavil, on mi jen ukázal zadek s tím, že nemůže sedět, že dostal šnůrou od žehličky. Nevím, kdo z nás dvou měl větší jelita (taky jsem měl nějaké stopy), ale říkal jsem mu, že to taky cítím, ale sedět mohu. Jak jsme se o tom teď po letech bavili, tak si toto moc nepamatoval, proto tato otázka - jaký byl Váš největší výprask a dostali jste někdy tak, že byste nemohli sedět? :D Podle mě je to fakt kravina :)

Lucia (Po, 23. 12. 2019 - 18:12)

Dobrý den.
Neměl by někdo zájem si popovídat o tématu výprask jestli ano tak se mi ozvěte na email: [email protected]

maty (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

ahoj nevím jak je tvůj komentář už aktuální ale jestli si chceš pořád povídat o výprascích tak mi napiš na mail [email protected]

Maikl (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Taky vzpominam na svůj posledni a nějvětší výprask, který sem schytal od mamky voditkem na psa. Ten den si ji pozvali do ředitelny, aby ji sdělili co sem dělal na šatně s botama spolužaček. Měl sem totiž období, kdy me strašně přitahovaly nošené boty některých spolužaček. Čím vic nošené tim lip. Občas sem si zašel na satnu v hodině jako pro kapesník a při té příležitosti sem se vyhonil něteré holce do boty. Vždy sem vše pečlivě utřel ale co sem nečekal, bylo, že tam jednoho dne nakráčela uklizečka a viděla mě. Okamzite mě odtáhla do ředitelny. A tim se vše provalilo. A když se pak mamka vratila ze školy nastalo peklo. Vzala voditko na psa, stáhla mi teplaky i slipy a dostal sem nespočet ran na holou a všude kam se trefila. Takže zadek, stehna ale i přes kulky sem schytal.. Docela mě s tim vyléčila z mé záliby.

Klára (Út, 10. 12. 2019 - 09:12)

jo tak to znám. sešvihání po prdeli, stehnech atd....

Maikl (Út, 10. 12. 2019 - 13:12)

Já znal také tyto občasné výprasky ale tento byl úplně jiny, jak byla mamka totálně vytočená, byl sem rád, že jsem se nepo.. a po nějaké době moje chování mělo ještě dohru mezi spolužáky, kdy se mi rozhodly pomstít za mé chování. Takže sem dostal řádnou životní lekci řekněme.

Pedro (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Hmm tak to už máš celkem dlouho prisný režim ..
Tím kablikem přes pipinu to může být dobré peklo .. Oproti tomu je řemen v pohodě ..

Klára (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

jej tak přes pipinu je to jen náhodou, když to blbě sedne. Jinak samozřejmě přes prdel popřípadě boky, když se kroutím nebo stehna.

Ona (St, 12. 8. 2020 - 21:08)

Mně je 12.Do 3. třídy to bylo na holou.Potom už ale přes pipinu KLIDNĚ i od táty.Někdy pak mám týden v kalhotkách dané kopřivy.

Ani (Čt, 26. 11. 2020 - 00:11)

Ano taky dostávám přes pipinu. Kopřivy sice nemusím nosit týden ale musím je mít v kalhotkách třeba 10 minut.

Z (St, 12. 8. 2020 - 22:08)

Z

Pedro (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Jasny jasny .. myel sem že to bývá častěji..:) ..
A co kdy byl poslední sekec??

Klára (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

tak jako záleží, jak mám nastavenou prdel. Snažím se mít půlky u sebe, pak to neschytám mezi ně. Pořádný byl před týdnem. včera 10 ran "pouze" :)

Pedro (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Jj záleží hodně na tom v jaké si při výprasku pozici ..
Těch 10 to je jen tak pro výstrahu že ? .. A co ty větší křičíváš hodně ??

Klára (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

No, většinou musím být ohnutá přes kraj křesla, takže prdel je dost vystrčená. Sem tam v leže na posteli. Ano, 10 ran bylo pro výstrahu, ale bylo to kabelem, takže mám šlisy i tak. Kričívám hodně vždy, když je to kabelem...Ta bolest je šílená. Páskem to není tak strašný, ale bolí to taky a moc.

Pedro (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Wow ... mo káblík je svinstvo co dodat ..
Já sem myslel že už sibtak zvykla, že ani moc nekriciš nebo že máš řeba hadřik v puse ..
To musí mít sousedí vždy pozdvižení:D ..

Klára (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Myslím, že na výprask kabelem přes holou se zvyknout nedá. Matka ho bere častěji než řemen. Tak ze začátku se snažím tolik neřvat, ale nejde to. Matka mi za to nadává. sousedy nemáme, bydlíme v domě

Pedro (Út, 10. 12. 2019 - 09:12)

Ne né na to se fakt nedá zvyknout to máš pravdu.. Vždycky nějaké to vyjeknuti bude ..
No joo v domě je to přeci jen méně slyšet, ale trošku je .

Klára (Út, 10. 12. 2019 - 09:12)

n oto nedá. Jako i při řemenu nejsem potichu ,to fakt nee

Pedro (Út, 10. 12. 2019 - 10:12)

Noo a co že píšeš tak ráno?? Tonuz nemáš školu?? .. Sakra to kdby věděla mami to by byl mazec ..

Reklama

Přidat komentář