Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

mira (St, 7. 2. 2007 - 07:02)

ano libi se mi to jsem rad ze existuji zeny ktere toto radi provozuji je to hezkej pohled i krasnej pocit ze se nestidi

Návštěvník (St, 24. 1. 2007 - 23:01)

Nejvíc se mi líbí holka když močí mě přímo do obličeje!

bibina (St, 24. 1. 2007 - 14:01)

ja jsem take vzdycky klukům záviděla,jak jim to pěkně jde.s holkama jsme mohly závodit jenom tak,že jsme přičaply na kopec a soutěžily,komu to dál doteče.to kluci to měli zajímavější...no nic,teď mi ho aspoň přítel občas půjčí,když jsme někde venku a já si konečně můžu zkoušet třeba kreslit do sněhu...

Kamilka (Út, 23. 1. 2007 - 11:01)

To teda nebude, to pak počůrám celý okolí.
Holt jste v tomhle před náma...:))

Lumir (Út, 23. 1. 2007 - 08:01)

Kamilko, vzdyt to umite taky a jeste dal nez my! Staci udelat most a zacit curat, to bude hodne velky oblouk :-)

Kamilka (Po, 22. 1. 2007 - 15:01)

No jo, já jim závidím, že neumím taky čůrat obloukem, jako oni...

Návštěvník (Po, 22. 1. 2007 - 13:01)

agoj

Martina.P.S.B. (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

Ja pila hodne...moooc :(Take jsem kourila...Nooo,ted uz pul roku nepiju, nekourim a je mi fajn :)Svet si nemusim rozmazavat do lzivych a falesnych iluzi.Tem, kteri prestali pit preji at jim to vydrzi,tem jenz nepiji to same..a ty, kteri v tom litaji az po usi muzu akorat litovat...Nebo spis jejich okoli(sama jsem mela otce alkoholika)Papa zacina

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

já to taky beru jen jako přirozenou potřebu na který není nic sexy, ale ani nic odpudivýho. Ale vždycky, když vidím chlapa jak čůrá na veřejnosti jako by se nechumelilo, tak bych do něj nejradši zezadu vrazila, ady spadnul na zem.

Vlada (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

To seš DEMENT !!!!!!

dera (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

mám ho 14 cm vzrusuje mě jak někdo čůrá je mi 13

P.L. (So, 16. 9. 2006 - 19:09)

Viděl jsem ženu nejen čurat, ale i přebalování při menstruaci a taky se mi to moc líbilo. Nepřijde mi to úchylný, spíš normální zvědavost....

xXx (Po, 1. 5. 2006 - 01:05)

Uplne souhlasim s predchozim prispevkem Jean Paula,ale bohuzel nemam tu zkusenost ze by se na me nejaka zena vycurala...Ale urcite to jendou zkusim.Uz aby to bylo...

Jean Paul (St, 26. 4. 2006 - 13:04)

Čůrající dívka mě fascinuje a ještě víc tehdy, když čůrá přímo na mě.......To mě vážně hodně bere.....Prostě slastnej pocit...

Inka (Pá, 24. 6. 2005 - 17:06)

mně na tom nepříjde nic super,sexi,...nikdy jsem to ani neřešila-nad čím nepřemýšlíte.....

borec (Po, 18. 4. 2005 - 13:04)

Chceš nachcat do huby, ty slepico?

Markéta (Ne, 17. 4. 2005 - 06:04)

http://www.cmelda.com/?itemid=97tohle vás bude určitě zajímat

Pavel L. (So, 16. 4. 2005 - 22:04)

Pro někoho úchylka pro někoho normální. Pro někoho je úchylka sex v jiný poloze než klasický-misionář, pro někoho je normální ženu znásilnit, umučit a zavraždit (takový zrůdy bych na potkání STŘÍLEL!!!)Já se tedy nechám od manželky počurat ale občas si i načurat do pusy. Děláme to takhle spolu 10 let. Nejlepší je na to koupelna. Pro mě je to pocit kterej se nedá zažít ani při normálním sexu-pocit nekonečný rozkoše a strašný potupy zároveň. Obráceně to neděláme, jí se to nelíbí a mně nakonec taky ne abych ji počural. Ona mě ano jí to nevadí, prý je to takový dětsky roztomilý.Pokud jsou oba partneři ÚPLNĚ, úplně zdraví, neberou žádné léky ani drogy a nekouří tak se nemůže stát vůbec nic. Sice si naaplikujete do těla malou dávku estrogenu z partnerčiny moči ale s tím se tělo snadno vypořádá. Můžete si chvilku připadat mírně oblble a jinak nic. Jenom to chce aby se žena předtím pořádně napila vody jinak je chuť příšerně slaná.Možná mi řeknete že je to úchylka ale pro nás dva je to normální. Občas zažiju orgasmus jen z toho jak mě ona počurá. Je to fakt pocit rozkoše a potupy, studu zároveň. Když mi nevěříte tak to zkuste. Pokud je to fakt úchylka tak aspoň neškodná. Když jsem vystudoval i tu VŠ tak snad nebudu takovej omezenec.

doktor (Pá, 4. 3. 2005 - 13:03)

Pochopitelně být vzrušený,ná při čurání druhého je úchylka a ntož se nechat počurat navzájem!

Verča (So, 19. 2. 2005 - 13:02)

Moč JE!!!!! sterilní....

Reklama

Přidat komentář