Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 15:09)

Třeba by byla. Ale na tom, zda má chlap na sobě tanga skutečně nestojí kvalita vztahu.....

honza (Pá, 6. 9. 2019 - 23:09)

tanga jsou super , všechny holky na mě na koupališti koukali.

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 08:09)

Také je nosím na koupaliště nebo do bazénu a ještě si nasadíme na penis kroužek,to se koukají na mně všichni.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Chtěl bych se zeptat, zda také nosíte na tanga bokové kalhoty?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Já je nosím

Dan (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Taky je s oblibou nosím, ale výhradně jako prádlo, ideální do džín jakéhokoli typu. Člověk se cítí tak nějak volněji jakoby na sobě nic neměl. A nejlepší bavlněný nebo modal. Ty jsou pohodlnější než ty uměliny, byť nejsou tak trvanlivé a nedrží tak dobře tvar.

Lukáš (St, 4. 9. 2019 - 04:09)

Ty nosím sem tam ano dá se v tom dobře pohybovat jinak nosím k vodě plavky tangové a na otužování v zimě jsou super a nezmrzají jako ty obyčejné slipové.

Bobo (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Když tanga a tanga plavky někomu vadí nech nekouká po druhejch. Problém lze vyřešit tak. Začal jsem chodil na nuda pláž. A je po problému tam nikdo neřeší žádné prádlo jestli mám tanga a nebo jsem nahý.

Lukáš (Út, 3. 9. 2019 - 01:09)

Konečně normální příspěvek je to normální prádlo jako každé jiné já ho nosím sem tam hlavně plavky. Bohužel je smutný a ubohý že se tu setkáš s ubožáky kteří se neumí vyjádřit slušnou formou hned začnou člověka bezdůvodně urážet když se tu zeptám co tu hledají na tomto tématu tak si melou své a neumí odpovědět na konkrétní otázku kterou těmto blbcům pokládáš. Jinak já taky nemám problém s tímto prádlem nikdo a nikde nic neřeší jen tady na diskuzi pak také chodím na nuda pláž.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 19:09)

Také rád nosím tanga a hlavně plavkové

Bobo (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Že vůbec někoho zajímá kdo a jaké spodní prádlo nebo plavky a tanga nosí jestli je to pohodlné proč to ne nosit proto se to snad vyrábí. Nosím je taky a neměl jsem za 30 let s tímto prádlem žádný problém.

Lukáš (Ne, 1. 9. 2019 - 02:09)

Tak tohle je téma o tangách to je fakt ale pořád nečtu nic jiného než samej buzerant pravopis a furt jiné kecy já bych nic nepsal ale otázka je ta kdo to vyprovokoval já jsem nikomu nezačal nadávat ale vy mě jako první jaký já jsem buzerant ? máte nějaké důkazy ? že o tom nic nevím já jsem pokud vím na ženský tak nemůžu být gay nevím proč bych měl chodit do prdele já sem chodit nemusím ničeho se tu dobrat nedá psal jsem tu docela normálně než jste se začali do mě strefovat klidně si dělejte legraci dál mě je to fakt jedno pak jsem se ptal těch konkrétních lidí co jim vadí tohle téma pánská tanga proč sem lezou když jim to vadí odpovědˇ žádná nemusíte na mě reagovat nikoho nenutím nevím kdo mi odpovidá jestli někdo kdo nosí tanga nebo nějaký odpůrce tang ale všiml jsem si že hodně lidí sem přestalo chodit kvůli takovým jako vy nedá se tu normálně pokecat místo toho nečtu nic jiného než pravopis něco o buzerantech a jiné blbé narážky já jestli jsem sprostý tak jen kvůli neustálým napadáním mé osoby z vaší strany tedˇ si hrajete na oběti chudáčky a já jsem ten zakomplexovaný agresor no na někoho se to hodit musí že ? jak jinak než spiknutí proti mě já nic já muzikant nejsem jediný kdo je tu v trnem oku takových jako já je tu spousty je zajimavý když si vezmu tanga k vodě tak nikdo nic neřekne neslyším žádné blbé proslovy jestli dotyční něco říkají tak možná pro sebe atˇ si myslí o mě kdo chce co chce já to neslyším tak nic u vody řešit nemusím zatím se mi to nestalo tady je každý chytrý všichni zde bez viny jasně všichni půjdete do ráje protože jste tu všichni svatí ! Co se změní když sem chodit nebudu ? vůbec nic ! bude odemne klid já budu mít klid zase od vás vy si mezitím najdete jinou obětˇ do koho se budete obouvat já tu nebyl tři dny neměl jsem náladu protože jsem byl na pohřbu malého dítěte musel jsem to v sobě vstřebávat v sobě a ještě vstřebávám do tedˇ a nemám už náladu na tuhle diskuzi takže se tu mezi sebou požerte.

Lukáši, (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Víš co si myslím? Že kdybych ti posvítil baterkou do ucha, tak se ti rozsvítí oči :-)

No tak (Čt, 29. 8. 2019 - 18:08)

panove. Vase ega vykazuji meziplanetarni dulezitost. Peace.

Pane Lukáši (St, 28. 8. 2019 - 21:08)

Pane Lukáši. Budu asi opakovat ostatní, ale vaše znalost pravopisu je příšerná. Kdy jste měl naposledy v ruce učebnici, která se nazývá "Český jazyk" ? Patrně nikdy.
Vůbec se nedivím, že si tu z vás každý dělá legraci.
Ale to není jediný váš problém.
Váš problém je v něčem jiném.
Vyznačujete se projevy skryté agrese, víceméně jen slovní.
Odhadoval bych, že při psaní mlátíte do klávesnice jako do bubnu a máte problém se sebeovládáním.
Chcete patrně virtuálně nahnat strach, ale nedojde vám, že se pouze takto zesměšňujete a jen nahráváte na smeč ostatním, kteří to berou jako legraci. To, že to nechápete je další váš problém.
Váš intelekt je patrně hodně podprůměrný.
Dříve, než zase začnete agresivně a hlavně hloupě reagovat, zamyslete se prosím nad sebou.
Ty vaše slovní výplody jsou opravdu zralé pro psychologa. Neuvažoval jste někdy o jeho návštěvě? Myslím, že by vám mohl pomoci.
Na váš komentář, upřímně řečeno, nejsem zvědavý. Bude to nejspíš zase snůška primitivních nadávek, což plně vypovídá o vaší inteligenci.
Přeji vám hezký den.

Lukáš (St, 28. 8. 2019 - 01:08)

ŘÍkal jsem že sem nebudu chodit to je fakt ale zase na druhou stranu mi to nedá prostě musím reagovat já jsem primitiv homosexuál zakomplexovaný jedinec který vás chudáčkové uráží jasně a vy semnou mluvíte slušně aha ? takže mi chcete namluvit že jsem to já kdo koho slovně napadá od prvního začátku co jsem něco napsal kdyby jste se semnou bavili normálně tak bych se s vámi bavil také normálně ale proč když se musíte hned do někoho navážet a spojovat mě s nějakým Gotlieb nebo jak se vlastně píše ani nevím kdo to je a nebo že jsem buzerant a já se zato podle vás mám bavit slušně hm ? ujetý nebo argumentovat pravopisem sice nepouživám čárky tečky a novou větou velké písmeno dobře ale to je snad moje věc a vaše zbytečná starost jestli jsem buzerant tak jak se pozná buzerant když jste tak hodně chytří a vzdělaní poučte mě jak se takový teplouš pozná já jen vím o sobě že jsem heterosexuál a měl jsem sex se ženskou a líbí se mi ženy vy tady něco melete o buzerantech v tangách už jste nějakého viděli ? já tedy ještě ne pak nedělám ze sebe chytrého a mám své mouchy ale mám nějaký charakter to vy nemáte protože vy jste bez charakteru nemám žádné komplexe protože já nikoho nenapadám na rozdíl od vás kvůli nějakému kousku hadru někoho častovat teploušem to je tedy síla mě stačí si přečíst předchozí komentáře nejsem jediný koho jste napadli slovně tak kdo má tedy komplexe jen vy prostě se nudíte nemáte nic jiného na práci než jen urážet já se jen bráním klidně budu i sprostý jak se bavíte s lidmi ve svém okolí mimo internet taky tak ? a oni si to nechají líbit a nedostali počuni ? kdyby se semnou takto někdo venku začal bavit tak dotyčný dostane kopačku do huby podle vás jsem zbabělec je vidět že mě neznáte já můžu zase o vás říct že jste silní za pc a třeba týráte psy nebo jiné zvířata když nemůžete týrat tak si budete honit ego tady třeba na mě nevím kolik vás je co se do mě pouští a verbálně mě tu napadá a nebo to dělá jeden člověk jedno je jasný já jsem s vámi husy nepásl. Co mám od vás čekat než zase urážky chci konečně znát jasnou odpovědˇ proč jsem chodíte když vám vadí pánské tanga a názory jaké máte důvody navštěvovat tohle téma.

Lukáši, (St, 28. 8. 2019 - 20:08)

Ještě, že existuje vynález, který se jmenuje Pc a klávesnice. Díky tomu si takto můžeš vybít svůj vztek, viď ?
Tohle, kdybys měl říci ústy, tak se jistě zakoktáš vztekem, že ano?

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 19:08)

Nechtěl už bys konečně zavřít tu tvou primitivní hubu a táhnout končně odtud?
Tohle je diskuze o pánských tangách a pokud to nechápeš, tak táhni do p.dele!!!

Pro Lukáše (St, 28. 8. 2019 - 19:08)

No a už jsi tady zase. Člověče, ty sis tu asi přiskřípl kšandy, viď :-)
A jinak zbabělec pravděpodobně budeš. Znáš přísloví - Kdo vyhrožuje, ten se většinou bojí?
Neznáš? Ono to totiž pasuje na tebe.
Rádoby agresivní, ale ve skutečnosti bys určitě zajel pod postel.
O tvém pravopisu se bavit nebudu, každé asi páté slovo by bylo označeno červenou tužkou :-)
P.S. Odepiš obratem, už se těším, jak se zase pobavíme tvými moudry :-)

Tomáš (Út, 27. 8. 2019 - 18:08)

Tak Lukáš má ale pravdu s těmi urážkami kdyby si každý hleděl svého.

Reklama

Přidat komentář