Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

Gregor (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Jsi úplně mimo.

Jirka. (St, 4. 12. 2019 - 14:12)

Tady ale rozebíráme čůrání, průjem je jiný průšvih. Tam je to opravdu ne o minutách, ale někdy o vteřinách.

Waco (St, 4. 12. 2019 - 14:12)

Tak to jste asi fakt nikdy neměli hardcore ultra rychlej průjem, kterej přijde z ničeho nic. Pak jde o minuty a 45 minut je v tomto případě pekelně dlouhá doba...

Veronika (Po, 2. 12. 2019 - 21:12)

Navstevniku tohle se muze stat kazdemu klidne i dospelakovi a na Zdencine prikladu muzete videt ze na velikosti mocaku nezalezi, treba se nekomu muze chtit na velkou a je to jedno jestli je to holka nebo kluk, pusti to do kalhot.

Michal (St, 4. 12. 2019 - 06:12)

Koukni Verco ja myslim ze se nikdo za 45 minut nepokadi ze to muze opravdu kazdy vydrzet.

Jirka. (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Ano, nezbývá mi, než s tebou souhlasit. Ano, ta výchova dnešních dětí bohužel zaostává, vše jim je jedno a chtějí si dělat co chtějí a rodiče je v tom podporují. A místo výchovy chodí do školy buzerovat vyučující.

Zdena (Po, 2. 12. 2019 - 14:12)

Horší je kdyz se stane to druhý. Dceři nesedl asi ve škole oběd a dostala bolesti a průjem a bylo to hotový,protože ji učitelka nepustila.

Marie (Po, 2. 12. 2019 - 17:12)

Stane se to hlavně bych dítě netrestala pro ní to musí být už tak ponižující.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 13:12)

V tomto věku nezvládají to co moje děti bez nějakého nucení zvládali s přehledem už před rokem a půl a to nepočůrat se? Tak to je docela masakr.

Žaneta (Ne, 1. 12. 2019 - 20:12)

Mám dcerku ve druhé třídě a s čůráním to řešíme již dopředu . Ona má hyperaktivitu močového měchýře a to je tak, že když potřebuje na malou, do několika minut musí nebo se neudržitelně počůrá. To vždy začně poskakovat a drží se rukou v podbřišku na pipince a často musíme s ní čůrat i na místě, kde to moc není ukryté,ale prostě jinak by to bylo v oblečení. Má na to nějaké medikamenty,ale stejně,hlavně když je nastydlá nebo hodně přepitá tak pak čůrá často a ne příliš dlouho vydrží. Učitelka má doporučení od lékaře a normálně ji pouští, když jí to přepadne při hodině a není žádný problém.

Irča (Po, 2. 12. 2019 - 08:12)

stejný problémy má i naše dcera, je jí osm a když zapomene dojít si o přestávce na malou tak se stalo dvakrát,že si styděla ve třídě říct a pochcala se. Už jsme to ve škole vyřešili v klidu a učitelka na ní dohlíží,aby si došla pravidelně.

Eliška (Ne, 1. 12. 2019 - 18:12)

Mně se to stalo taky když jsem chodila na základku a byla z toho pěkná ostuda,ale když musíš a jsi třeba nastydlý, tak se trápíš chvílku a pak rezignuješ a pustíš to s brekem jako u mně. To mi bylo devět a už jsem se trochu víc styděla než když jsem chodila do školky. Tam jsme čůrali normálně i venku kluci a holky a nikomu to nepřipadlo divný a to jsme se ještě tolik nestyděli, nebo spíš vůbec. To se ještě bralo jinak v tom věku.

Veronika (Ne, 1. 12. 2019 - 18:12)

Tak to v zadnem pripade, ze by smely jen holky, je uplne jedno jestli si holka nebo kluk, kdyz proste dite tlaci mechyr, musi mit moznost si odskocit a to i kdyby potrebovalo trikrat v hodine, je uplne jedno ze kluci dyl vydrzi, maji pravo taky.

Michal (Pá, 29. 11. 2019 - 12:11)

Moc se to resi, kdysi se taky decka nepoustelo a vsichni vydrzeli, dneska kdyz se vetsinou pousti tak toho hodne decek zneuziva a zlobi, hlavne ti kluci teda, poustet jen holky ty toho o hodne min vydrzi myslim ze kluci to bez problemu zvladnou,my sme to taky tak meli na stredni a dneska vim proc kluci by ty zachody nicili a holky ne a i kdyz se mi nekdy chtelo vzdycky se to dalo vydrzet.. mozna to bylo i proto ze nas ucily zenske tak holky zvyhodnovaly to uz nevim

Jana (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Holky mají fyziologicky většinou močový měchýř nastaven tak,že vydrží obsahově méně než kluci a kratší močovou trubici a tak můžeme mít pocit,že močí výrazněji a silněji než kluci. Navíc v případě nachlazení a zánětu močových cest je nucení na potřebu často tak urgentní , že je i u dospělého problém v takovém případě potřebu zvládnout. To je nutno vzít v potaz a ke každému žákovi zejména na prvním stupni přistupovat individuálně,

Jirka. (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

:-))))))))))) tak to asi zklamu, ale nejsem, ale už se nám sem ve velkém vrací a to budete teprve koukat.

Taňa (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Máte pravdu,soudruhu.

Michaela (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

Zajdu tam hned, tohle si nenechám líbit.

Michaela (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

Teď mi doslova přiběhla naše holka z první třídy a počůraná s tím že jí učitelka přemlouvala celou hodinu že to přece vydrží a že je už velká holka a ona to nakonec samozřejmě neudržela, počůrala se a je z toho úplně na dně. Školu máme naštěstí jen pár desítek metrů od domu,ale tohle je opravdu nemožné. Půjdu tam,ale nejsem dnes vůbec schopna. Holka jen brečí a brečí.

Michal (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

No to koukam co se tu strhlo : ) myslim ze se z toho moc nadela, myslim ze by to melo byt v kompetenci reditele skoly. My sme na stredni taky nesmeli mohly proste jen holky a vsichni vydrzeli,myslim ze tu trictvrte hodku muze vydrzet kazdy i prvnak.

Reklama

Přidat komentář