Reklama

Pánská tanga

karla (Út, 21. 3. 2006 - 19:03)

koupila jsem tanga jako dárek k narozeninám manželovi. má je zítra, tak uvidím :-)

Bill (Po, 20. 3. 2006 - 13:03)

Tanga nosím jen když na ně mám náladu.
Ale jinak super a pohodlný.

Pavel (Čt, 16. 3. 2006 - 23:03)

Mnoho lidí si stále tanga spojuje pouze s ženami a erotikou, proto se na muže, kteří nosí tanga, pohlíží často jako na ... (možno doplnit dle libosti). Naštěstí poslední dobu se už prosazují i názory opačné. Až budou lidé brát tanga u mužů stejně běžně jako u žen, tak i toto debatní téma bude zbytečné.
Jako mnoho jiných pisatelů zde jsem tanga vyzkoušel z legrace a nyní prakticky nenosím nic jiného.
Ještě, aby byla u pánského prádla aspoň poloviční nabídka jako u žen, tak budu spokonen.

kejzi (Čt, 16. 3. 2006 - 18:03)

Ještě dodatek,k tomu se ještě dole holím,tak doufám že se to většině holek líbí.

kejzi (Čt, 16. 3. 2006 - 17:03)

Já nosím tanga asi 2 roky,nejdřív jsem si myslel že se v nich budu cítit blbě,ale od tý doby co jsem si je vzal na sebe,tak jsem se v nich cítil strašně pohodlně,takže je nosím skoro pořád.A líbí se to i mé přítelkyni a když si někde kleknu a tanga mi lezou z kalhot,líbí se mi jak se holky koukaj.Takže já jsem 100% pro nošení.A jsem rád že se to většině holek líbí

čenda (St, 15. 3. 2006 - 16:03)

koupil jsem si plavky tanga. A bavilo mne, jak na mně u vody mohly holky oči nechat. Už se těším na letošní léto.

Aznoh (St, 15. 3. 2006 - 16:03)

jen malou poznámku, nosím je již 8 let a vyjma opravdu dobrých a kvalitních boxerek od Schissera se jim co se pohodlí týká nic nevyrovná, přesně vím kde co mám ... jo ale musíte mít prostředky - nestojí jako normální slipy 60 czk .... :-)

Tomáš (Út, 14. 3. 2006 - 23:03)

Je mi 18 a pánská tanga nosím už skoro tři roky. Moc se mi to líbí na pohled a je to i pohodlný. Není to nic neobvyklého, popravdě řečeno, kdyby to tolik kluků od nás ze třídy nenosilo, asi bych si netroufnul. Za reakce děkuji!!!

Richee (So, 11. 3. 2006 - 18:03)

Diky Manchester :). Nosim je uz nekolik let a je to jednak pohodlne a holkam se to taky dost libi. Fakt je ten, ze je to treba v prvni chvili prekvapi, ale pak .. :-))

Manchester (Út, 7. 3. 2006 - 22:03)

Nosit tanga by měli muži ze zákona. Já sem k tomu donutila všechny ex.Nakonec je místo při sexu nosili i běžně ven. Neni nic hezčího než se kochat mužskou zadelí.

Janina (Út, 7. 3. 2006 - 21:03)

Mne se kluci v tangach moc libi ! V Chorvatsku jsem videla kluka v tanga plavkach- no super pohled,postavicka jak lusk. Skoda,ze mel svou holku,hned bych si pleskla a dala rec! (ja nosim JEN mini tanga)

tajka (Po, 6. 3. 2006 - 17:03)

Lépe než slipy vypadají hlavně boxerky. Tanga jsou humus :-"

Karel (Po, 6. 3. 2006 - 14:03)

Taky nosím tanga protože se v nich dobře cítím.A vypadají lépe než slipy.

Nika (Pá, 3. 3. 2006 - 22:03)

Když se v tom chlapi cítí dobře tak prosím, ale pro mě je to dokonalá antikoncepce. Takže - tak jako si ženský oblíkají kvůli partnerovi erotické prádlo, ať si to pánové oblečou také, ale nejdřív zjistit zda o to ona stojí. Já objevit pod kalhotama tanga tak asi uteču :-)

pet (Pá, 3. 3. 2006 - 22:03)

Konečně rozumná ženská

Hanka (Pá, 3. 3. 2006 - 19:03)

Taky jsem přinutila partnera aby se do toho oblík. Plácat si po pěknym mužskym zadku,olala!! Ze začátku se trochu styděl ale pak si zvykl a dokonce si koupil super koženej model se zipem vepředu. Tanga by měly nosit všichni chlapy!!!

Tomáš (So, 4. 2. 2006 - 16:02)

Je mi 18, tanga nosím už asi tři roky a nepřijde mi to nenormální, protože u nás v rodině je nosí všichni.Jsou pohodlná, vypadá to hezky tak proč ne? Letos si už asi troufnu i na plavky tanga.

PJ (Út, 13. 12. 2005 - 11:12)

Občas nosím dámská tanga, jednodušeji se mi kupují a když se dobře vyberou, tak se do nich vejdu i vepředu. Nejpohodlnější je, když mají vzadu jen tenkou šňůrku, pak o nich ani nevím.

Pavel (Čt, 10. 11. 2005 - 14:11)

V TESCU maj celkem vyber :-)

doktor (Pá, 9. 9. 2005 - 19:09)

A proč trapný? copak když má chlap postavu, tak je trapný ji odhalovat? myslím si, že je to spíš tím, že na to lidé u nás nejsou stále zvyklí,ale jednak je to opravdu pohodlnější, jednak si člověk opravdu připadá erotičtěji...je i není nahý...ale musí mít ten člověk postavu...hlavně zadek...myslím,že já s tím problém nemám. spíš je ženská část populace konzervativnější ke změnám. vždyť se stále častěji vyrábí a propaguje unisex prádlo...a to nejen tanga

Reklama

Přidat komentář