Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (So, 22. 6. 2019 - 09:06)

Strašně si je oblíbil, už nenosí nic jiného.
Překvapilo mě jak mu jsou krásně na tělo, vepředu je dost místa na výbavičku krásně padnou do záhybů těla a vzadu pásek vylízá až pěkně nahoře .
V týdnu si je vzal do bazénu , došla návštěva a jak jsme tak seděli na terase tak kamoška říká " to ty tanga má aby se opálil nebo proč? Zavolala si ho a že se chce podívat co to má pěkného na sobě , syn doběhl se napít a předváděl se jí a byl pyšný na ty svoje noví tanga kamoška mu je pochválila , tak syn položil sklenici, a rozzářeně zase odběhl do bazénu." říkám ne ,on je nosí protože je chce nosit on plavky má ale nechce mi je nosit a donesla jsem je aby mi věřila , a protože tam měli i stejně starou dceru která byla v jednodílných plavkách a čáchali se spolu v bazéně vypadalo to dost divně , tak na něj volám " pojd si dát plavky , pojď se převlíst z těch slipů" a on volal zpátky " to nejsou slipy ale tanga a mě to nevadí že je mám" kamoška pochopila o co mi jde a volá na něj , to je dobrý nech si je.

Steve (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Jistě, úchyláci do toho nutí děti ... Znovu ti opakuji že pro děti tanga NEJSOU! A už se z toho tady přestaň usspokojovat, je to trapný a ve spojitosti s dítětem úchylný.

Steve (Ne, 9. 6. 2019 - 22:06)

To je už erotické prádlo ... Přemýšlej, proč je nutno před vstupem na tyto stránky potvrdit, že je mi 18+ !!! Proč asi?

pro Steve (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Ne-e ani na OTTO, ani na dmxgreen ani na té stránce martin po mě nechtěli žádný souhlas o plnoletosti.

Návštěvník (Po, 10. 6. 2019 - 07:06)

Na ty stránky není potřeba nic potvrdit a na ty plavky jsem se ptal,nejsou průhledné a co má být za kryté to je, takže jsou vhodné do veřejného bazénu

Steve (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

Kdo jednou potvrdí že je mu 18+, tak už příště nic se nezobrazí, protože si to pamatují Coockies. Při 1.vstupu při 1. navštívením tohoto webu to požaduje vždy a všem. 2. a další už to nevyžaduje ... Čili to není běžné vhodné prádlo ke standard nošení.

Návštěvník (Ne, 9. 6. 2019 - 21:06)

Tak syn si také vybral ty cocksox za 800 a fakt jsou brutální má pořádnou bouli a holky se za ním otáčejí.

Návštěvník (Ne, 9. 6. 2019 - 21:06)

Teď chce koupit tyto plavky https://www.martistore.cz/panske-plavky-2018/cocksox-metal-effect-lavish-size-cs-cx02gl/
Ale nevím aby někoho nepohoršoval v bazénu

Tony (So, 8. 6. 2019 - 14:06)

Jsem Hvědounův fejk.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

omylem.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

Děkuji za hojný výskyt typů na obchody , o víkendu na to s klukem kouknem, a nechám ho ať si vybere co se mu bude líbit.

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

Vašek (Pá, 18. 10. 2019 - 20:10)

Pošli odkaz a taky napiš jestli nosíš tanga a jaké ti máma kupuje plavky.

Martin K. (Pá, 7. 6. 2019 - 19:06)

Je mi 14 let a s kamarádem jsme minulé léto tangáče vyzkoušeli. Normálně je nosím a divný mi to nepřijde, ale asi 2 krát je se dozvěděl že jsme teplej nebo co. Tanga kupuju na dmxgear.cz a na martistore.cz. Ještě bych chtěl vyzkoušet jockstrap.

Steve (Pá, 7. 6. 2019 - 15:06)

Dětem se žádné tanga nedávají ... to může dělat jenom někdo, kdo není normální na mozek ani trošku. Na takový by měla dojít sociálka.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

PS:
Jednou jsem tangau kluka viděla že je má na sobě když se předklonil a lezli mu ven , nebyla jsem si jistá jestli jsem jeho sestry tanga omilem nedala do jeno šuplíku a an si je nevědomky vzal , tak jsem to nechala být ale otom jsem ho přistihla že se hraba v šuplík se spodním prádlem své sestry a v ruce měl její tanga , tak mi bylo jasný že je chce a touží po nich, než aby je potají kradl sestře tak mu raději koupím jeho vlastní které jsou na něj uzpůsobený střihem.než mu to zakazovat tak raději ať je nosí, kdyby to bylo hygienicky závadné tak je hygiena zakáže, věřím že ho to za měsíc dva přejde a vrátí se ke slipům.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 08:06)

Kde pro kluky kupujete tanga ? Chci nějaké hezké barevné ať se i já můžu pokochat až v nich bude chodit no zahradě.
Děkuji

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 10:06)

Z osobní zkušenosti bych doporučoval značku Joe Snyder na martistore.cz

Dana (Pá, 7. 6. 2019 - 11:06)

Koupila jsem na Otto shop patery za cca čtyři stovky,mix bílá a černá,vel.3.Klukovi je patnáct, je štíhlý a jsou mu dobře.V létě

Ivana (Pá, 7. 6. 2019 - 02:06)

Synovi je 12 let, nosí boxerky i slipy. Když jsme byli na dovolené, tak jsem mu koupila tanga a jocksy, to jsou slipy bez látky na zadku. Bez problému je nosí a v létě mu aspoň není horko.

Reklama

Přidat komentář