Reklama

Proč je každá ženská děvka?

hmm hmm (So, 27. 10. 2012 - 23:10)

Jsi hloupá i když jsi...-Těžko to bylo normální vdávat se v devatenácti blbko. To bylo za mých mladých let a ne za tvých. -

Netuším ,kolik ti je, ale opravdu bylo normální vdávat se v 19-ti.

... (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

proto, že to jinak není.

Šimon (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

Kazda zena neni devka.jsou to...Proto že jsi svela.?

semtam (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

Tak poslouchej děvenko,u mě...Anonymko ser na ni. Ta se kurvila jak mohla a tady děla svatou. Od devatenácti s jedním chlapem aniž by mu zahla to musí bejt lhářka a nebo děsná šereda. Tak by si o ni ani kolo neopřel cigán.

Janka (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

Kazda zena neni devka.jsou to vyjimky .Ja napriklad jsem svela a verna.Jen nevim proc jsem sama.

anonymka (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

Tak poslouchej děvenko,u mě je děvka ta,co se vyspí jednou s někým,podruhé s někým jiným.Ty měníš nicky,vyhledáváš mě,abys mohla urážet,protože jinak si nedovedu vysvětlit,že nejdeš po někom jiném,je tu spousta nevěrných žen,ale ty sis vybrala mě.A že píšu tady po diskuzích a jako co? To je zakázané? Od toho ty diskuze jsou a já narozdíl od tebe jsem svá,píšu stále za sebe za anonymku.Stihomamem trpíš nejspíš ty,když víš,kam všude píši! A ted ta poslední,nejdůležitější věc.Jsi blázen? Já bych se měla svěřit manželovi?,holka v hlavě to nemáš v pořádku.

Nika (So, 27. 10. 2012 - 16:10)

Nejsem žádný mudrc, ale...42 let, 23 let vdaná, dvě dospělé děti a jedno 8 leté. V pořádku?
Jsi mi poněkud povědomá/ý:)).

A jestli vidí manžel jako děvku svojí manželku, která mu zahýbá, tak na to se zeptej jeho. Vsadím se, že anonymčin manžel jí tak uvidí, kor když to nebylo jednou. Sice s jedním, ale x-krát. Zeptej se anonymky, teda jestli mu to už řekla, a jak se k tomu vyjádřil.

mifer (So, 27. 10. 2012 - 14:10)

Už jsem pochopila, že...Nejsem žádný mudrc, ale Niko to co ty tu píšeš je děsná ptákovina. Žena co jednou podvede muže není děvka. Zajímalo by mne, kolik ti je, že soudíš tak jak soudíš. Asi víš hodně málo o životě, když napíšeš takovou číčovinu. Až budeš něco víc vědět o životě a prožiješ víc jak polovinu života v manželství, pak suď ty rádoby chytrá horákyně.

Milan (So, 27. 10. 2012 - 13:10)

Každá není. Mudr. Šabata píše v knize "Dvojí svět", že 70% žen si dokáže lásku vsugerovat, když natrefí na "vhodnou partii" (odvolává se na vědecký výskum). To muži nedokážou!

Nika (So, 27. 10. 2012 - 09:10)

proč řešíte právě...Už jsem pochopila, že hóóódně pomalu chápeš, takže znovu. Existuje něco, co se jmenuje aktivní témata. A když některou diskusi člověk rozklikne, co nevidí: anonymka zase káže.
Moc tomu tvému příspěvku nerozumím, asi trpíš stihomanií.
Ale, když budeš číst pár stránek zpět, pochopíš, že muži myslí děvkou právě ženu, která podvede muže. A to jsi ty udělala. Proč, to mě opravdu nezajímá.

anonymka (So, 27. 10. 2012 - 00:10)

Ale ty jsi ta děvka, ketrá...proč řešíte právě mě?,je tu spousta ostatních.Víš co vůbec znamená být děvka?,to je ta,která se vyspí se všemi a to já rozhodně nejsem.Soudíš a přitom o tom nevíš vůbec nic,ani nemáš ponětí,jinak by si takhle nepsala.Nikde jsi nepsala,vím,že to píše hm,nebo někdo jiný,kdo mě možná zná osobně,jinak si to nedovedu představit,že by mě řešili cizí lidé,každému by to bylo úplně jedno.

Nika (Pá, 26. 10. 2012 - 23:10)

Za vsechno muzou devky,kdyby...Už chápu, proč ženy hledají milence :)).

. (Pá, 26. 10. 2012 - 23:10)

Za vsechno muzou devky,kdyby se nenabizeli za penize a neexistovali by night cluby,chlapi by nemeli az tak skym podvadet.

Nika (Pá, 26. 10. 2012 - 23:10)

nechápu,proč mě stále...Ale ty jsi ta děvka, ketrá zahnula svému muži, ne? Tak co tady tlamuješ?

A tebe nevyhledávám..není to nutné, jsi všude.

anonymka (Pá, 26. 10. 2012 - 16:10)

proto si starýmu mu nasadila...nechápu,proč mě stále vyhledáváš na diskuzi.Krom toho jste to vy chlapi,co svádějí ženský,nemyslíš?

Jasně (Pá, 26. 10. 2012 - 15:10)

Každý si má především...proto si starýmu mu nasadila parohy? Tady jsi konečně na správné diskusi.

Pavel (Pá, 26. 10. 2012 - 12:10)

Protože neví co by si tam už strkaly...

anonymka (Pá, 26. 10. 2012 - 10:10)

Každý si má především trošku vybírat.Myslím si,že tady píší všichni zklamaní,co je partnerka podvedla.Máte zjištovat od samého začátku a pokud i za dobu Vašecho chození byla partnerka nevěrná,tak co od ní očekáváte.Není mi 15 let,abych věřila,že se dospělý člověk změní.Mě si partner musel dlouho získávat,já vím přesto se to může stát,ale pak je na každém z nás,jak se k tomu postavíme.Ale především si opravdu myslím,že nikdy za to nemůže pouze jeden.Vy tady píšete jenom o ženách,ale oni k tomu spaní potřebují cit,zatím co muži ne,ti kolikrát jen pro svoji potřebu.Pokud bych se někdy kvůli nevěře rozvedla,jen tak bych si dalšího nenašla.Je to opravdu trošku o vybírání si toho správného.

Yarda (Pá, 26. 10. 2012 - 09:10)

Všem, co tu nadávají ženám do děvek:

Podobnými vulgárními výlevy tu jen ze sebe děláte zamindrákované pitomce. Pokud se s vámi žena nudí a hledá jinde, asi to má důvod.
Pokud jste dobří a ona je příliš náročná, neměli jste si ji brát!

A mimochodem co je to za kravinu chtít po někom 15, 20, 30 let absolutní věrnosti? Komu nebo čemu to jako má prospět a proč?

D (Pá, 26. 10. 2012 - 01:10)

Jsou čistokrevné děvky,...Monogamie neni prirozenou formou lidskeho sexualniho a reprodukcniho chovani. Neni ani vlastni vetsine lidskych kultur.

Prumerny pocet sexualnich partnerek heterosexualnich muzu za jejich cely zivot pritom asi bude priblizne stejny jako prumerny pocet sexualnich partneru heterosexualnich zen - jelikoz zadne treti pohlavi neexistuje, bude v tom urcite muset byt symetrie. Myslim si vsak, ze dane cislo bude u zen daleko nerovnomerneji distribuovano nez obdobna cifra u muzu.

Zatimco muzi se sobe navzajem co do poctu partnerek spise podobaji, u zen je to jinak: mnoho jich vystrida partneru relativne malo, a ten maly zbytek jsou potom ty ruzne Messaliny, ktere onen vseobecny zensky prumer dorovnavaji na prumernou uroven muzu.

Reklama

Přidat komentář