Reklama

Syn a masturbace

Cvok (Út, 29. 10. 2019 - 15:10)

Ahoj vsichni,ctu tady ruzne nazory co se synem kdyz masturbuje doma tak aby to mama vedela nebo jine,zvlastni ze to syn dela potaji do mamky pradla,to je predce jasne,poprve si privoni ke kalhotkam a je to,jak jinak zjisti jak voni pipka a je jistota ze neni teplej,ne,ja mam problem jiny,ve dvanacti jsem mnel nezcetne krat zanet leveho nadvarlete a dopadlo to jeho defornaci a ted semeno ktere vytvori varle samo odchazi do prostety a vyteka mi bez kontroly ven,ale jenom kdyz jsem v klidu,kdyz se hybu,pri chuzi treba tak nic,a doktori mne zenou na odebrani varlete,to je smula co

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

zvladne to nekolikrat po sobe 3x-5x? pak rekne ze uz staci a je na ni videt ze ma dost.

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

To ti zavidim,doufam ze se mi to taky postesti

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 11:10)

je ji 23, chutna to neco mezi sekretem kdyz je vrusena a asi moci, tezko rict kde se toho tolik bere. kdyz sem to staolo poprve delal sem ji to pusou, a byl jsem dost mile prekvapen. schvalne to rozhdone nedela - nesnasi prevlikani povleceni , kdyby nekoho napadlo ze cura schvalne :D

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

Aha,a je po tom vystriku vycerpana nebo jeste vic vzrusena,moji kamosky mamka jich dovede sest za sebou a az potom pry padne vycerpanim,je to mozne?

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 07:10)

moje pritelkyne ma mokry orgasmus s tim ze vystrikne - jako ze fakt vystrikne treba 30-40cm pred sebe. neni to pokazdy ale. musime pod sebe davat rucnik jinak je mokra postel.

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 11:10)

A kolik je tvoji pritelkyni a jak to chutna a voni

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 06:10)

Dekuju vam kacenko za odpoved a verim vam,jenom lituju toho ze vas opravdu neznam blíž,zacinam se holit vsude a pral bych si vas dohled,musite byt uzasna mamka,ještě jednou dekuju

Martin (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Jo a miluju jeji kalhotky,vuni jeji pipinky,kluci vim ze to delame vsichni,pri predstave delame vsechno mozne ale v realu si vyhonime a pritom by jsme chteli aby se na nas mamka divala,kazdej to chce

Pepa (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Ahoj vsichni,super diskuze,ja videl mamku jak si holi rozkrok,nejdriv jsem zamrzl a potom jsem odesel do pokoje si honit a chtel jsem mamku,vlastne jenom tu pipinku,jak byla takova hladka,az se mi z toho postavil kdyz to pisu,byl to hezky pohled,fakt

Martin (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Ahoj Pepo,ja taky smiroval mamku,byl jsem ve skrini a myslel jsem si ze se bude prevlekat do nocni kosile a ona se vysvlekla a zacala si hladit pipinu,no mnela orgasmuz poradnej,videl jsem jak tece,nevi to ale uz to neudelam,co kdyby mne v te skrini nachytala

Mamka (St, 16. 10. 2019 - 13:10)

A na rovinu Evo,jestli mu nepomuzete vy tak pan buh se na neho vykasle protoze neni a z kluka se stane uchylak a nasilnik,tak mu ho honte az bude kricet staci,musite ho prevychovat a ukazat mu cestu,jenom vy

Sam (St, 16. 10. 2019 - 07:10)

Dobry den,bal jsem se o tomto mluvit a vidim ze vsechny maminky to maji stejne,moje maminka chodila kazdou noc kontrolovat jestli jsem se nepocural kdyz jsem byl nemocny s briskem a zustalo ji to a jednou uz kdyz nemusela tak mi na pindika sahla a byl tvrdy,nechala ruku na nem tak dlouho az mi zacukalo v pindikovi a ja myslel ze jsem se zase pocural,potom si ocuchala ruku a vzdychla.Nevi ze to vim a libi se me to a ji asi taky

Mamka (St, 16. 10. 2019 - 13:10)

Ahoj Same,neboj se niceho,podle toho co pises si myslim ze tvoje maminka je stastna kdyz ti pomuze s vystrikem a kdyz ji reknes ze to vis a ze se ti to libi a chces to zase ta ti asi vyjde vstric,ja jse to udelala,tak to zkus

Josef (Pá, 1. 1. 2021 - 05:01)

Spával jsem s maminkou od sedmi do dvaceti let.Maminka si ke ně lehala nahá mou ruku položila na její prso a já jsem po chvíli začal masírovat její bradavku.Ona na oplátku svoji ruku mi položila na pindíka a po jeho ztopoření si na mně sedla,pindík vnikl do maminky a tam se vystříkal i tři krát za noc.Po vystříkání mi ještě chvíli cumlala žalud,tak že to bylo i do pusinky.To se opakovalo do dvaceti let.Po oženění jsem to praktikoval s tchyní,ale přes den kdy jsme byli sami.No a také se sestrou.Nikomu nám to neublížilo.

Josef - tak co (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Spával jsem s maminkou od sedmi do dvaceti let.Maminka si ke ně lehala nahá mou ruku položila na její prso a já jsem po chvíli začal masírovat její bradavku.Ona na oplátku svoji ruku mi položila na pindíka a po jeho ztopoření si na mně sedla,pindík vnikl do maminky a tam se vystříkal i tři krát za noc.Po vystříkání mi ještě chvíli cumlala žalud,tak že to bylo i do pusinky.To se opakovalo do dvaceti let.Po oženění jsem to praktikoval s tchyní,ale přes den kdy jsme byli sami.No a také se sestrou.Nikomu nám to neublížilo.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 12:06)

Pokud je neoplodníš tak to samozřejmě neublíží .

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

Pokud je neoplodníš tak to samozřejmě neublíží .

Marek (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

dobry den, moji deti sukaj honej vsechno je mi to jedno zena a ja taky sukame v obyvaku pred nima, nevadi. davame zkusenosti : - )

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Holky taky to tak prozivate?nebo to mam jen ja,a jestli jsem sama,tak jsem stastna zena

Reklama

Přidat komentář