Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

"Barrandov News
Volejte a pište šéfovi"....Možná, že v budoucnosti bude založen Ústav pro výzkum zločinnosti kapitalizmu a demokracie !!!

aladin (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

"Barrandov News
Volejte a pište šéfovi"....Exekuce proti dětem je zodpovědnost soudců !!! Třeba na tom politici vydělávají také, kolik % peněz ž exekucí dostávají ???

aladin (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

"Barrandov News
Volejte a pište šéfovi" Pražský okruh !!! Pražští politici jsou proti, možná dostali nízkou nabídku od LOBISTŮ z firem, co by ten okruh měli stavět !!!

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Pomník vlasovcům je značně kontroverzní, vlastně uznává zneužívání válečných zajatců(POW) k jistému druhu bojové obdoby otrocké práce vězňů v koncentrácích a adoruje jejich zásluhu v nucené práci pro nácisty, když měli zas akorát na výběr jen vyhladovět k smrti nebo přežít v otrocké práci pro zvrácený nácistický světový řád po vítězství ve válce by byli patrně utraceni jako nepotřebný lidský materiál.
Viz. "
Mnoho sovětských válečných zajatců dobrovolně sloužilo pod německým velením jen proto, aby se dostali z nacistických zajateckých táborů, které byly proslulé hladovějícími sovětskými vězni k smrti." Naděje na přežití byla v POW sovětských zajatců asi 4%.Takže taková kudla na krk od nacistů. Dostáváš exkluzivní nabítku přžít a bojovat na naší straně, nebo zemi hlady a někdy i žízní a podchlazením v takových táborech podobných oploceným loukám.
Novotný je blázen a měl a každá společnost by si měla hlídat, aby nějaké individum nemluvilo z aní a nedoplatila na něj, jako třeba v případě Emžské depeše.

aladin (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

"Barrandov News
Volejte a pište šéfovi"...Před chvílí jste pane Soukup mluvil o LOBISTECH, Zdevastované Václavské náměstí je možná práce lobistů s politiky dohromady !!! Možná prachy z Václaváku netečou jen mafiánské Mafii, ale třeba i Mafiánskýn politikům !!! Proto třeba policie nesmí zasahovat proti Arabským a Africkým dealerům drog a pod. Jen se podívejte, jak politická Mafie zatočila s ŠLACTOU, za to, že povolil vyšetřivání, které se přibližovali k POLITIKŮM a pokud tady bude vládnout Politická Mafie, bude to tu stát za HOVNO, proč, protože politická mafie sleduje výhradně jen své ZISKY !!! Na národ kašlou, nejsou to totiž Češi, ale cizáci s genetickou vadou a to je : MAMON !!!

aladin (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

"Barrandov News
Volejte a pište šéfovi"....Pane Soukup, Ukázka osvícenosti Evropských panovníků je třeba zavedení úředního jazyku v jednotlivých státech Evropy !!! V Anglii měli už tu zoufalou demokracii a proto v zájmu demokracie uznali všecha nářečí a jazyky v Anglii a tím dostala Angličtina do vínku 750 000 slov a zoufalý systém dorozumívání !!!

27.11. (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Nazvala jsem to Dračí vejce.

Rakato (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

A někdo zase "Hřát hada na prsou."

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Holokaust samozřejmě byl naprosto ohavný zločin a jestli mu šlo nebo nešlo předejít nevím, patrně asine, protože těžko je civil rychlejší než armáda fízlů a mašinérie státní správy. To by musela v ČR vypuknout anarchie při útoku a v Polsku také a těžko i tak by se židé zachránili, navíc nebylo jasné, že jdou tak krvelačně po nich, prostě lidé přistoupili na iluzi klamné naděje, že je transportují někam pouze kamsi nevím kam a proč. Každopádně ti bystřejší a vyšší vrstvy tohle tušili, že je to pěkná levárna a utekli těsně za pět minut dvanáct. A to se týkalo i čechů co vystupovali proti náckovi např. W+V dostali telefonát od police, že tady má rozkaz nepouštět je z republiky,ale že tomůže pozdržet do cca 13. listopadu 1938 a to dostali avízo 14 dní dopředu, jenže bylo blbé počasí a letadla nebyla tak dokonalá,takže nakonec se odlepili letadle zrovna toho 13.11.1938 estli se nepletu.jenže takováhle avíza prostě běžní židé nedostávali, panuje mylné přesvědčení, že byli všichni nejvyšíší vrstvy a velcí boháči,ale nebylo tomu tak.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Druhá světová byla mimořádně složitá a asi ji nevyřešíme.Ale překvapilo mě, že jistí lidé věděli již cca v r. 1936,tedy šéf rozvědky v USA, že musí dojít k II. světové válce. Prostě když cestoval za Musollinim, za Hitelerem a zjišťoval tu situaci, tak došel k tomuto závěru.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Jinak přiznávám , že informace o házení tunových bomb na na světě údajně nejhustěji osídlenou Gazu jsem vyčetl z stránek Palestinského velvyslanectví, kam jsem byl náhodou přesměrován, jsou v češtině, člověk by měl získávat informace z protichůdných zdrojů a udělat si střední názor.
Ovšem jmenování patrně vedoucího Kontras Ambasadorem ve Venezuelem Mikem Pompeem z Trumpovi administrativi Abhramse, mne spíš utvrzuje, že pravda bude někde uprostřed a že Venezuelu nečeká od USA žádná blahodárná potravinová pomoc, pokud se jim nepodaří se sadit dřívějšího člověka zesnulého levičáka Huga Chaveze Madura..

luci (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Samozřejmě , pokud by všichni Venezuelané právě teď chcípli , je to strýčku Samovi jedno . Toho zajímá jen jejich ropa . Potřebuje převratem dosadit do vlády lidi , kteří budou poslušní a americké těžařské společnosti se budou pakovat zlodějnou venezuelské ropy .

Rakato (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Americkým demokratům to jedno není. Ale bylo by být.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Pomníkem Vlasovcům myslí překročil Novotný opět jako jiní z ODS pomyslnou čáru slušnosti a historické příčetnosti, ale nemylsím, že to máme řešit my veřejnost, ale že to je věc soudů, zda povolí, nepovolí, nebo zda se vše postaví a bude to sjednáno jako protiprávní a nechá se zbourat.
Co vím o Vlasovcích tak je to spíš taková hříčka, těch co nechtějí glorifikovat rudou armádu za to, že osvobodila celou ČR kromě západu až po Plzeň, kdy se zastavila patrně v Ejpovicích a na té čáře tam poledníku zhruba od Klatov ke Karlovým Varům, jak bylo vyjednáno mocnostmi.
Ani ti kritici nepochybují, že Vlasovci, ač mohli být složeni z různých i pravicových bojovníků, tak že byli spíše celkově negativní a na straně Němců.Takže by se to spíš dalo brát, že Vlasovci byli vzbouřená německá frakce, která vytlačila jinou regulérní Německou frakci z Prahy, aby si tak nějak narovnala pověst, ve snaze se zachránit na životě a nepadnout do hrůzostrašného osudu a zacházení, který je nakonec čekal od SSSR.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Že jsem marxist levý jsem již avizoval.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Ovšem nezbláznil jsem se s výroky jen já ale jistý starosta Řeporyj troufl i toho zastupitele Jesenice, co vyzýval k podřezání Zemana jako sviňi a vykrvení ho.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Doufám, že sis to nevzal špatně Jahodo, omlouvám se, nějak jsem zhrubl, samozřejmě to s šibenicí bylo myšleno jako hrubiánský osvalený projev zoufalého poloblázna na internetu co si krátí dlouhou chvíli. S tím, že je někdo označen za bílého žida, jsem nepřišel já ale Vlajka a označila v ní Adinu Mandlovou, za to, že byla nymfomanka a spala s každým a někdy i se zástupci dosazenými němci k českému filmu, což ale nic neznamenalo, protože Mandlová to využila naopak kladně a těm natřeným němci naopak pomáhala ona, tak i ten německý zástupce filmu a pak se ukázalo, že pomáhal, protože měl židovskou babičku. A s tím, bílým židem to bylo blbé ode mne. Bylo to myšleno jako nežidovský sympatizant sionismu.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Slavia-Inter, samozřejmě ČT sport nekoupila vysílací práva, to je ale dotovaná tupá kráva..

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Černá kniha kapitatalismu. Pěkná řádka mrtvých, včetně i převratů, které CIA podporovali s vědomím nejvyššího vedení jejich volené reprezentace.

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

a nyní odkaz na to co jsem uvedl:Volyňský masakr-Wikipedie....dále je zde odkaz:HOCH SE ROKY SKRÝVAL PŘED NACISTY A PSAL SI DENÍK.UMUČILI HO VLASOVCI...iDNES.czMohelnický rodák Otto Wolf,jenž se s rodinou ukrýval před nacisty tři roky,si psal deník,stejně jako mladá Židovka Anna Franková,která si psala deník během ukrývání před nacisty v Amsterodamu.Jak Anna,tak Otto válku nepřežili....V roce 1942,když bylo Ottovi 15 let,začal si psát deník,kde zachycoval osudy své rodiny,která se útěkem vyhla transkortu tak,že se ukrývala v lese nedaleko Tršic na Olomoucku.V dubnu 1945,pouze 14 dnů před osvobozením,ho zajali a umučili ruští vlůasovci ve službách gestapa ze specialní jednotky Feuermittel,což bylo krycí jméno kozáckého praporu složeného z Rusů ve službách WM,jejímž úkolem bylo potírání partyzánů......a nyní další odkaz na kolaboraci vlasovců s nacisty při vraždění Židů: Slovenští manželé ukrývali během holokaustu ortodoxní Židy,in memoriam dostali cenu.Slovenští manželé Antonín a Marie Belánikovi ukrývali Židy ,bratry Friedovy před nacisty.Do vesnice přišli vlasovci z Běloruska a Ukrajiny a vyhrožovali,že zabijí všechny.kdo schovávají Židy ,a vypálí jim domy.Vlasovci prohledali dům Belánikových a bratři ,ještě děti Friedovi prosili vlasovce,až zabují jako Židy je a nechají Belánikovi žít.Vlasovci je ale ušetřili,neb je chtěli mučit,aby jim bratři vyzradili úkryty všech Židů co se schovávají v okolí.V prosinci byli bratři transportováni do Sachsenhausenu.Během pochodu smrti bratry osvobodila CA.Ferdinad Fried emigroval do Kanady a žije v Ottawě a jeho bratr Alexander emigroval do Státu Israel a zůstal nadšeným sijonistou......A nyní další odkaz na vraždění vlasovců :Roman Kramsztyk-Wikipedie.....Kramsztyk byl Žid,kterého zavraždil vlasovec při likvidaci ghetta....a tak dále,a tak dále....pouze několik minut mě stačilo,abych si zde potvrdil svou pravdu,že vlasovci se aktivně podíleli na nacistické kolaboraci a provádění shoa.!...Zde se nejedná pouze o někoik odkazů-dělo se to všude tam,kam se vlasovec dostal!...A těmto má Praha stavět pomníky?....Ptfuj!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář