Reklama

Lízání

Default User Image
Terezka (Ne, 28. 4. 2024 - 05:04)

Prvně mě jí olízala kamarádka ve 14 cti a bylo to sní krásní. Po škole mě prozvala kní domů. Její rodiče byli v práci. Svítilo sluníčko a teplota kolem 30 stupňů. Když jsem se jí zeptala co bude dělat navrhla že když je takové vedro, že by jsme se mohli s chladit v bazénu. řekla jsem jí že nemám plavky. Ale ona na to že pokut se nestidim že by jsme se mohli koupali nahý. Nebo že by mi půjčila její. Trochu jsem se stiděla. Než jsem se rozhodla tak kamarádka se začla předemnou slíkat. Zarazila jsem se a řekla jí zda to myslí opravdu vášně že by jsme se koupali nahý. řekla mi že jo a ujistila mě že nás nikdo neuvidí. Ale to už si předemnou sundala podprsenku a sundala kalhotky. Byla celá nahá a já si jí celou prohlédla. řekla mi aţ to taky sleču. Začla jsem ze sebe sundavovat věci. Když zbejvala už jen podprsenka a kalhotky tak jsem trochu zaváhala. Kamarádka mě řekla že pokut se přední stidim že si prádlo můžu nechat. Ale dodala jsen si odvahy a také to jak tam byla nahá ona tak jsem si vše sundal. Podívala se namě a řekla mi že jsem pěkná. Pak jsme nahé odešli k bazénu. Ptala jsem se jí zda nás opravdu nikdo neuvidí. Ujištovala mě že né a její rodiče choděj z práce až na večer. Tak abych se uvolnula. Když jsme užili bazén chvilku jsme se opalovali na sluníčku. Namazala se krémem úplně všude. Prsa a pak si rukou zajela mezi nohy a namazala se kolem kundučky aby si jí nespálila. Pak mě poprosila jestli bych jí mohla námazt záda a zadeček. Lehla si na břicho a podala mi krém. Neprve jsem jí namazala záda. Pak jsem přešla na zadeček. Přitom dala nohy trochu od sebe. Když jsem zkončila řekla mi že mě taky namaže. Lehla k
Jsem si na přicho. Namazala mi záda a pak přešla na zadeček. říkala mi že ho mám pěknej a že celá vypadám krásně. Krém mi roztírala po prdelce a cítila jsem jak mi nepatrně prsta sjela zkoro až na kudičku. Opalovali jsme se asi 2 hod. Povídali jsme si o všem možném ale i o klukách. Jestli jsem už snákym byla nebo zda jsem už vyděla se kluka honit a tak. Přitom povídání jsem se i dost uvolnila. Padla otáska zda jsem to zkusila s holkou. Když jsem jí řekla že né zeptala se mě zda bych si to sní nechtěla zkusit. Že ona to také nezkusila ale hrozně jí to prí vzrušuje to zkusit že se jí moc líbím a chtěla by to semnou zkusit. Když jsem jí řekla že jsem se ještě snikím nemilovala,řekla že ona taky ne a proto by chtěla aby to bylo se mnou. říkala mi jaké mám krásné tělo a tak. I já jsem jí řekla že je krásná. řekla jsem jí že jsem ještě panna, ale ona že to nevadí a že to bude respektovat. Pokut nebudu sama chtít o to přijít tak nemusin. Že se chce semnou líbat, nazlit a olízat mi kundičku. Zeptala jsem se jí zda je i ona panna. řekla že už ne že se odpannila sama robertkem. Že mi ho prí ukáže. Nakonec jsme spolu odešli do jejího pokoje. Tam ze šipliku vyndala robertka a podalamiho do ruky. Ukázala mě kde se zapíná. řekla jsem jí že je krásnej ale že asi ne a podala jsem jího zpět. Ta ho položila vedle na stolek. Pak se kemě přiblížila a zajela mi rukou do vlasů. říkala ják je mám hebkéa krásné. Pak mě dála pusu. Ruka jí pomalu sjela na mé prsa a začla je jemně máčkat a hladit i pusa jí sjela na bradavky a olizovala je a sála. To už jsem ucítila její ruku jak mě přejíždí v rozkroku po kundičce. řekla ať si lehnu rovnou mi dála hlavu mezi stehna a začla mě jí lízat. Orgazmu jsem dosáhla během chvilky. Pak jsme se vystřídaly. Ale chtěla abych doní zasunul ten robertek a přitom jí lízala. Nakonec krásně vytekla a trochu jsem jí ten robertek v té kundučce záviděla. Byla jsem pořád nadržená a tak jsem jí poprosila zda by mě sním neodpannila. Zašla do koupelny kde ho omila a pak už měho strkala dovnitř. Zprvu to šlo než narazil na blanku.Sevřela jsem pěsti a prudce ho domě vrazila až jsem vykřikla. Chvilku ho vemě nechala a pak ho opatrně vyndala. Byl od krve. Vzala ho do koupelny aby hoomila a přinesla mi mokrou žinku a řučník a sama mi omila kundičku. Chvilku jsme pičkaly a pak mi znova začla zasouvat robertka do mě. Sice to trochu ještě bolelo ale už né tolik. Pak mě řekla že ho tam mám už celího a začla sním ponalu kmitat. Zapla vybrace a já ucítila slast. Bolest ustoupila a já si naplno užívala robertla v sobě. Převzala jsem si ho do ruky a sama si tam ter robertek zasouva. Kamarádka mi lízala pištěváček. Pak jsem ucítila tlak v zadečku. Strka mi prst do zadečku já byla tak rozjetá že jsem jí řekla ano pokračuj. Prožila jsem tak sylnej ogaizmus že mi robertek vyklouzl ven a začla jsem stříkat. Kamarádka to chytala do pusy a měla pořád prst vmim zatku a kmitala sní. Když jsem se vzpanatovala začla jsem se jí omlouvat, ale ona že to bylo mmoc krásní semnou a ráda by si to zopakovala. Nebyla jsem proti. Nakonec jsem kní chodila skoro každý den.

Default User Image
Arnošt (Po, 22. 4. 2024 - 15:04)

Lízání to je moje. Můj jazyk 12 cm dlouhý dokáže zázraky.

Anonym (St, 17. 4. 2024 - 12:04)

Taky Ostrava Karviná.Bral bych paní na kalhotkomrdání nejprve pár esemes nejsem pes.608951134

Default User Image
Miluška znám ji moc dobře.jo když chodila přes Stodolní na středisko k očnímu se šedým zákalem to bylo něco. Milado Sedíš pořád na balkonĕ ? (Ne, 28. 4. 2024 - 05:04)

Milado, již Tě tak známe, že poslední příspěvky, chvalozpěvy, jsou od Tebe. Je mi Tě sice líto, vím, že se léčíš, ale ten Tvůj kafemlýnek nikoho nezajímá. Jsi schopna tohle pochopit, Ty vzdělaná intelektuálko? Milada a její pravdy bože chraň nás, utíííííkejme!!!

Default User Image
Matej (St, 17. 4. 2024 - 00:04)

Lizani zeny miluju je to pro me zaruka dobreho spanku nas obou. Ja se unavim a moje laska uvolni. Miluju jeji vuni a chut. V sexu jsem hned hotovy a proto jsem vzdy nejdriv lizal. Az do oragasmu. A pak jsem teprve soulozil. Dnes uz jen lizu, protoze sex moje zena vubec nepotrebuje a naopak miluje lizani, takze se kazdy vecer tesim na jeji vonavou muslicku. Je to pro me to nejkrasnejsi z celeho dne. 

Default User Image
PipiLove (Út, 16. 4. 2024 - 15:04)

Vzrušuje mě vyšpulený zadeček a čekající obnažené půlky, na které každou chvíli přistane jemné a pak zas rázné plesknutí. 

Taky velké kozy ženy krev a mlíko, které ráda líbám, olizuji a saji, až nám oběma cuká v kundičce. 

Chci Tě líbat, olizovat, krotit a nechat se vzrušovat na všechny způsoby. Velká prsa jsou můj fetiš.

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
svatá anča (Út, 16. 4. 2024 - 14:04)

Kdyby vam je chlapy nezuzlali v hube, nemely byste je vytahany ... Na hambata mista se nesaha ani rukou, natoz usty a rovnez je proti Buhu se na takova mista divat. Ja jsem a jeste jsem manzelovi nedovolila, aby se na me tam dolu podival. Tolik muj nazor bohabojne krestanky!!

Default User Image
Anonym (St, 17. 4. 2024 - 15:04)

Milá dcero, vezmi papír, pero (psací!) všechno to sepiš a pošli do Vatikánu. Třeba ti Církev Svatá obnoví tvé panenství.

Anonym (Út, 16. 4. 2024 - 14:04)

Fuj, fuj, nikdy...Lidé mají různé choutky ,páč když líže i při menstruaci .

Default User Image

Lízání zmrzliny v létě mám nejraději 

Anonym (Pá, 12. 4. 2024 - 08:04)

Zbožňuji  lízání  pičky.  T eď jsem už dlouho sama..

Anonym (So, 13. 4. 2024 - 08:04)

Já taky.A když mi žena kouří čůráka,je to super.

Default User Image
Fanda (Pá, 12. 4. 2024 - 22:04)

Zbožňuju lízání kundičky,,,, ozvi se na  [email protected] ,, určitě se domluvíme,,,,,  starší mlsný kocour.

Default User Image
Jirka (Pá, 12. 4. 2024 - 14:04)

S masáží 

Default User Image
Jirka (Pá, 12. 4. 2024 - 14:04)

Můžu spojit s 💆 

Default User Image
o ,o (Čt, 11. 4. 2024 - 22:04)

Lidé mají různé choutky , jeden líže i při menstruaci .

Default User Image
Kateřina (St, 10. 4. 2024 - 11:04)

V době, kdy jsem měla docela silnou pubertu a byla neřízená střela jsem měla kámošku se kterou jsem poznala vše poprvé, kouření, alkohol a práve také vzájemné lízání pičky až po vzájemné odpanění banánem. Právě to lízání dělala tak skvěle, že jsem byla děsně vzrušená. Zatím, žádný přítel mi ji tak krásně nevylízal. 

Default User Image
Honza (Pá, 12. 4. 2024 - 15:04)

Tak řekni kamarádce ať ti ji vylíže. Na tom není nic špatného být na kluky a občas si užít s kamarádkou.

Default User Image
Kateřina (St, 10. 4. 2024 - 11:04)

V době, kdy jsem měla docela silnou pubertu a byla neřízená střela jsem měla kámošku se kterou jsem poznala vše poprvé, kouření, alkohol a práve také vzájemné lízání pičky až po vzájemné odpanění banánem. Právě to lízání dělala tak skvěle, že jsem byla děsně vzrušená. Zatím, žádný přítel mi ji tak krásně nevylízal. 

Anonym (Út, 9. 4. 2024 - 22:04)

Musíte dodržovat pitný režim, jinak obě uschnete jako staré větve.

Reklama

Přidat komentář