Reklama

kleceni deti v koute

Sabina (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Ja som našu dcéru...Co bych dala za to mít na výběr. Lepší týden zaracha než potupu.

Monika (Pá, 21. 10. 2016 - 13:10)

Já musím být v koutě...Ja som našu dcéru nechávala kľačať ešte v sedemnástich. Mali sme dohodu, že keď niečo vyviedla, mohla si vybrať medzi zarazenými vychádzkami, stopnutým vreckovým, domácimi prácami alebo kľačaním v kúte. Takmer vždy si vybrala kľačanie v kúte. Väčšinou kľačala v kuchyni a stalo sa, že ju párkrát takto videla nejaká naša suseda alebo aj jej kamarátka, ktorá za ňou prišla.

Sabina (Pá, 21. 10. 2016 - 12:10)

Já musím být v koutě čelem ke zdi vždycky i když oblečená. Ale bylo mi 16 a byla jsem už takto na hanbě před bratrem, jeho kamarády, před sousedem, kamarádkou nebo strýcem a bratrancem na návštěvě. Většinou za špatné známky nebo příchody pozdě domů.

Miška (Čt, 20. 10. 2016 - 20:10)

A může si alespon dojít na záchod nebo klečí jen chvilku? A to nechává klečet i nahatý ? zády ke zdi nebo obráceně ?

michal (Čt, 20. 10. 2016 - 17:10)

uvažme tedy děti do...Dosel jsem domu a mladsi kleci samozrejme bez teplaku ale slipy mu zena nechala. Jinak nasi kluci nekleci v koute ale u zdi tak aby na ne bylo videt

michal (St, 19. 10. 2016 - 04:10)

uvažme tedy děti do...Tome, myslel jsem ze u kleceni se zklidni a ne aby ses zklidnil ty

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 23:10)

Tomasi, zklidni se a mladsi u...uvažme tedy děti do postele, nebudou se projevovat vůbec rodiče budou mít klid a ne nevidím tam žádnou chybu
asi potřebuji na hanbu za tu hrubko, můžu si nechat trenky nebo musím i na kolena?

michal (Út, 18. 10. 2016 - 19:10)

vychovává se celí týden a...Tomasi, zklidni se a mladsi u kleceni nelita a nezlobi, ani vyprask jim neublizi, kolik ti he? Myslim sem tam hrubka ve tvem textu

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 18:10)

V patek vetsinou resime...vychovává se celí týden a ne jen v pátek vařečkou.A to by mě zajimalo jestli se dítě opravdu dítě zklidní tím že bude klečet v koutě.

michal (Út, 18. 10. 2016 - 16:10)

Pokud je pátek preventivně...V patek vetsinou resime zakovskou, chovani, jsem pres tyden rozlitany a pokud je nutne a vhodne tak na zadek dostanou

Tomáš (Út, 18. 10. 2016 - 07:10)

Mam dva kluky (11 a 12) a...Pokud je pátek preventivně mu dej on určitě něco přes víkend udělá :-)

michal (Út, 18. 10. 2016 - 03:10)

Mam dva kluky (11 a 12) a pokud zlobi nebo je patek dostanou na zadek a po vyprasku automaticky 20 minut kleci. Manzelka zvlast mladsiho nechava klecet na zklidneni

Sabina (Út, 26. 7. 2016 - 11:07)

V sobotu jsem se zapomněla venku s kámoškama, měla přijít domů o půlnoci, přišla až ve 3:30 ráno. Otčím mi dal na výběr: buď 3 hod. stát v koutě čelem ke zdi nebo 1,5 hod. klečet. Zvolila jsem to druhé, ať to mám rychle za sebou. Ale zrovna v tu dobu přišel syn souseda z 2.patra (asi tak 15) vrátit vrtačku a zahlédl mě tak v předsíni. Nevím, co si o tom myslel, ale já se příšerně styděla. Známe se od vidění a zdravíme se.

Tom (Čt, 7. 4. 2016 - 21:04)

Tome, když něco doma řeknu...Mohl se v trestání na tobě vyřádit víc , klečení je ještě v pohodě, počky až budeš smět chodit celí víkend jen ve spodním prádle jen proto aby si tě mohli rodiče prohlížet a tvrdit ti že tak jsi aby jsi nešla ven. a doma se učila
Já jen ve slipech musím trávit celí víkend a to každý víkend (pokud zrovna nemáme rodinný výlet nebo něco podobného). A večer když řeknou běž spát a já jim řeknu však je teprve sedm tak mě seberou i ty slipy nechají otevřené dveře a protože se stydím tak jsem pod peřinou a rodiče tedy dosáhnou svého.
Když jdou naši pryč a máme doma sousedku na hlídání tak tá se v tom mém vyslíkání přímo vižívá.

Sabina (Čt, 7. 4. 2016 - 15:04)

Tome, když něco doma řeknu já nebo dostanu ve škole 5, musím za trest do kouta. Když to samé udělá bratr, nic takového nemusí. To se ti zdá spravedlivé?

Herr Flick (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

na ZDš za bolševika,...A to na té hanbě musely takto stát i dívky??? Zřejmě to byla jen chlapecká škola...

tom (Ne, 27. 3. 2016 - 09:03)

O víkendu jsem byla 2 hod. v...Buď ráda že jen klečet. :-(

učitel Lahvička (So, 26. 3. 2016 - 20:03)

na ZDš za bolševika, pradávno museli zlobivý žáci na hanbu, třeba stát o hlavní přestávce na chodbě u zdi, ale čelem k davu, který kroužilpo chodbě, prý aby se jim okysličili makovice. Ve třídě musel zlobivec stát třeba někde čelem ke zdi. Učitel používal ukazovátko a někdy nás jím majznul, nebo se tahalo za ucho, dávaly se buráky, a nikdy nepamatuji že by přilětěl rodič na učitele. Doma jsem raději držel hubu protože kdybych to řekl že jsem stál na hanbě nebo dostal pohlavek, táta by mě přidal. A myslím že dnes by to mělo být zase zavedeno!

krl (So, 26. 3. 2016 - 18:03)

U nás se muselo klečet nebo...Také jsem párkrát klečel..

Sabina (Út, 23. 2. 2016 - 15:02)

O víkendu jsem byla 2 hod. v koutě, bratr šel žalovat otčímovi, že jsem mu řekla, „Ty hajz..“. Otčím přišel a ptá se bratra: Tak sám navrhni, jak jí mám potrestat? Bratr řekl: kleknout aspoň na hodinu. A další hodinu mi přidal otčím za špatné známky. Nevím, proč v naší rodině bratr a otčím vždycky vyhraje a já skončím potupně.

Reklama

Přidat komentář