Reklama

Cesky penis

(So, 4. 12. 2010 - 17:12)

Já mám býka mezi nohama a ešte sem nepoznal dívku která by semnou neměla dost mám ho tak tlustýho že jim to boli pořádně fest a to je ono to je ten pravý sex přece když to boli! A když ji dělám celý víkend tak má totálně hotovo a holky nemůžou pomalu chodit a to ho mám tedy dlouhýho 15.cm a tlustýho 5.cm ovšem jde stejně hlavně o výdrž takže pokud muž dokáže mít výdrž tak partnerku doslova může zničit ať je to frajerka jakákoliv prostě bude mít úplně dost. A doporučuju k sexu opium to pak je sex giga nádhera.

. (So, 4. 12. 2010 - 08:12)

Ty ses měl narodit jako kůň, ale v poslední chvíli si to Pán Bůh rozmyslel.

D. (Pá, 3. 12. 2010 - 19:12)

Vzhledem k českému standardu mám vyšší nadprůměr. Plně stopořený mi měří 19cm s průměrem 5cm. Najdou se holky, kterým to vyhovuje, ale byl jsem i s takovou, na kterou to bylo moc. Tož asi tak.

---- (Pá, 3. 12. 2010 - 16:12)

Muj nazor je ,ze maly muz s malym penisem,by jsi mel najit malou zenu s malou dirkou!Velky muz s velkym penisem by si mel najit velkou zenu s velkou dirkou,aby se predeslo rozchodum kvuli neuspokojeni v sexu!

(Pá, 3. 12. 2010 - 16:12)

To já poznala kluka který...To já ešte žádou ženu nepoznal

Kamila (Pá, 3. 12. 2010 - 14:12)

To já poznala kluka který měřil 168cm a měl ho 21cm a pak sem poznala kterej měřil 183cm a měl ho 15cm tak to fakt podle výšky nezjistíte a nohy měli podobně velký.

(Pá, 3. 12. 2010 - 12:12)

Je mi 31.let a měří mi asi 15.cm a tloušťka rovných 5.cm zdá se mi pěkně tlustý a velký tak nevím no. Ale ešte sem panic sem od Tábora a jestli je tady dívka která by mě chtěla tak mi dej vědět třeba na www.xchat.cz pod nick:Maxihafanecek. Ono pořád mi stojí a stojí sem furt plný semene pořád po stříknutí už po 5.minutách to potřebuju furt bych šukal jen neni do koho tak pokud se najde fajn mladá dívka nymfomanka tak dej vědět.

(Pá, 3. 12. 2010 - 12:12)

Je mi 31.let a měří mi asi 15.cm a tloušťka rovných 5.cm zdá se mi pěkně tlustý a velký tak nevím no. Ale ešte sem panic sem od Tábora a jestli je tady dívka která by mě chtěla tak mi dej vědět třeba na www.xchat.cz pod nick:Maxihafanecek. Ono pořád mi stojí a stojí sem furt plný semene pořád po stříknutí už po 5.minutách to potřebuju furt bych šukal jen neni do koho tak pokud se najde fajn mladá dívka nymfomanka tak dej vědět.

lulu (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

hele, na nudapláži vidíš...pravda,pravda, nejde to odhadnout podle velikosti, nebo nohy, poznala jsem drobného kluka a měl pořádný:-)

k (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

S tebou bych se na pláži...hele, na nudapláži vidíš jen v klidu a to může být klidně prcek:-D ale když se pak postaví, tak se člověk hodně diví(i když, jak kdy, vždycky to je pak překvapení, co z toho bude). Jako u mého přítele.. řekla bych že je nadprůměr, ale neměřila jsem. V klidu silně podprůměr..

A s výškou to nemá nic společného. Můj přítel je o dost menší než bývalý, ale velikost dvakrát taková.

Prumer (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

Mne jde na nervy falesna, hrana skromnost MARTINa 24 a Davida a dalsich. Oba dobre vi, ze ho maji hodne nadprumer (pokud nekecaji) a chteji, aby je o tom lidi ujistovali a obdivovali je.

rob (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

v erekci 18 a v pohodě mi...věřím, ale ono také těch 18 cm už je dost velký

David (Po, 15. 11. 2010 - 16:11)

Muze mi nekdo z vas...v erekci 18 a v pohodě mi stačí velkej nemá smysl mám štíhlou přitelkyni a má co dělat

simona (Po, 15. 11. 2010 - 15:11)

S tebou bych se na pláži...Muze mi nekdo z vas prozradit, co ma velikost penisu spolecneho s milovanim??? Ptali jste se nekdy sami sebe, jestli to vubec parnterce privadi rozkos?? Vzdyt to musi bolet jako prase tak vam neco povim nato, ze znam spoustu zen a vim z vlastni zkusenosti ze stredni velikost je nejlepsi musim vam rict ze bych osobne pred takovym panem musela utyct. Kam bych si to prosim strkala??? Vzdyt na toto neni zena ani delana takovy extremy??? ( hm,,, mozna nektera jo, ale ta potom ani uz ruku neciti ) Co panove!!! Nejde o velikost ale o kvalitu!!!!! Takze pozor!!! Ono i s malym kasparkem je velke divadlo!!!!

jirka (Po, 15. 11. 2010 - 15:11)

muj penis měří v klidu 15...S tebou bych se na pláži potkat nechtěl, já má těch 14-15cm, před tak velkým by mi bylo trapně.Hlavně kdybych tam byl s přítelkyní.

MARTIN 24 (Po, 15. 11. 2010 - 11:11)

muj penis měří v klidu 15 cm a v pozoru 19-21 průměr cca 5 cm s kulema 28cm ,, nic si nepřidávám nemám proč ,myslím si ,že je to průměr ,, ale jezdím na nudapláž na lhotu a tam je cca 2000 naháčů a kdo tam byl ,tak ví že skutečnej českej průměr není 15 ale 12 v pozoru a to u dospělích ,, z těch 2000 naháčů o mají 15 nebo víc je tam tak 5 procent,,,

Karel 36 (Út, 8. 6. 2010 - 21:06)

21,5 a 5,5. To je dost, že milé dámy? A výdrž je na 3 hodiny.

jarda (Út, 8. 6. 2010 - 21:06)

holky nechci machrovat ale když mi pořádně stojí a je tvrdej tak má 18cm a 4.5 pruměr jsem docela spokojen zatím ahojte

tondík (Út, 8. 6. 2010 - 20:06)

Ahoj kluci, myslím, že...12cm,hmmmm, to bych asi nehrál žadný kolektivní sport :-D , chudák malej

lopez (Ne, 23. 5. 2010 - 10:05)

Ser na ně Andy,jsou to...Nevím kdo nakoho se má vzsrat ty kreténe bes doprdele s tvou filoyofijí

Reklama

Přidat komentář