Reklama

Proč je každá ženská děvka?

bumsa (Po, 2. 12. 2013 - 20:12)

me je to fuk, ja chci mokrej zalud mezi nohy

a co jako? (Po, 2. 12. 2013 - 13:12)

Když ženská nemá zájem o sex, tak je to špatně. A když má, tak je to taky špatně.

Tak co vlastně chcete chlapi!!!????

Jan (Po, 2. 12. 2013 - 13:12)

Dej mi na sebe kontakt . Já...Nepřeháněj.

Leoš (Po, 2. 12. 2013 - 13:12)

proc jsem devka? Protoze...Právě proto, že miluješ čuráka mezi nohama.

Mrdák (Po, 2. 12. 2013 - 10:12)

proc jsem devka? Protoze...Dej mi na sebe kontakt . Já jsem schopen Ti vystříkat vaginu 6x denně .

pavla (Ne, 1. 12. 2013 - 23:12)

proc jsem devka? Protoze miluju mit curaka mezi nohama.

Roman (Ne, 1. 12. 2013 - 17:12)

Podle webu " rovnoprávnost " je v Česku kukaččích dětí třetina .

777 (St, 27. 11. 2013 - 20:11)

to by mi ani nenapadlo...A proč jsi to všechno dělala, když on nebyl doma?

Jo, (St, 27. 11. 2013 - 20:11)

Kdyby ti byl věrný, tak bys...to by mi ani nenapadlo zahnout, takto hraji hru, jejíž pravidla nastavil on svého času a musím říct-zlaté časy. Být počestná manželka je nuda a šeď. Cesta z práce do krámu a odtud k žehlicímu prknu a plotně pět dní v týdnu, v sobotu vygruntovat barák a v neděli se nadechnout a znovu, na palici a takto odžít čtyřicet padesát let? Děs. Chápu chlapy, že zahnou časem, potřebuje každý dobít baterky, dostat to, co doma dávno vyhaslo...můj starý měl vždy koníčky a byl o víkendu mimo domov kvůli svému sportu a zájmům a myslet si, že jako budu čekat desítky let s teplým jídlem na jeho návrat z koníčků a pak i jeden čas od milenky, to bych musela být těžce máklá. Když užívat tak oba...ona instituce manželství je hlavně pro děti, když odrostou, nevidím problém jít ode sebe, když čtyřúhelník někomu začne vadit.

:-) (St, 27. 11. 2013 - 12:11)

vyzkoušel jsem to už na spousty vdaných žen, úspěšnost cca 70%, samozřejmě bylo potřeba víc času, pár lichotek.

Tím ale netvrdím jako někteří, že jsou to kurvy, to by mě ani nenapadlo, i když to tak někteří tady vidí, prostě jim něco v manželství chybí a myslí si, že to najdou jinde. Prostě to zkouší, stejně jako chlapi.

Osobně chápu, jak s nevěrou má spousta lidí problém ať z té či oné strany, na druhou stranu je to ale podle mě pořád ten stejný boj mezi monogamním, církví a úřady nastaveným "pravidlem" a samotnou přirozeností člověka.

A o to je to kontroverznější, bolestivější etc. téma když se to stane a provalí se to.

Zlatí kandaulisti pokud se v páru sejdou, ti v tom mají jasno a navíc si to užívají

!!! (St, 27. 11. 2013 - 11:11)

Tomu nevěř! Pokud k tomu má sklony tak ti zahne,i kdyby jsi ji na ní držel ruku!

Leoš (Út, 26. 11. 2013 - 20:11)

z ženy udělá jen...Kdyby ti byl věrný, tak bys nezahla?

titanic (Út, 26. 11. 2013 - 20:11)

Souhlasím!!! A kurvíme se s...dalsi kurva

titanic (Út, 26. 11. 2013 - 20:11)

Zklamaný
Bude dobře...dalsi kurva

Kurvu (Ne, 3. 11. 2013 - 22:11)

Každá ženská je...z ženy udělá jen chlap...taky jsem byla manželovi věrná-než mi zahnul s kamarádkou...nevím, proč bych pak bývala měla sedět doma na prdeli a čekat, až ho bokovka přestane bavit a trápit se tím...žiji taky jen jednou. Chlapi zahýbat mohou a ženy nesmí? A chlapi zahýbají, čest výjimkám, ale potvrzují pravidlo. Tak co může chtít nevěrník potažmo kurevník? vrána k vráně sedá a jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. nejde o pomstu, ale o rovnost. jsem milence svého muže, která tu byla paradoxně za něco velmi vděčna.

Radka (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Ja teda devka nejsem, nesmite vsechny hazet do jednoho pytle.

Tina (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Souhlasím!!! A kurvíme se s...Máš pravdu na kurvení musí být minimálně dva on a ona.

ženská (Ne, 3. 11. 2013 - 21:11)

Každá ženská je...Souhlasím!!! A kurvíme se s kurevníkama.

Ivan (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Každá ženská je kurva!!!!!!!

Tina (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Po 15 letech manželství mi...Je notoricky známá skutečnost,že žena neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane.

Reklama

Přidat komentář