Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Ondra 1985 (Čt, 6. 10. 2011 - 17:10)

Prý neexistuje žádná...reakce na Jakuba: Ty kráso, tak to Ti nezávidím, máš ICQ, Facebook nebo Skype?? Pokud ano,mohli by jsme někdy pokecat, pokud chceš.

Jakub (Čt, 6. 10. 2011 - 08:10)

Prý neexistuje žádná "plastika" penisu. Bohužel. Takže "na malou" musím chodit na mísu a sednout si. A pokud bych chtěl někdy v budoucnu děti, tak mě budou odebírat spermie elektrostimulací a pokud by to něšlo tak chirurgicky. Takže životní výhledy nic moc. Aspoň, že mě zůstali varlata a nemusím se cpát hormony.

Re: Jakub: 5.10 (St, 5. 10. 2011 - 19:10)

Čau, to je Mě dost líto,už víš jak se to bude řešit dál?

Jakub (St, 5. 10. 2011 - 09:10)

No ještě jsem si nezvykl. Při obřízce se asi chirurgovi smekla ruka a obřízl mě pod kořenem. Takže mě teď vysí jenom pytlík a místo penisu mám hadičku.

jirka (Út, 4. 10. 2011 - 15:10)

Podstoupil jsem obřízku.ahoj Jakube tak uz jsi si zvykl na obrizku ?

Jarek (Čt, 8. 9. 2011 - 11:09)

Proc hygienictejsi? Navic,...Nejsme v antice..ale ve 21. století ....oholené genitálie jsou "hygieničtější"..a navíc sochy jsou něco jiného než člověk..! HOLTE SE !!

jirka (Pá, 26. 8. 2011 - 22:08)

jak dlouho si to mel zavazany a za jak dlouho ti vindavali stehy a odstranily te uplne predkozku nebo te kousek nechali a jak se citis kdyz mas zalud porad odkrytej ?

Jakub (Pá, 26. 8. 2011 - 22:08)

a co ti delali v nemocnici?Podstoupil jsem obřízku.

jirka (Pá, 26. 8. 2011 - 22:08)

a co ti delali v nemocnici?

Jakub (Pá, 26. 8. 2011 - 21:08)

Začátkem prázdnin jsem na...Pokračování .......
Byl jsem přikryt slabou bílou dekou a musel jsem ležet.Za chvilku přišla mladší sestra,kterou jsem ještě neviděl a někam mě
odvezla.Byl jsem v nějaké místnosti do které za chvilku vstoupil doktor a ppověděl,že dostanu píchanec a za chvilku uže už budu spát.Popřál pěkné sny a během cchvíle jsem byl jako omráčen.Pak už nevím cco následovalo.Nejhorší to bylo po pprobuzení.Byl jsem hrozně unaven a docela tto bolelo.Nic jsem neviděl,protože bolestí jsem se nemohl pohnout.Asi za tři hodiny to bylo lepší,ale nejhorší bylo vykonat potřebu.Něco strašného.Přesto,že bylo doporučeno jak a co.Hrozně to bolelo.Naštěstí odpoledne přišla na návštěvu rodina a tak jsem na nemoc zapoměl.Druhý den ráno už jsem byl štastný,protože doktor povídal,že se mohu připravit,protože za chvilku pujdu domů.Byl jsem rád.Nejhorší byl ještě týden po operaci.To bylo hrozné,ale dnes už je dobře.Za chvilku je konec prázdnin.Na začátek prázdnin nemám dobré vzpomínky.Ale raději pujdu do školy než do nemocnice.

? (Pá, 26. 8. 2011 - 21:08)

no a co ti bylo?

Jakub (Pá, 26. 8. 2011 - 21:08)

ahoj Jakubea jak jsi tak uz...Začátkem prázdnin jsem na těchto stránkách psal,že budu muset na zákrok do nemocnice.Tak tomu také bylo.Po dohodě s rodiči byl nástup na začátku prázdnin,abych nezameškal školu.Nejhorší bylo,když jsem nastupoval do nemocnice.Táta s mamkou mě doprovodili na dětskou chirurgii.Táta se u oddělení se mnou rozloučil a počkal na chodbě.Dovnitř do ordinace jsem vstoupil společně s mamkou.V ordinaci byl doktor,tak kolem 40 let a doktorka.Podle mého odhadu stejného věku jako doktor.Doktor zavolal do ordinace také tátu a poučil rodiče co bude na mém tělo provedeno a jak.Od té chvíle jsem byl strachem vyděšen.Sestra to poznala a stále mě uklidňovla,že za dva dny budu doma a bude po všem.Táta s mamkou něco podepsal dostal jsem od každého pusu na rozloučenou a bylo to.Pochopitelně jsem trochu slzel.Poprvé v nemocnici a sám.Po odchodů rodičů jsem byl požádán o svlečení.Musel jsem svléknout také slipy a následně se položit na lehátko.Doktor mě vyšetřil a řekl,že ten problém odstraníme a budu opět zdráv.Mezi tím přišla sestra a donesla nemocniční pyžamo.Dok kterého jsem se oblékl,ale bez spodního prádla.Doprovodila mě do pokoje.Na pokoji byl Martin o něco mladší.Byl operován na slepé střevo.Od toho dne mám bezva kamaráda.Od chvíle jsem to nevnímal,že jsem v nemocnici.Zhruba kolem 23 večer to bylo nejhorší.Nemohl jsem spát a bál se rána.Nějak k ránu jsem usnul.Kolem 7 hodiny přišla sestra a měřila teplotu.Hrozně jsem se bál.Netrvalo to dlouho a kolem 9 hodiny došla sestra a pověděla,že pujdeme.Když jsem přicházel do oblasti operačních sálu nejraději bych utekl,ale nemohl jsem nic dělat.Jen sestra neustále opakovala,že o ničem nebudu vědět a budu spát.Přišel jsem do nějaké místnosti a musel se komplet svléknout.Sestra byla u všeho přítomná,ale v ten okamžik to bylo jedno.Byl jsem rád,že nejsem sám.Musel jsem dojít na záchod a udělat potřebu.Pak nařídila,abych se řádně osprchoval.Po osprchování jsem se utřel a nahý jsem přešel na chodbu kde jsem musel ulehnout na lehátko.

jirka (Út, 9. 8. 2011 - 15:08)

Tak snažila se zjistit proč...a jaky vysetreni se delaj ?

xxx (Út, 9. 8. 2011 - 00:08)

Tak snažila se zjistit proč nerostu a neprodukuji testosteron, posílala mě na různé vyšetření.

xxx (Pá, 5. 8. 2011 - 06:08)

kdyz jsi chodil na...Přestaň si ho honit a běž si hrát na pískoviště.

jirka (Čt, 4. 8. 2011 - 21:08)

Co se týká mě tak u nás...kdyz jsi chodil na endokrinologii tak casto to te pokazdy kontrolovala velikost varlat a to te je nak merila a stahovala predkozku a co pak rikala ?

xxx (St, 3. 8. 2011 - 00:08)

od čeho jsem to měl to nevím okolo 12 jsem přestal růst a nedostal jsem ani pořádně pubertu tak mě zkoušeli nastartovat to se povedlo jenom částěčně už jsem začal produkovat testosteron ale velmi málo proto jsem tam chodil ze začátku co 3 týdny na injekci Sustanon poté co měsíc a byl jsem tam asi před třyčtvtě rokem to mi přestali dávat sustanon ať zkusí jestli si už testosteron neprodukuji sám a po 3 měsícech jsem byl na testech a pak mi řekli že už si ho produkuji sám a že už je to v normálu, ale nepřišlo se na původ dělali mi 2 krát magnetickou rezonanci hypofýzy rengen kostí aji na genetice jsem byl jestli nejsem xxy ale to se taky nepotvrdilo

jirka (Út, 2. 8. 2011 - 21:08)

já jsem měl nedostatek...ana co prisli od ceho jsi to mel a co te na to davali?

xxx (Út, 2. 8. 2011 - 21:08)

já jsem měl nedostatek testosteronu

jirka (Út, 2. 8. 2011 - 15:08)

Co se týká mě tak u nás...a co jsi mel za problemy ? moje pritelkyne tam taky chodi mela zvisenou funkci stitny zlazi

Reklama

Přidat komentář