Reklama

Pás cudnosti

Patryša (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

Mně se osvědčili kromě výprasků poziční tresty, kdy subka klečí u mých lodiček třeba 20minut a vštěpuje si svoji podřízenost, je pak ke všemu povolnější a zcela ztrácí agresivitu, má to nyní pravidelně jako disciplínu téměř denně, prospívá jí to. Od okamžiku zavedení jsem mohla výrazně omezit výprasky

AVP (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

Jelikož sem přispívám již cca půl roku a ještě nějakou dobu tu budu, tak začnu používat nick. Protože jsem ale přidal hodně příspěvků, tak se k nim zpětně nebudu hlásit. Moc práce.. :)

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 10:11)

co se vývoje týče, domluvil jsem se s mamkou že ho budu nosit jen od pátku do neděle.
jsem docela vyvinutej takže tím že ho mám v pásu, je kratší, a tím pádem nemusím nosit uplý trenky, jako holky na stehnách obrýsovaný lem od stahovacího prádla,kterýma bych ho uměle krátil .

Návštěvník (So, 23. 11. 2019 - 23:11)

Diminantní žena mi může tak maximálně odpírat sex což u mě je absolutně irevelantí , sex stejně nemám, a co se týče honění, stejně nehoním a po ránu je stejně tak scvrklej že na to nemám náladu a stejně , ráno v 7.00 budíček a v 7.10 už odcházím do školy , takže ráno není čas"raději se o deset min. díl vyspím" . Večer padnu po příchodu z bryády do postele a okamžitě sním, jsem velký lenoch a spáč. :-)

AVP (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Tvůj boj. Já jsem tě varoval.

Návštěvník (So, 23. 11. 2019 - 00:11)

A honění ti nechybí? Jenom si dej bacha, aby z tebe nevyrostl submisivní podpantoflák. Nošením pásu v takovéhle věku se jím pravděpodobně staneš. Tak si přečti na cudnosti.cz ve fóru co tě čeká.

láďa (So, 23. 11. 2019 - 05:11)

Myslím že nošení pásu cudnosti nedělá z chlapa podpantlofáka ,je to životní zkušenost a styl mě to potkalo po 30 letech manželství kdy už sex po 50 tce nic moc a momentálně po 3 letech používání pásu sex sice jen občas ale jak v 15 ti. A ta doba kdy člověk čeká a občas i loudí aby alespoň pohonil kdo nezkusil nepochopí je to fantazie , při každém pohybu člověk cítí že penis má ale nemůže na něj , maximálně na něj může myslet ale nedoporučuji erekce je v pásu opravdu nepříjemná, i když tě tvá milovaná dráždí a neodemkne taky zajímavá zkušenost paní se už několikrát povedlo páru vypustit i bez sundání pásu a opravdu uf uf uf hodně zvláštní a zase nová zkušenost a pocit. Jinak všem zamčeným hodně štěstí a krásných zážitků hodně odmítání odemčení a ostatním zkuste to a nemudrujte dřív než nasadíte.

Návštěvník (So, 23. 11. 2019 - 20:11)

Jedna věc je zahrávat si s pásem když jsi dospělý a druhá věc je když se ti teprve dotváří osobnost. Podle mě je to zbytečně riskantní.

láďa (Ne, 24. 11. 2019 - 09:11)

Zde opravdu těžko srovnávat jak už jsem psal setkání se z pásem cudnosti byla náhoda a moje první reakce byla taková že je to hovadina a nechápu jak to může někdo vyrobit ale hlavně prodat spíš tedy komu? To bylo po mé padesátce ale zvědavost je mrcha a stalo se že jsem zamčený nyní po třech letech téměř trvale a nedokážu si představit že by to bylo jinak.Mockrát jsem si posteskl proč jsem to neobjevil dřív .Změna v oblasti sexu ale vztahu po třiceti letech manželství skvělá je to takový nový začátek a doufám že nám to ještě dlouho vydrží.Jinak kdo nezkusí nepochopí o čem se tu na diskusích o pásu cudnosti píše a myslím že hromadu lidí by bylo překvapeno novými pocity a zážitky, hlavně je to dohoda a pokud si partneři věří a komunikují lze kdykoli přestat.

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 00:11)

pás cudnosti mi opravdu zlepšil život. Niní nemám strach s dívkami navýzat kontakt a nemusím se bát že k něčemu dojde.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

omlouvám se za neznalost, mamka mi prostě nasadila v před třemi týdny pás cudnosti (je mi 17 ) a řekla jen že na děti mám čas Jsem panic a tak se začínám učit.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 02:11)

Pokud to není fake, tak je to docela drsné a skoro i na sociálku.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 23:11)

No asi takhle asi před měsícem jsem měl na diskotéce v opilosti první sex, nechráněný, hned druhý den ráno jsem se ze strachu že otěhotní přiznal že se něco stalo a všecchno to řekl rodičům , po vzájemné dohodě jsem na pás cudnosti přistoupil snáz jako používat kondom který si musím hlídat.O dívky zájem mám ale sex s nimy opravdu nevyhledávám, ale stalo se a já byl naprosto nepřipraven , ted diskotéky si platím sám z brygád takže mi naši nekecají do toho za co je utratím .První týden to byla muka ale teď po třech týdnech už ani nevím že ho mám(až na občasné skřípnutí). Nyní právě začínám na internetu poznávat své a ženské tělo, co a jak a jak je to se sexem, co je bezpečné, jak dívku udělat jak ji sbalit, co mají rády.
A jak budu připraven a budu mít nastudováno pás cudnosti půjde dolů.

láďa (Ne, 24. 11. 2019 - 11:11)

Docela se omlouvám za mé příspěvky nějak mi nedošel tvůj věk a pozice vlastníka klíče ale věř že po odemčení je zážitek úplně jiný je možné že to odezní a budeš volný držím palce.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

tak to potom chápu proč se ženám nelíbí anál, nic z toho nemají .

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Dobrý den taky přidám dotaz k análu .
po třech týdnech v pásu jsem si udělal mikling. A při tom mě napadla taková otázka , dělá jim dráždění prostaty žen taky tak dobře ?

luci (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

Doplň si anatomické znalosti , ženy prostatu nemají .

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

se omlouvám za neznalost, na škole jsme nic takového neprobírali a zdravku nestuduji.

Návštěvník (Čt, 21. 11. 2019 - 01:11)

aha , tak proto ženy nemají rády anál

Zamceny (Út, 19. 11. 2019 - 19:11)

Ahoj, ještě bych na vás prosím měl jeden dotaz. Když mám ráno erekci, vlastně při každé erekci v pásu cudnosti, mi varlata díky ní, úplně zfialovy, pře se to v kroužku samozřejmě zvětší. Může při takové erekci, i během těch co jsou ve spánku, dojít k poškození a funkčnosti varlat? Že třeba pak budu neplodny? Děkuji

Reklama

Přidat komentář