Reklama

Kolik cm penisu ženám stačí?

jj (Ne, 7. 12. 2014 - 17:12)

To se mýlíš. Můj manžel...A proč?

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Píšeš nějak mimo téma....Třeba Marie ;-) No jo, blbá Máňa. Já jsem spokojená. Nevím co ty tu pindáš za kraviny. Špindírko, nazdar bazar...

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Píšeme o sexu, ne o IQ. A i...Jsi směšná. Asi máš fakt problémy, chudinko... ;-) Radši ani jméno nenapíšeš, špindírko.

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Jestliže je pro tebe soulož...A ty jsi asi hloupější, viď ?

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Tak to jste frigidní...Milujeme se obden, takže žádné frigidky, milá M. Prostě nejsme všechny jako ty. Naopak bych řekla, že pokud ti nefunguje klitoris, tak jsi chudinka ty.

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Je mi líto ženy, která...To se mýlíš. Můj manžel má velký penis, ale přesto beru soulož jen jako doplněk. A mezi kámoškami je nás takových většina.

Vanda (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Můj přítel má špalík 10x5 cm a pocity skvělé...

jj (Ne, 7. 12. 2014 - 15:12)

Divili byste se, ale nemusím...Statistika nelže.

Karel (Ne, 7. 12. 2014 - 14:12)

Šel by 12 cm s větším...A průměr skoro 4, žalud 4,5.

Karel (Ne, 7. 12. 2014 - 14:12)

Šel by 12 cm s větším žaludem?

Veronika (Ne, 7. 12. 2014 - 14:12)

Já si to nemyslím. Penis by...Délka není důležitá mě stačí i 15 ale průměr ten je důležitej jo průměr.

Míša (Ne, 7. 12. 2014 - 13:12)

Já si to nemyslím. Penis by mel být pěkný na pohled. Na délce zas tolik nezáleží.

míša (Ne, 7. 12. 2014 - 13:12)

Ono totiž mnoho žen, těch, které jsou klitoriálně dráždivé, nepotřebují velký penis jen kvůli souloži, ale kvůli vzrušení. Mnoho žen se strašně rádo mazlí s velkým penisem, berou jej do úst, prostě milují jej, i když při souloži je pro ně někdy i nepříjemně velký. A proto často instinktivně vyhledávají muže s velkým penisem. Velký penis považují tyto ženy mezi dobře vyvinutý pohlavní znak muže a vedle muže s velkým penisem se cítí lépe a jsou na něm častokrát více citově závislé.

Slávek (Ne, 7. 12. 2014 - 11:12)

Slávku, věř tomu, že...Vím že to myslíš dobře,ale můj problém není v penisu ale v mé hlavě.Prostě nedokážu s ženama jen tak nic mít,i kdybych měl přirození kdoví jak velké.Nedokážu s žádnou souložit jen tak pro zábavu,já potřebuju vědět že má dotyčná se mnou vážný úmysl,jinak je to o ničem.

Lenka (Ne, 7. 12. 2014 - 11:12)

Mě stačí 13 cm mého přítele. Bohatě. Stejně mám radši orálek.

Katka (Ne, 7. 12. 2014 - 11:12)

Vaginálně vzrušivých je jen 15 % žen, ty potřebují delší penis. Drtivá většina má aktivní klikací bod, takže soulož je pro ně jen doplněk.

míša (Ne, 7. 12. 2014 - 11:12)

Já jsem taky ještě z...Slávku, věř tomu, že kdybys měl pořádný penis, ženy by se ti nabízely samy. Mnohé ženy to dokáží jaksi instinktivně vycítit a stačí, aby se to o tobě mezi ženami rozkřiklo a panicem by jsi rozhodně nebyl. Opravdu to tak funguje. Ženy tvá malá velikost rozhodně neodrazuje, ale pouze nepřitahuje a tak se k tobě stavějí neutrálně. S malým penisem se musíš snažit, aby jsi ženu zaujal, a dá ti to někdy hodně práce. Znám ženy, které by se mohly zbláznit, jen, když o nějakém muži vědí nebo slyší, že má velký penis.

Slávek (Ne, 7. 12. 2014 - 11:12)

18-20 ti nevisí mezi...Já jsem taky ještě z žádnou nic neměl,a není to tím že by ženy odrazovala malá velikost mého penisu,protože logicky můj penis ještě žádná neviděla.Jsem v tomto spíše průměr.Prostě to s holkama neumím,ale škaredý nejsem ani náhodou,jen nechci žádný vztah a tím pádem ani sex.I když někteří lidé tyto dvě věci od sebe strikně oddělují,já v tom vidím úzkou souvislost.Jedno bez druhého prostě nemůže fungovat.A myslím si,že ženy nepotřebují k uspokojení velký penis,kolikrát jim stačí i menší velikost,je to spíše o šikovnosti než o velikosti.

33333 (So, 6. 12. 2014 - 23:12)

Divili byste se, ale nemusím...Jak tě tak poslouchám, je to možný, že u tebe hledaj schovku zrovna ty největší čuráci.
Mi se ty největší píčy asi instinktivně vyhejbaj, protože žádná si na mojí velikost ještě nestěžovala. A to ho mám určitě menšího než 18cm. Přerostlá zrůda mi mezi nohama naštěstí nebyla nadělena.

33333 (So, 6. 12. 2014 - 23:12)

A este k teme o cm:zenu chlap...To jako že jí vopraví když je rozbitá?
No vona žena obecně řečeno nemá moc navýběr: buď první, nebo vůbec.

Reklama

Přidat komentář