Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

pravý posraný (Ne, 4. 8. 2013 - 16:08)

Moje babicka mela pod posteli...Už vím, proč v Anglii chcou zablokovat přístup k prasárnám. To kvůli tobě, tak chodíš sem, že?

MartinFurhood (Ne, 4. 8. 2013 - 15:08)

Zdravím,
Je mi 16 a odnarozeni musim nosit plenky. Kvůli inkontinenci..Hledám partnera kterému byto nevadilo. Jsem hodny ,trošku nesměly kluk. Na vzhledu mi nezáleží hlavně b bylo neco tam uvnitř. Email [email protected]
Skype Bufetek2

Ja (Čt, 25. 7. 2013 - 10:07)

Moje babicka mela pod posteli docela dost velky nocnik,ikdyz to mela na zachod 8-10 metru,tak ho pouzivala,protoze jsem ji nekolikrat zahledl,kdyz ho sla vylit.Mel tak 30-35cm v prumeru a byl modrosede smaltovany.Ja osobne,abych nemusel v noci litat na wc-ikdyz nosim plinky a gumove kalhotky,tak curam do uriznute 3litrove PET lahve a laka me predstava curat v posteli do"bazanta",ale to bych si musel davat ne natahovaci,ale zapinaci celoigelitove plenkove kalhotky na noc,ale ty rady na bocich protecou.Take me laka predstava byt vycevkovan,ale ta cevka uvolni sverac mocoveho mechyre a muze to znamenat dalsi nechtene pocuravani a kdo vi,co je s bavlnenymi plinkami za praci,ten pochopi moje obavy.Ani ten urinalni kondom a pytlik pripevneny na noze me nerajcuje a vubec nic,co se tyka kakani-at do nocniku,plinek a kamkoliv mimo klasicke porcelanove wc.Drive jsem experimentoval s klystyry a uz me to asi pustilo.Ale sel bych-pochopitelne v plinkach-si nechat proplachnout cele tluste strevo.To by bylo zajimave.

Robert (St, 24. 7. 2013 - 19:07)

Kdes to sebral, že nočníky...To je přeci úplně jednoduché, existují pouze nočníky pro děti, pro dospělé tak to nevím, k jakému účelu by byly?

pavel (Út, 23. 7. 2013 - 22:07)

A jaké to je se pokadit do...nechceš o tom spíš pokecat jinde? můj e-mail je [email protected]

Pavko (Út, 23. 7. 2013 - 22:07)

Kdes to sebral, že nočníky pro dospělí neexistují?

David (Út, 23. 7. 2013 - 20:07)

Ahoj.
Toto fórum je velmi zajímavé. Rád bych se svěřl se svými touhami, možná dosti neobvyklými. Mne osobně láká si sednout na nočník, vyčůrat se a vykadit se do něj. Tato touha je na rozdíl od vás plenkařů nereálná, neboť nočníky pro dospělé neexistují, je mi 23 let. Toto nutkání v sobě potlačuji již delší dobu. Jinak vám všem, kteří nosíte plenky držím palce. Má někdo z vás také tyto netradiční touhy?

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 11:11)

Už jsem se počůral do nočníku a je to nádhera kadit pomalu ale super.

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 00:11)

Už jsem se počůral do nočníku a je to nádhera kadit pomalu ale super.

jirka (Út, 23. 7. 2013 - 13:07)

Se už jako připravuješ do...Ne, ješte je na duchod brzo...

Petr (Út, 23. 7. 2013 - 12:07)

Se už jako připravuješ do důchoďáku?

jirka. (Út, 23. 7. 2013 - 12:07)

Docela se mi zdá, že se tady setkávají zcela mladí chlapci, kteří mají nebo nemají vúbec pražádné skušenosti s počurávaním a přitom je to zcela jednoduché se jen tak s ničeho nic jednoduše počúrat do kalhot, doporučoval bych jako spodní prádlo slipy, trenky jsou nevyhovujíci až nevkusný...
Pak je tady ješte jiná možnost a to jsou plinky, je jich dostat nekolik druhú ve Zdravotních potřebách, co ja rád využívám, nakonec se mne líbí mít plenku s kalhotkama na sobe dokonce i v práci.
Jednou večer jsem byl v jakýmsi báru, popíjel jsem a najednou si ke mne přised scela sympatickej 25 letý klučina, mne je 32, slovo dalo slovo, bydlí pár ulic odemne, vymnenili jsme si čísla telefonu a já to nechal být, nejsem na kluky, asi za mesíc mi kluk brzo ráno zavolal, že je opodál mého domu, tak jsem ho pozval nahoru. Nenechal se dvakrát nabízet a za chvíly mi zazvonil u dveří bytu a ja byl práve v plince a g-kalhotkách, sedeli jsme v obyvačce, popíjely víno a ja se za chvílí nadherne počúral do plinky a také pokadil. Kluk nemnel ani tušení co se stalo, jen se natáh a usnul... Bylo to pekné ráno.
ý...

Honza (Út, 23. 7. 2013 - 08:07)

já to do nich dělám docela...A jaké to je se pokadit do plavek a kde to děláš, na veřejnosti, nebo v soukromí?Ahoj Pavle.

pavel (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

Ahoj. Jsou tady zajímavé...já to do nich dělám docela často. je to super

tom (Po, 22. 7. 2013 - 20:07)

Ahoj. Jsou tady zajímavé příspěvky. Možná to s tímto tématem nesouvisí, ale pokusil se někdo z vás schválně pokadit do plavek?

Radka (Pá, 19. 7. 2013 - 20:07)

Ahoj je mi 13 let a plínky nosím potají nikdo o tom neví vždycky se do nich pokakám a počůrám a pak si v tom hovím :-) Jenže když plínku nemám tak se počůrám a pokakám :-( Nevíte jak se toho zbavit? Bojím se že na to někdo příde..:-(

Pulec (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

ahoj tak jak tomáš ted v plince zase

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 00:01)

Pravë jsem se pokakal je to přijemnÿ protože to je přijemnē ale jenom chvíli.Rad se přebalem.

Pulec (Čt, 21. 1. 2021 - 20:01)

A co už v čisté plince

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 23:03)

Pořád je milují ale nevím jak přestat.

Reklama

Přidat komentář