Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 11:11)

Já jsem marxist levý, nikdo z vás to neví.Majoucta!

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 11:11)

*sardanapal to je druhý nick Jedovatého a aladin je komunista, kovaný a kopíruje sem z kosanostra.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 11:11)

Rakato nesnáší etnika jiné než on. Takže patrně razí tu teorii Bílého muže, co chrání bílé ženy a budocunost bílých dětí...

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 11:11)

Jahoda je křesťanský sionista, nemá rád Čechy, považuje je za antisemitské primitivy, prootže má s několika takovými svou zkušenost, tím jim ale křivdí, já antisemtiských primitivů moc neznám.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Tvrdím, že Jedovatý je neskutečný trouba a deprivant, pateně ze sociálně vyloučené lokality, ale na to mu u mě s*re pes a pláče na špatném hrobě. Nenechám si proto, od něj s*át na hlavu!

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Proto slušný a sexuálně zdravý jedinec zaměřený na rodinu a zdravý sexuální život může být pouze celoživotní volič Socdem, případně KDÚ či zelených a pirátů,maximálně TOP09,pokud na to ovšem finančně opravdu má a ta strana ho zastupuje(tzn. každý volí dle potřeb, které splňuje program jeho strany,která je konzistentní a plní část svých programových předsevzetí).
Kdo má vilu a chce bazén,tak ať si zvolí TOP09.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Mám dojem že na webových vláknech, tento nevyjímaje, se to má stejně.
Já jako sociální demokrat jsem světlou vyjímkou.
Jsem sexuálně v průměru, poctivec každým coulem a nejsem potencionální vraha a přitom ekonomický predátor jako jiní na pravici. Občanský demokrat (až na slušné jako Přemysl Sobotka-ale to je doktro-to je diagnóza) je potencionální vrah, ačkoliv ekonomicky prudérně pravdosprávně superspravedlivý, ve skutečnosti okrádá chudé.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

ODS má oblibu v Trumpovi, to mluví za vše.Soc dem je silně Evropsky orientována splolu na to lepší z USA, ale kriticky vybírá. ODS a pravice vybírá to horší z USA,imperialismus, kapitalismus.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Politici jsou divní ptáci, jsou podobný druh jako novináři a rozdělují se na dva typy. Na sexuální nedeprivanty a ty sexuální deprivanty.
Miloš Zeman není sexuálním deprivantem, je obklopen věrnou krásnou ženou mladší a stejně krásnou dcerou. Navíc v sociální demokracii nikdy nebyla na sex a ženy nouze.
Pravice naopak vždy byla propojena na problémy se sexualitou, zastíranou homosexualitu.
Takže, když tady už všeobecně s Jahodou pátráme po nesmrtelnosti chrousta a kdo si začal a jestli byla dříve slepice a pak vejce nebo naopak, tak bych avizoval, že jsem se dovtípíl, že ve společnostech sexuálně neakcentovaných, kde je sexualita brána jako běžná součást života a není nijak démonizována nebo glorifikována, prostě brána přiměřeně dle věku a pohlaví samozřejmě a rodiného stavu a třetí pohlaví je respektováno a není to žádná senzace, tak ty národy mají malou prevalenci válek, masových vražd, genocid apod.(Itálie, Španělsko, Francie-Románské národy). Naopak anglosasové jsou v tom neuvěřitelně pozadu.
Důvod?! Pax Romanum. Tam kde se zastavila říše římská, tam skončila civilizace. Británie sice měla posádku římskou, ale nějak se to neuchytlo.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Bohužel mám dojem, že i takový exot jako Novotný do české společnosti patří. Trvám, ale na tom, že to je kretén. Odmítám sledovat jeho další mediální eskapády, které mu slouží jen jako výtah k moci a penězům prostřednictvím mediálního zviditelnění a placeného účinkování v podivné relity show na youtube platformách, má to jistě placené. Např. je na Mall Tv.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Podle mne skaut je klasický městský bigota, který je vychován k pokrytectví. V době, kdy pálí za holkama, musí doprovázet životem v přírodě předpubertální hošíky, kteří právě začli přicházet do období intenzívního páchnutí a učit je jak držet lžičkou v puse vodu a nosit jí, jak mají držet ústa, zatímco se je snaží šikanovat a pak z toho dělají jakési trvalé přátelství.
V dospělosti samozřejmě mají děti, pak milenky, rozvedou se, dělají s dalšími skauty nějaké tábory, chodí na Halíka a tasí každou chvíli bibli a omračují jejími citáty v nevhodných příležitostech. Prostě jsou to takové osiny ve vlastním zadku.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Není to ta Amanda Setton(1985) jak hrála v Sex ve městě, Zrod básníka, Panic je na nic, Jak zbouchnout milionáře, Divoké kočky II.!

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Patrně někteří u skauta jsou i šikanováni, lepší být šikanován neorganizovaně, než organizovaně, to je můj názor. Není pochyb, že skaut je veden na polovojenském stylu hierarchického vedení.To není zrovna české.Je to anglická mládežnická organizace, která byla zavedena nudícím se generálem v důchodu Powelem a nese prvky vojenské organizace a disciplny spolu s tehdy populárním woodcraftem, který zpopularizoval Setton svou knihou, kterou má každý skaut jako jakési bohatství Rok v divočině nebo jak se to jmenuje.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Je dobře, že tito kreténi zůstávají tady v ČR a nereprezentují nás v zahraničí. David Černý již stačí, dobře, že ho nepustili do letadla. Takových bohémů tam mají spoustu. Navíc těžko můžete hrát bohéma s sedmi nulami na kontě (pozn. víc jak 10mega ) a to platí v případě obou estrádních umělců. Honímírové, pak si nemají Francouzi myslet, že Bohémové je národ Cikánů, o kterých se v tehdejší Francii tvrdilo, že přišli z Bohemie, tedy z Čech

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Cikánů, o kterých se v tehdejší Francii tvrdilo, že přišli z Bohemie, tedy z Čech. Protože je asi nějaký český král vykázal,tak se to dělalo v různých královstvích, tehdy byli kočovní a odjeli jinam, takže to nebyl žádný velký zásah do lidských svobod. S nácky se to nedá naprosto srovnávat. Cikáni vždy pobili chvíli na jednom místě, provozovali různá řemesla, patrně i to nejstarší, možná i cirkus, akrobacii, věštění z karet, tanec a muziku, byli patrně zváni jako kejklíři do měst na slavnosti a do hradů a zámků. No a prostě pak jim vytpšel termín povolení k táboření a už jim nebyl prodloužen, takže byli literárně odejiti a jelo se dál, někdy i mimo hranice státu.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Jsem si jistý, že ten holomek Novotný, teď sjíždí v slipech a s plnou hubou žrádla internet a vyhledává reakce na svůj poslední mediální kousek.
Patrně zastydlá puberta, bohém, který je typický příklad zlaté mládeže, kokainové dýchánky, bohatí rodiče, spodina bohaté společnosti, vyloženě odpadlík ze slušné společnosti.
No směji se těm co si ho v Řeporyjích zvolili, je to pr.del a zapadákov prahy skříplý mezi silem a dálnicí a v takovém údolí s výstavními paneláky na obzoru.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Já jsem si říkal jak mu to starostování dlouho vydrží, aby bylo důstojné, ale již se neudržel, aby mohl zas někoho poplivat, natřít a chová se jak klasický feťík na droze , když ji vidí, tak jede.
Podle mně by bylo jednoduché, mu udělat prostě test na kokain. Podle mě nemůže brát jako zastupitel ilegální drogu.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Nový klip s Novotným von Řeporyj ?

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Prdím z nuly na sto za sto vy vošo*sti!
To je dnres nejvíc, jsem starosta Řeporyj ač neryji jak prasnice v ři*í ovšem řítím okurku i klobás, prdím ze sta na sto, ojojou, jsem mistr králů bulvárů a mediálních čubčícj kraválů!Mediální mord, kluk kudla bloud. Pár jsem jich už zaříz, Bartušku, málem kluka divadelního, hrál jak moula, nula, jouda prej děvkař neudržel se a do posele k cizí skočil, ten další je prej buzna na kládě má chlapy. Jsem modla kulárů, kanálů, záhrádkář ti poprdím, vyprdím...s vámi, ojoujou!

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Bych zapoměl, že zde vzniká nová skupina hnědých uniform ve stylu Skauta co se nebaví s nikým jen se sebou a fungují na Furer-principu hnutí "rád bych řídil a poznával mladé zajímavé lidi" tudíž taková náborovka skautů do Prahy...

Reklama

Přidat komentář