Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 9. 12. 2019 - 19:12)

Tak to Alici nevyšlo nakonec,tak setkání nebylo ani s ní.Byla sem teda nakoupit a uvařila zapečený brambory,s kuřecim a smetanou a sýrem,dala sem na typ anonyma.Tak díky anonyme:-) No Sergej byl spokojenej když viděl plnej plech jídla.Teď jsme si povídali a ani mi tu nic nefoukal do teď,tak sem fakt moc ráda.Ale mrzí mi jak to s těme ženama mam.Radko to je uplně už vyčítání od tebe,jako bych za to mohla že se mi tohle k ní udělalo a nemizí to.Mě samotnou to štve.Mě už i štve že vůbec mi ženský taky přitahujou.Kdybych byla jen na chlapy tak by to bylo lepší,jenže sem bohužel na obojí:-( škoda že to nějak nejde změnit tohle vnitřní nastavení a nemusela bych se trápit se ženskýma.Nevim proč mi je pořád tělo vyžaduje,přitom v sexu se Sergejem sem spokojená.Ten sex s nim většinou probíhá dost tvrdě a to je přesně ono jak to mam od chlapa ráda.No nic Radko nebudem se přece hádat.Sergeje sem se ptala a říkal že je rád že tu jsme v té místnosti momentálně sami.Tak to zatim necháme být.Zkus to s manželem urovnat,vyříkat aby se ti to povedlo jako mě a je klid.Bez toho vyříkávání to nejde,to jdou pak ty vztahy do prdele a v tom se fakt pak nedá být v tom dusnu.Já sem tak ráda že sem uvolněnější.Je mi jasný že to neni ještě lékama ale tim když nejsou hádky a že se netřesu.A jak se máte vy? Kači,Otíku,Skoro důchodce,Miu,Alešku,Andy,Lallo a ostatní,myslim na vás.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 20:12)

Rádo se stalo, taky mám rád plný pekáč jídla :).

Miluna (Po, 9. 12. 2019 - 21:12)

Jo tak to poradil chlap:-) tak díky,já měla nějak vygumováno.

Radko (Po, 9. 12. 2019 - 18:12)

klíííd, vem si z Miluny příklad a zkus to s manželem nějak srovnat, vyříkat. Milče to pomohlo a ty by ses taky uvolnila. Přijít o práci a sedět doma není nic moc, uznávám. Ale aspoň máš víc času na pečení cukroví, vymýšlení dárků pro ostatní a hlavně mluvení o tom, jak bys chtěla žít jinak, co tě štve apod.

a (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

vždyt ti pořád Radko píše že chce Lucku a ty jsi jen kamarádka ne

a (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

nepiš Miluně co má dělat je sveprávná proboha :)to je její věc

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

16:03 když mě se nechce,mě to právě nebaví,chci mít od vaření pár dní klid.Milčo tak ty prozměnu pojedeš za Alicí? Promiň Milčo já už nemůžu ale už to ve mě bouchá,tak ty pojedeš za Alicí na výzvědy opět kvůli té krávě!? Víš že už si s ní úplně nemocná,posedlá? Uvědomuješ si to? Zapráskaná kuřačka a hulička které nemáš ráda ale tuhle zasmrádlinu pořád a pořád budeš hledat! Já už fakt nemůžu z toho.Vždyť ti ani nepíše a co jako o ní Alice ti tak může říct? To nešlo říct přes internet že musíš za Alicí? Mně už je z toho blbě.Já na to kašlu na nějaký doprošování že se musíš chlapa ptát! Tak mi to napiš narovinu že mi tam nechceš že máš plnou hlavu té čůzy že jen nemocně hledáš kdy ti usere pár písmenek!

Jo (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Kráva a čůza jsi jedině ty. Jsi trapná jak chceš Miluně poroučet s kým se má nebo nemá sejít. Uvědom si, která jste víc posedlá. Vztekloune.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Radko, nebuď hysterická. Ty jsi zamilovaná do Miluny, oba do Lucky. Tak jí nenadávej, že je posedlá. A proč by se chlapa ptát neměla? Ty ses svého bála, když byla bez střechy nad hlavou a hledala nocleh na jednu noc. Tak přestaň vyvádět. Být Milunou odvrátila bych se od tebe za ty scény.

Miluna (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Pozorovatelko moc děkuju ale já se sama sobě moc nelíbim.Spíš si vždycky připadam nic moc,tak mi to od tebe překvapilo že máš na mě takovej názor.Jinak ta nová už psala ale opět vždy jen tři slova,tohle mě nebaví.To si tisíckrát popíšu líp tady s váma,tak ani nevim jestli jí někam zvát.A děti si semnou moc povídat nechtěli,kluk mi řekl že sem šašek tak pojedu za Alčou na výzvědy o Lucce.Dali jsme si sraz na mezi cestě,aspoň chvíli posedět někde v kavárně.A nemáte někdo typ co pak vařit večer? Slíbila sem že uvařim protože jsme asi tři týdny jedli příšerně tak je třeba taky domácí jídlo ale nějak nevim co.Radko já se nejdřív zeptam pak večer co by na to řekl kdyby si na pár dní přijela,teď nevim co ti mam na to odpovědět.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Buřtguláš. Nebo uzený (nebo sekanou, maso) s bramborovou kaší. Nebo kup bramborový knedlík a k tomu zelí s masem. Jestli máš troubu, zapečený brambory s cibulí, s masem, zalitý smetanou - ňamka, nebo šunkofleky, atd.

Andrea (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Radko,tak jed na pár dní k rodičům, třeba ti to pomůže

Ale (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Tam by jí nikdo nelízal pindu.

:D (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

:)))

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Lallo ale ještě Vánoce nejsou tak na co plašit už teď.Dusím se tu jako se Milča sama dusila.Potřebovala bych aspoň teda na pár dní pryč.Pozorovatelko to můžu zkusit ale stejně bych potřebovala nejvíc Milču.Uklidnila by mě její přítomnost a Sergej je taky hezkej chlap,jsou spolu hezký pár a kdybych si mohla zalézt do té místnosti k nim,určitě by mi to pomohlo.Ale asi mě tam teda nechce když odpověděla tak jak odpověděla.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

A divíš se? Představ si, že po všech hádkách s mužem byste se udobřili, hezky si dávali sexík a najednou by se k vám do ložnice nakvartýrovala nějaká tvá kámoška a celý ti to narušila. Když Milča neměla kam jít, domů si jí nevzala, tak respektuj teď její situaci.

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 15:12)

Tak bysme aspoň dali zase ve třech.Moc bych to chtěla tak jak to bylo u nás.Já se Sergejem nic ale že jsme u toho ve třech a oba děláme Milunku a to hlazení ve tmě jak člověk neví koho je to zrovna ruka,bylo to zajímavý a krásný.Andreo u rodičů mi to nepomůže.Máma by vyzvídala a tam bych klid taky neměla víš.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Přestaň myslet jen na sebe. Milča se teď dává dohromady, tak jí nech spokojenou se Sergejem. Máš syna, věnuj se jemu. Udělej chlapům dobrou večeři a dbej o ně.

Miluna (Po, 9. 12. 2019 - 16:12)

Teď sem akorát psala o večeři já:-) no já sem ráda že aspoň je mi tak jak mi je i když to neni žádný terno.Lucka je ve mě jako stín a ničí mi když ani neodepisuje.Ale aspoň se už netřesu a můžu za Alčou,aspoň na chvíli než vůbec nic.

Radka (Po, 9. 12. 2019 - 14:12)

Milčo zeptej se Sergeje.Aspoň pár dní.Sama víš jaký to je dusit se v bytě.Teď to mám já.Je to o nervy.Kdyby bylo teplo neřeším to a někam si odjedu ven ale co teď?

Reklama

Přidat komentář