Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

My o vlku , a vlk o sobě..

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Ouha, mysleli jsme si, že všechno se dá naučit předaným vzděláním.
Není tomu tak. Ono současný systém v ČR je tak nepřehledný(politika), že se v tom skoro nikdo nevyzná. Nelze si myslet, že když někdo vychodí matfiz, tak je z něj matematik a může se tím živit.
Jenže s humanitním vzděláním je to podobně(podvodně). Jeden dostane sice všechny informace, ale nezpracuje je a zase ničemu nerozumí. Takže opět nás ovládají experti na informace, kteří jsou na úrovňi mozků Matfizu, akorát se živí humanitním vzděláním.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Já mám na to jiný názor..

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Však říkám, kto to souká někomu do řiťi, tak to je čin a je to prasák a tím pádem je špinavý a zaslouží potrestat.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Špína je věcí činů ne sexuální inklinace.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Někdo halt rád líže broskvičky a jiný kouří kožený doutníky. Kde to žiješ, sme snad v 21. století a ne ve středověku, kdy se to považovalo za posedlost satanem.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Kouříš sám kožený doutník a rád, to ti věřim, to je tutovka a těch broskviček si můžeš koupit plnej košík a lízat je u toho do alejuja.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Já vím jaký kouříš doutníky, ty sebranko, na co si to hraješ, co se lozeš, běž na vláknou, kouření kožených doutníků..

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Je třeba po pravdě říct, že někteří lidé jsou sami o sobě podvod. Např. takový Jágr si nemohl vypěstovat svoje bicáky jen cvičením v posilovně nebo nočním trénováním střelby na zimním stadiónu. Je za nimi hodně sežraných bobulí. Totéž platí pro tzv. bojovníky v kleci, nebo domácího mazlíčka Lucie Bílé, chlapíka jménem Radek Filipi, který je mistr světa v v benchpressu. Já jsem rozhodně proti nabývání svalové hmoty podvodným způsobem, protože to snižuje šance normální mužské populace u žen, a posléze zatěžuje náš zdravotní systém, protože všichni pojídači anabolik mají potíže se srdcem.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

To máš naprostou pravdu, ale jak to souvisí s tímto fórem? Je zatím USA spiknutí, nebo Ruský konzervatizmus?!

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Jsem gurmán, proto kouřím, jen když jedu v autě sám. Nemám rád, když mne u toho někdo vyrušuje.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

A jaké cigara či doutníky kouříš ve voze, já a Arnold Schwazenegger jsme si oblíbili Hoyo de Monterrey doutníky. Je to takové stylové, když jedu ve voze a pustím si na palubní televizi takového Predátora, Terminátora i když můj otec nebyl naci sympatizant, oba jsme tvrdě pracující a máme se adekvátně tomu.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

A jaké cigara či doutníky kouříš ve voze, já a Arnold Schwazenegger jsme si oblíbili Hoyo de Monterrey doutníky. Je to takové stylové, když jedu ve voze a pustím si na palubní televizi takového Predátora, Terminátora i když můj otec nebyl naci sympatizant, oba jsme tvrdě pracující a máme se adekvátně tomu.

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

„Dnes sportovec - zítra invalida. Dokonce ani šachy nejsou zdravé (kvůli nadměrnému sezení).“ (fyzioterapeut Vincent „Hmatník“ Pokluda)

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Poslední článek Euroasijských studií o Ruském právním systému mu přišel pro Rusko příliš přísným.
Viz. Law and justice in Post-Soviet Russia: Strategies of constitutional modernization☆!
CO vy na to?!
Cituji : "
Nejvyšší principy ruské státnosti by měly být formulovány a oficiálně prohlášeny za národní doktrínu. Možným výsledkem tohoto programu ústavní transformace se zdá být znovuzrození sociálního utopianismu - myšlenka restrukturalizace globálních politických dodatků z hlediska konzervativních hodnot, národních zájmů a autoritářství, export konzervativní mesiánské kultury do jiných zemí světa v aby zastavil „humanitární imperialismus Západu“ a podvratnou činnost skryté „globální vlády“ (Buduschie ugrozy, 2009)."

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Je datumka skutečná, nebo je to vazalský nick?! Já dávám čárky za víru, že je skutečná, ale 1* že to není skutečný nick.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Jáke zimní gumy by jste mi doporučili na můj Jepp Grande Cherokee?! Dávám přednost značne Dunhill Raptor, ale nechám se poučit.

8.12. (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

...gumy,mám všechny svíčky fialové,aby to mělo pořádný účinek...

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Evropa už dlouho bojuje pro invazivním druhům, a najednou takový zlom - blbka Merkel pozve milión i více muslimáků? Ta Evropa už neví, co dělá - jeden čehý, a druhý hot.

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2019 - 12:12)

Praha to je město žen, jak ve Feliniho filmu, takže co těm 500 000-750 000 žen bez chlapa v Praze na vánoce?! No nový robertek.

Reklama

Přidat komentář