Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianko (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Miluna prožívá období propadu a k tomu špína patří. Nevadí jí, dokud je teplo a peníze. Třeba hraje na city, aby se ozvala ona starší chlebodárkyně. Teď by se hodil přivýdělek někde v teple a "prací", která Milunu baví.

Smůla (Ne, 1. 12. 2019 - 16:12)

na mé nabídky nijak nereagovala, vyjádřila se zde dost jasně a pak, já nemám zapotřebí se doprošovat. Nebudu zde sedět a čekat, až si to Milu rozmyslí a pak milostivě, až nebude vědět kudy kam, přikývne.

Andrea (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Milu,popros mamku, ať tě nechá nějaký čas doma,takhle nemůžeš přežívat,jak ti tady radí,jdi k lékaři a už to nějak vyřeš,Sergej je totiž na dně,od něj pomoc nečekej

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Ale Kača je z toho jejího života nadšená a podporuje ji v tom. Předevčírem říkala, jak je dobře že má Sergeje a že ve čtyřech se to lépe táhne. Ale to okno by si teda měli nechat zasklít.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Ta Kaca ti leze krkem, hihi. Normální člověk vidí že pouze nesoudí.Ale to blbeček nepochopi.

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Já jsem ovšem včera v lese byl. Nejdřív jsem si na náměstí dal langoša s česnekem a se sýrem a potom dva punče. Pozoroval jsem spokojený lidi- Rakušáky, Angličany ba i Japonce a bylo mi fajn. Dneska tam jdu s mámou, ta zas bude mí plno řečí a bude mi kazit vánoční atmosféru :-)

Anonym (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Kdepak je Radka aby podala pomocnou ruku svému miláčkovi,to je láska co?

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Takovej ten pocit, když miluješ Milunu, ale jen vocaď pocaď :-)

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 07:12)

Pils máš email

Pils (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Lallo, máš mail. :-)

-Aleš- (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

To ani tady nepište, naše diskuzní komunita má potom pocit, že o něco přichází.

Lalla (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

To je hodně osobní Aleši a pro diskutéry nezajímavé. Navíc se mi moc nechce psát proto co tu v posledních dnech vůči nám zaznělo. Nedá se tu dýchat a samé urážky a kritika od nás nebo mě nevím zda tykal nebo vykal hmmmm nebo něco tak. Trochu mě to vzalo a šla jsem "do sebe"

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

nemej strach,zkus to.Prastit s tim muzes vzdycky.Navic nevis jestli Sergej neodjede,co bys pak delala.Radka by te mohla zalozit,ale jestli kasu nedrzi jeji chlap.Bude dobre uvidis.

Wow! (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

A je rekord.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Jo to okno tady neřeší.V okně díra a ještě klika rozbitá,točí se dokola a nejde to zavřít.Nakonec abych to šla řešit já.Jo už leží všichni a jsou uplně v prdeli i ty ostatní.Je tu jeden co už má větší strniště,to je čech a ten usnul i s botama a Sergej zakašlal a vylít mu z huby rozmáčenej rohlík kterej nestačil ani polknout než usnul.Já nevim kdy usnu a to sem v tom autě spala asi jen hodinu.No v pondělí budu muset jít něco dělat jinak tohle je na hrábnutí taky.Jak ráda bych byla u čistý hodný pani.Těch chlapů už mam tak dost!

Mirka (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

opravdu jak říká Štefan , jsi trapná s vykecáváním o píčovinách a doma žiješ jinak. Fantazírko!

Ota (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Fantazírka jsi jen ty. Já v tom bytě byl jak teď je a je to tam takový jak píše.Prostě si nevybrali dobře.Milunko vydrž a jestli půjdeš do obchodu tak si říkej že tam dělám taky.Snad tě brzy zase uvidim.

Miluna (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Být se Sergejem 24h i denně v práci obojí je strašný a co horší nevim.Ale kdybych s nim měla být denně 24h tak vim že psychárna mi nemine.Právě všechno je hrůza.Pils on mi teď zakázal si něco koupit protože sám chodí roztrhanej a chce abych byla taky,prý dokuď to nezpuchří nebo nevydělá další proto sem psala že asi budu muset jít do toho krámu aspoň na 4h denně,jestli mi tam nehrábne.Momentálně už nevim co bych chtěla,teď sem ve velkých starostech tak už ani ta Lucinka na to nefunguje.Prostě hnus teď.A jak si ještě ulevuješ ty Pils od toho co tě teď trápí? Já zkoušim tim vypisovánim ať to schazuju ze sebe.Už mi to vnitřně dusilo než sem napsala.

Pilsnerka (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Milu, většinou - když mi bylo nějak ouvej - jsem šla do lesa. To mi tady zase nadají do duchen. :-) No a v lese to buď přešlo nebo se to aspoň zlepšilo. Musíš asi zkoumat sama sebe, co na tebe působí, ale myslím, že procházky ti taky dělají dobře. A zkus teda pracovat na pár hodin, vždyť toho vždycky můžeš zase nechat. Každá koruna bude dobrá a teď jsou brigády. Přijdeš mezi lidi a hlavně na jiné myšlenky. Neboj, zase bude líp.

bianka (Ne, 1. 12. 2019 - 06:12)

Posíláš ji do lesa?
V těch roztrhaných džínách?
V té zimě? Jinak přeji hezké adventní dny diskutéři. A važte si toho co máte.

Reklama

Přidat komentář