Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Emily (Čt, 25. 4. 2024 - 11:04)

Já dostávám pravidelně za zlobení od manžela... ohne mě jako malou holku přes koleno a nejdřív přes legíny/sukni a pak přes kalhotky. Když už mám zadek v jednom ohni, tak sundá i kalhotky a dostanu 25 na holou. Někdy si dojde i pro vařečku, to ho vždy prosím jak jen to jde, aby ji nebral... naposledy jsem dostala v pondělí. Ještě teď cítím, jak mi naplácal. Mě osobně to přijde v pořádku, jako dítě jsem doma dostávala podobně.  

Anonym (Čt, 25. 4. 2024 - 12:04)

A brečíte, kopete,  když dostáváte výprask na zadek??

 

Default User Image
Aless (Ne, 21. 4. 2024 - 23:04)

Já dostávám  vařečkou za větší průšvihy, není to často, ale když už na to přijde, tak to stojí za to,  ohnout se přes stůl a na holou prdel,  počet ran není nikdy předem určený takže trest končí až otec uzná za vhodné, což bývá až začnr můj zadek chytat rudo-modré odstíny a já lapám po dechu, potom musím odejít do svého pokoje což taky není moc příjemné kamkoliv chodit

Default User Image
Mirek (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

A tak si Jonáš stáhl tepláky a spoďáry. Pak se musel položit na břicho na sedačku. Ruce musel natáhnou dopředu a nohy dát k sobě Pak musel Matěj uchopit Jonášovi ruce v zápěstí a pevně mu je držet, Filip musel stisknout nad kotníky ty jeho nohy a taky mu je pevně držet. Začal jsem Jonáše bít. Pěkně pomalu jsem švihal prutem ten jeho holý, bílý zadek. Naskakovaly mu červené pruhy. Nejdřív Jonáš jen usykával bolestí, ale pak začal řvát jááůůů, jáááůůů pak se rozbrečel, křičel bolestí a naříkal. Švihal jsem tu jeho holou zadnici, dokud nebyla celá pruhovaná. Jonáš se při bití kroutil, kluci měli co dělat, aby ho udrželi. Po bití ho pustli, Jonáš se chytil za zbitý zadek a naříkal. Pak pomalu slezl ze sedačky, kluci mu pomohli sebrat věci a pak odešli do pokojíku. Jonáš opatrně našlapoval a vzlykal. Na sedačce zůstal mokrý flek, jak tam Jonáš brečel.

Default User Image
Mrek (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

Pak jsem mu řekl pořádně jsi nedržel, takže ti přidám! Než ti zmlátím ten tvůj zadek, tak budeš bit ještě na chodidla! Sundej si ponožky a klekni si na křeslo! Dělej! Jonáš se zatvářil ale poslechl a za chvíli už klečel bosky na křesle. Pak dostal prutem na holý paty a na chodidla. Při bití řval a taky zatínal prsty, ale u nohou při bití  to nevadilo. Po bití si chvíli hladil nohy. Vrazil jsem mu pohlavek a řekl mu svlíkej se na výprask! Tričko si nech a dělej!  

Default User Image
Mirek (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

Kluci se tedy docela rychle přesunuli do obýváku. Viděli, že jsem hodně naštvaný. Šel jsem si pro prut, kluci stáli u sedačky, hlavy sklopené, Jonáš se trochu klepal. Manželka seděla na křesle a tvářila se utrápeně. Jonáši, proč to děláš? Kluk jen pokrčil rameny. Nastav ruce smrade! Nejdřív dostaneš na ty tvoje zlodějský packy! Jonáš napřáhl ruce a otočil je dlaněmi nahoru. Byl v tričku, takže žádné rukávy nepřekážely, bití mohlo začít. A taky začalo. Nejdřív jsem vzal Jonáše za pravou ruku, zespodu mu ji podržel a pořádně mu nasekl na dlaň. Drž ty smrade! Jonáš začal při bití zatínat prsty, tak mu je Filip musel podržet. Jonáš dostal deset ran na dlaň a řval jau, jau…Pak dostal i na druhou ruku, Filip mu zase podržel natažené prsty. Jonáš zase křičel. 

Default User Image
Mirek (Ne, 21. 4. 2024 - 21:04)

Dneska byl pořádně bit náš desetiletý Jonáš. Manželka zjistila, že ji chybí 1000 Kč a tak jsem šel najisto do dětského pokoje. Kromě Jonáše tam byli i oba naši další kluci – nejstarší Filip, tomu je dvanáct a mladší Matěj, tomu je devět. Rovnou Jsem udeřil na Jonáše, je to největší grázlík. Samozřejmě, že o tom nic neví. Oba další kluci jen vrtěli hlavou. Tak jsem Jonáše stáhl z postele, jednou rukou jsem ho přidržel a už létaly facky a pohlavky na jeho hlavu. Zrudnul, ukáplo i pár slziček, ale chvíli to vydržel, pak se po dalších ranách do hlavy přiznal. Smrade zlodějská! Hodil jsem s ním o zem. A teď mazej do obýváku pro nářez! A vy tam mazejte taky! Houkl jsem na Matěje a Filipa. Samozřejmě o tom určitě taky něco víte! Dneska dostane Jonáš a vy ho při vejřezu podržíte! 

Default User Image
Sebastian (Út, 23. 4. 2024 - 10:04)

Prosím o zaslání videa z trestu na [email protected] děkuji moc

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

Jeho žena plácala jeho dítě do holých zadků

Default User Image
Honza (So, 20. 4. 2024 - 09:04)

O Velikonocích jsem chodil s pomlázkou a holky rozhodně nešetřil. V každém baráku jsem si dal panáka takže za pár hodin jsem byl ožralej jak prase. Nakonec jsem na jedné zahradě usnul na lavičce. Když jsem se probral byl jsem svlečený do naha a přivázaný k sušáku na prádlo. Okolo. mě stálo několik kamarádek které jsem předtím vyplácel. Hrozně jsem se styděl protože jsem vždycky machroval jak mám velký péro a že není pro každou a teď všichni viděli jakýho mám ubohého malého chcípáčka. Navíc se mi chtělo hrozně čůrat a tak jsem je prosil ať mě rozváží a pustí že musím. Ale jen se mi smáli a dívali se jak se kroutím až jsem se pochcal. Řekli že takhle velkej kluk už se nemá co počůrávat a zasloužím potrestat. Začali mě švihat pomlazkama přes zadek , záda , břicho a nakonec i pinďoura a koule. Nevím jestli studem nebo bolestí ale po chvíli jsem se rozbrečel. 

Default User Image
Janek (Ne, 21. 4. 2024 - 03:04)

Měli tě seřezat zadek pomlazkama všemi barvami.!I na holou ostatní je navíc 

Default User Image
Sebastian (Pá, 19. 4. 2024 - 07:04)

Ahoj všichni, omlouvám se, pokud píšu špatně, protože kopíruji text z překladatele, takže jsem nedávno přijel pracovat do města Plenz a vidím, že mnoho dívek chce mít naplácané zadky, takže pokud existuje tady holčina, která chce být potrestána, napiš mi na [email protected] 28 -je mi rok a neumím česky, holky, probereme trest, hezký den všem

Default User Image
PipiLove (Út, 16. 4. 2024 - 15:04)

Vzrušuje mě vyšpulený zadeček a čekající obnažené půlky, na které každou chvíli přistane jemné a pak zas rázné plesknutí. 

Taky velké kozy ženy krev a mlíko, které ráda líbám, olizuji a saji, až nám oběma cuká v kundičce. 

Chci Tě líbat, olizovat, krotit a nechat se vzrušovat na všechny způsoby. Velká prsa jsou můj fetiš.

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
Jirka (Čt, 18. 4. 2024 - 11:04)

Ahoj, škoda, že hledáš ženu,...... Těch 25 bych ti vysázet zvládl,.......

Default User Image
PipiLove (Út, 16. 4. 2024 - 15:04)

Vzrušuje mě vyšpulený zadeček a čekající obnažené půlky, na které každou chvíli přistane jemné a pak zas rázné plesknutí. 

Taky velké kozy ženy krev a mlíko, které ráda líbám, olizuji a saji, až nám oběma cuká v kundičce. 

Chci Tě líbat, olizovat, krotit a nechat se vzrušovat na všechny způsoby. Velká prsa jsou můj fetiš.

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Default User Image

Chybí ti dostat na zadek jako malá holka??

Možná máš v hlavě touhu prožít svůj zasloužený výprask. Poslední dobou to jde s tebou opravdu z kopce, a i když to zní hloupě, dětinský trest, jako pořádný výprask, bude to jediné, co tě dostane zpátky pod kontrolu.

Vše se ti může vyplnit, nemusíš snít ani se bát. Máš v sobě své touhy po spravedlivém, zaslouženém trestu, ale to není ostuda. Určitě ti chybí dotknout se tvého červeného horkého zadku po výprasku. Vím, že když ti ukážu řemen tak v bříšku ti budou tancovat motýlci. Možná máš strach, stud, cítíš se divně, ale nemáš proč. Čím víc budeš se sebou bojovat, tím víc to bude nesnesitelné. Potřebuješ svůj trest, který tě očistí a zbaví starostí.
Chceš snít, nebo prožívat své touhy?? Nestyd se přiznat, že potřebuješ naplácat jak malá holka.
Jsem Spanker, Dominant, který má rozum a hledám parťačku na spank. Hlavní je důvěra, komunikace. Užívám si hlavně prožitek partnerky.
Jsem stredočech, ale není problem někam dorazit.

[email protected]

Default User Image
Miroslav (St, 10. 4. 2024 - 08:04)

Sice nejsem na to nijak hrdý, ale moje maminka mi měchačkou na holou za zlobení zmydlila zadek snad každý týden. Ohnula si mi přes koleno, stáhla trence a již to lítalo. Já křičel, ale nepomohlo to. Někdy jsem musel, když to byl větší průšvih ještě potom klečet. 

Anonym (Čt, 11. 4. 2024 - 14:04)

Já to měl to samý, akorát když jsem byl větší, tak to bývalo kromě vařečky, prutem nebo rákoskou.

Default User Image
Přísný pán (St, 10. 4. 2024 - 06:04)

Jsem zkušený spanker. Uděluji výchovné lekce a vše co k takovému trestání patří. Popovídám, poradím, případně domluvíme reál. lekci. Trestám pouze ženy. Věk není důležitý. Případné dotazy zodpovím na [email protected]

Anonym (Po, 15. 4. 2024 - 02:04)

Ty jsi především debil !

Reklama

Přidat komentář