Reklama

Ariana a Raven

Míša (Út, 20. 9. 2005 - 23:09)

Ehm, co na to říci. Tak s prominutím stupidním stránkám a párečku samotnému snad nikdo soudný nemůže věřit. Natož jim platit, i když síla sugesce je asi mocná a neustále se opakující číslo konta se může vtisknout do podvědomí. Ó velcí, ó mocní.....

MO-DO (Út, 20. 9. 2005 - 14:09)

www.argoni.com

Hejtmy (Po, 19. 9. 2005 - 13:09)

Jsem rád, že jsem se shodli.... takže pokud někdo něco ví, proč nyt to nemohl prodat za peníze? Jde o princip oběti. Pokud něco chceš, musíš pro to něco obětovat. Čas, peníze, nebo něco jiného... o tom to celé je.:-)

Hejtmy (Po, 19. 9. 2005 - 06:09)

jinak skutečně magicky žijící člověk si dle Nového aeonu užívá rozkoší světa, vydělávání peněz nevyjímaje... Viš kdo jsou ti největší mágové dnešní doby? Lidé kteří ovládaji marketing takových firem jako je Adidas, Diesel, Puma atd. ty mají dokonale zmáknutý naše nitro:-)

Hejtmy (Ne, 18. 9. 2005 - 18:09)

Vždyť jsem to řekl, již na začátku. Nový Aeon znamená něco jako nový věk. Dnes platí zcela jiné hodnoty... a záleží na každém jak se k tomu postaví. Je to na rozhodnutí každého. Také znám třeba Josefa Veselého, který by si za nic na světě nenechal platit za nějaké kurzym ale za přednášku si zaplatit nechá. Doporučuji prostudovat právě Knihu Zákona od Crowleye. To je možné, že někteří lidé zešíleli... ono nahlédnout do temného podvědomí sebe sama které si nikdo nechce připustit, někoho může opravdu dost zaskočit. S tímhle a s novými poznatky analitické psychologie dnes moderní magie pracuje... Opět doporučuji od Kariky Zóny Stínů...

Martina (Ne, 18. 9. 2005 - 18:09)

Je jednoduché někoho odsoudit.Zkuste a uvidíte.Rozhodně nepatřím k lidem,kterí si něco nechají namluvit od jakékoli sekty.Ale mně osobně Raven otevřel oči a já konečně prohlédla,v jakém vztahu jsem do té doby žila.

Míša (So, 17. 9. 2005 - 21:09)

Aleister Crowley skutečně předváděl rituály jako divadelní představení v období, kdy se velmi vážně potýkal s nedostatkem financí. Také si nechal platit od poměrně naivních a velmi bohatých, o okultní vědy se zabývajících lidí, za výuku (celá řada z nich pak skončila jako psychicky narušené osoby, nebo zemřeli), ale SKUTEČNÉ rituály a znalosti nenabízel veřejnosti jako housku na krámě. Nikoho nechci soudit, říkám jen, že tam kde je poptávka musí logicky existovat i nabídka a často se nejedná o košer záležitosti. Nebo si snad myslíš, že každý, kdo si nechá za své (dnes poměrně dost módní) "okultní" služby platit má nějaký punc kvality? Znám mnoho lidí, kteří mají úžasné znalosti i schopnosti a PRÁVĚ PROTO si za ně nikdy nenechají platit, ani je nikde nenabízejí, neboť to považují za zpronevěru. M.P.S. A jak to tedy je s tím novým Aeonem, co jsi tím chtěl říci, to mě vážně zajímá..

Hejtmy (So, 17. 9. 2005 - 13:09)

ne neznám nic extra.... jen říkám že penize jsou jednim z principů, který je zde přítomen a je nutné to akceptovat. Pokud berou peníze za výklad tarotových karet a za kurzy no problém, Crowley také veřejně předváděl rituály, mimo jiné Jozef Karika si také nechá platit za své znalosti a to je sakra velkej okultista...uvědom si že skutečná mysteria stejně vždy zůstanou skryta jen pro některý... jinak Ravena znám osobně a vím, že to za co si kdo platí je skutečně na úrovni...OK?

Pavel (Pá, 16. 9. 2005 - 13:09)

Omyl. Žijeme ve dvanáctém geonu padesátého šestého taonu, ve věku třináctého Avatara, jenž se zjeví v podobě jednorohého býka na golanských výšinách.

Hejtmy (Pá, 16. 9. 2005 - 06:09)

bla bla bla... myslím, že jste trochu mimo i ten co píše o sektách i ta co píše o okultismu... prober se děvče žijeme v novém aeonu...:-)

Míša (Čt, 15. 9. 2005 - 23:09)

Nikdo, kdo opravdu žije magickým životem a zabývá se okultními vědami se tím neprezentuje na veřejnosti. A už vůbec ne tak prvoplánově jako tato dvojice. Ať se na mě nezlobí, ale dle mého názoru jsou to jen pozéři, kterým jde o peníze - ale až v první řadě, samozřejmě.

kel (Pá, 9. 9. 2005 - 12:09)

Na přečteném jsem se utvrdil, jak málo stačí sektám aby vznikaly a oblbovali lidi, do té doby docela normální. Je zajímavé, že se to týká hlavně žen. To je konstatování.

Simona (Pá, 9. 9. 2005 - 12:09)

Já mám podobnou zkušenost s Arianou ( Květou ), nemůžu si stěžovat, ať si říká, jak chce.

Martina (Pá, 9. 9. 2005 - 02:09)

Byla jsem osobně u pana Ravena a musím říct,že na mne velmi zapůsobila jeho věštba.Já sama se duchovnem zabývám a hlavně-už jsem byla u lecjaké kartářky,kde jsem slyšela jen sam pozitiva...a přitom,očekávaný výsledek nikde.Jediný Raven byl upřímný.Sice to zabolelo,ale byla to pravda.Jeho tvrdá pravda mi pomohla pochopit a postupem času se vše,co jsem se dozvěděla o tehdejším partnerovi potvrdilo.Takže mu velmi děkuji a vím,že až přijde čas,navštívím ho s klidnou duší znova a nechám si poradit.Nejsem z těch,kteří berou všechny předpovědi jako dogma.Ale ukázaná cesta,kterou zkušený kartář nastíní je to,co mi pomohlo jít dál.

Argoniové (Čt, 8. 9. 2005 - 16:09)

Ariana & Raven Argoni Kdo nahlédne do tajemství času, zjistí, že minulost, současnost a budoucnost se neustále navzájem prolíná a ovlivňuje. Naše Kniha času je inspirovaná prastarou čínskou Knihou proměn, zůstali jsme však pouze u základní inspirace a přizpůsobili se požadavkům dnešní doby. Proto je Kniha času srozumitelnější a z hlediska provádění věštby i jednodušší.Rozhodně ale doporučujeme přečíst si kapitolu Synchronicita aneb věřme na znamení z naší Magie života. Každá kapitolka Knihy času má svůj věštecký význam a navíc obsahuje i skryté poselství, představující kousek Ariadniny nitě v labyrintu života. Všech 64 principů Knihy času se navzájem prolíná, přičemž tvoří ucelenou filozofii, která se zjednodušeně dá vyjádřit v následujících bodech: Mysli pozitivně a ze všeho si vyber to lepší. Nikdy neříkej, že jsi na něco příliš starý. Nejdůležitější je vždy přítomnost. Závist je přípustná pouze jako motivace k práci. Obdivuj všechny podoby přírody. Stále se obklopuj krásou. Pokud chceš správně pochopit svět, nepoužívej slovo

Jaroslav (Út, 14. 6. 2005 - 00:06)

Jestli to nechapete, jsou tyto stranky duchovna věnovány likvidaci konkurence. Konkurence mazané psycholožky, která obchoduje s krémy a preparáty, bojí se kritiky a vyhůedává falešná témata na odvedení pozornosti. Od čeho, od svých kšeftíků. Ty jí vynášejí mnohem více než všechny fotky argondiana, přednášky Nového a výklady kartářek. dohromady. Věřte dál a plaťte české drbně maskované bojem s pseudoguruy. Většinou těmi, kteří na guruovství kašlou. Paní doktorka však na svoje zlatokopectví nekašle.

Mravní hlídka (Po, 13. 6. 2005 - 11:06)

Ariana & Raven ? Myslíte tu obtloustlou blondýnu s tím fešákem,co je vyhnaný anabolikama? Ach,můj Bože: jak jím může skočit někdo na ty jejich bláboly o duchovnu? Inu, svět si přeje být klamán,tak ať ti hloupí platí :-))

eva (Ne, 12. 6. 2005 - 19:06)

Oni dělají fotky,nenazývala bych je umělecké,spolupracují snad taky s J.Saudkem.Pak se zabývají taky výkladem karet a různými okultními praktikami-nevím,na jaké úrovni a jak dalece to berou vážně,či je to jen kšeft.Uvítala bych zkušenosti těch,kdo u nich byl a co si o tom myslí.

Dana (Ne, 12. 6. 2005 - 03:06)

Kdo to je? Nekdo z vas se tady zminil, ze byl u nich na "skoleni". Ja myslela, ze delaji nejake umelecke fotky. Ja totiz Arianu znam, z gymplu, tak me to jenom zajima, a priznam se ze je to docela sranda, videt Kvetu (pardon, Arianu) jak je ted "umelecky" zalozena.

dědek (Pá, 10. 6. 2005 - 13:06)

Vyjmenováním všech rizikových faktorů jsi si sama odpověděla NE.

Reklama

Přidat komentář