Reklama

Podvazky a punčochy

Psyciatr (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

to mate miky smulu jsem...Liduno, nechte se vyšetřit oba.

Ivan (Čt, 6. 9. 2018 - 08:09)

Doma jsou šaty zbytečný, stačí pás a podprsenka.

lida (Čt, 6. 9. 2018 - 05:09)

Podvazky, punčochy,...mas pravdu i ja doma chodim v podvazkovem pasu puncochach kalhotkach podprsence kombineti a na tom mam pracovni saty

lida (Po, 3. 9. 2018 - 05:09)

Ale Lidko, vzdyt to uz je...to mate miky smulu jsem stastne vdana a to proto ze si muj manzel take obleka damske pradlo a doma jsme jako dve zeny

Ivan (Ne, 2. 9. 2018 - 09:09)

Podvazky, punčochy, sandálky na nízkých jehlách a podprsenka je domácí šat pro každou elegantní ženu.

Miki v plenkach (Ne, 2. 9. 2018 - 09:09)

zrovna vcera v TV NOVA tvoje...Ale Lidko, vzdyt to uz je dneska asi uplne normalni. Zeny si oblekaji muzske veci, muzi zase zenske veci a vsichni jsou, zda se mi spokojeni a vysmati. Me to nepohorsuje, nebot to mam take rad a libi se mi to. Ano ty jsi"stara skola". Klasicke silonky ze 100% nylonu, podvazkovy pas-ne navlek a jemnounke pruhledne kombine, nejlepe v telove barve, aby slo vzit ke vsemu. Kdybych te mel doma, tak bych si te hyckal. A to do slova a do pismene!

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

Prosímtě jistě, že jsou...zrovna vcera v TV NOVA tvoje tvar.... mel jeden zpevak sitovane puncocace a v divadle je to tez k videni na muzich

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

ted si obleknu ne jeden ale dva podvazkove pasy jeden zapnu dopredu a druhy dozadu a mam 8 podvazku puncochy drzi jako pribite a vypnute na to tanga a aby me nefoukalo pod sukni tak nohavickove kahotky pusch podprsenku a kombine na halenku a sukni svetrik a mohu vyrazit ven

lida (Ne, 2. 9. 2018 - 06:09)

nechapu vase parodie dnes je 13 stupnu bez silonek to u nas starsich proste nejde a ze jsme zvykle nosit podvazkovy pas a silonky i kombine proto nejsme zaostale

Svaťa (St, 29. 8. 2018 - 21:08)

Tak přeci je normální, že...Máte můj obdiv, paní Jaroslavo. Pro hodně mužů je "svátkem " potkat půvabnou ženu v punčochách, v sukni nebo ve slušivém elegantním kostýmku a lodičkách na podpatcích v nižších polohách, natož v horském terénu.

Jaroslava (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Z čeho ususuzujete, že...Tak přeci je normální, že v horách budu chodit v punčochách.

Nic (Po, 27. 8. 2018 - 21:08)

Z čeho ususuzujete, že...neusuzuji, pouze paroduji směšné příspěvky výše.

Svaťa (Po, 27. 8. 2018 - 17:08)

jsem teď taky byla ve...Z čeho ususuzujete, že chodí dámy v Tatrách v podvazcích?

(Ne, 26. 8. 2018 - 22:08)

jsem teď taky byla ve...se ani nedivím,v Alpách už napadl sníh

(Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

jsem teď taky byla ve vysokých tatrách, a pŕedstavte si, że i v těch vedrech tam dámy nosily nejen punčochy a podvazky, ale taky teplý byavlněný bombarďáky s nohavičkama, rukavice a kulicha.

lida (So, 25. 8. 2018 - 07:08)

Pochopil jsem Petro, jak jste...vzdyt ted po ranu je chladno tak puncochy jsou treba

Miro (Pá, 24. 8. 2018 - 12:08)

byla jsem ted ve vysokych...Manželka si oblieka pančucháče pod trekingové legíny (krátke alebo dlhé) vždy keď ideme na turistiku. Vyrážame skoro ráno a vtedy teplo ešte nie je. Ak jej je neskôr teplo, tak si tie pančucháče počas dňa niekde v kríčkoch vyzlečie.

milan (Pá, 24. 8. 2018 - 05:08)

vzdyt i hokejiste nosi podvazkovy pas a puncochy podkalhotama

lida (Čt, 23. 8. 2018 - 05:08)

Džínové šortky nad obliny...ted v tech tatrach mela jedna mlada zena dzinove sortky a pod nimi puncochace rano je tam ted 8 stupnu odpoledne hic

Svaťa (Út, 21. 8. 2018 - 23:08)

Já tu dámu brala trochu...Pochopil jsem Petro, jak jste to myslela a napsala. Nemyslel jsem to taky špatně. Ke všem ženám, dívkám, dámám, které se umí i v tomto horkém období elegantně obléknout, včetně punčoch, mám úctu.

Reklama

Přidat komentář