Reklama

kleceni deti v koute

!!! (Út, 9. 2. 2016 - 02:02)

Haha, nic špatného jsi...Souhlasím s otčímem, tak se to má dělat....

lll (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Sabinko, když klečíš nebo...Jo je oblečená

Martin (Po, 8. 2. 2016 - 14:02)

Včera jsem stála 2 hod....Sabinko, když klečíš nebo stojíš, smíš ýt oblečená? Mě naši takto trestali asi do 17ti.

M (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Mám děti ve tvém věku a...Otčíme, tvé děti tě budou nenávidět a v budoucnu se ti budou vyhýbat.Jak je budeš na stará kokena potřebovat.To s ních vyrostou stejní citoví oploštělí jako ty.

Dana (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Haha, nic špatného jsi...otčíme,z tvého příspěvku mám dojem že máš o nevlastní dceru úchylný zájem.Víš že je to špatné,tak se ukájíš alespoň jejím trestáním.Norskou sociálku na tebe,úchyle.Měl by jsi jít na léčení,než opravdu něco provedeš a zkončíš v kriminále.

david (Út, 26. 1. 2016 - 20:01)

Myslím že si to dámy s tou diskriminaci moc berou.měly by si jít klenout do kouta a je to.

Konečně!!!!!!!! (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a...Tebe potřebujeme jako sůl!Pojeď do Sýrie nebo do Iráku a připoj se ke světovému džihádu!

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a pořádně je cepuju, aby něco vydržely a něco z nich něco bylo a ne ubožáci jako ty.

Sabina (Pá, 23. 10. 2015 - 14:10)

Otčíme, doma nemůžeš tak si léčíš komplexy aspoň tady na 14 leté holce? Ubohost.

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam...Haha, nic špatného jsi neprovedla? 5 ze zkoušení je normální? Kde ses flákala, že ses neučila? Tvůj otčím na tebe jak se zdá nestačí.
Bys potřebovala přes natažené dlaně a prsty zešvihat rákoskou, aby ses věnovala řádně svým povinnostem. Za hodinu bych tě přezkoušel a pokud bys udělala sebemenší chybičku, tak lehnout na stůl na břicho a po holých šlapkách zešvihat rákoskou, abys přestala myslet na blbosti a věnovala se škole.

Honza (Čt, 22. 10. 2015 - 20:10)

Jaký výchovný aspekt je na...stud a ponížení

Herr Flick (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Jaký výchovný aspekt je na trestu klečení v koutě podle vás nejúčinnější?: 1) fyzická bolest při klečení 2) ponížení a stud před ostatníma 3) čas na přemýšlení o vlastní vině a uvědomění si chyby pro příště

Sabina (Pá, 16. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam léčit, tohle nemůže napsat někdo normální. Já jsem v tom koutě stála za 5 ze zkoušení jinak jsem nic špatného neprovedla, tak mě neobviňuj.

Lada (Pá, 16. 10. 2015 - 00:10)

A to byl Lado trest nebo ne?...Někdo se rád fotí ve šprndě na FB někdo ne , ty tanga mi s matčinou pomocí koupil otec , ví že jsem trochustydliv a na pole (práci) nosím laclové kalhoty nebo když je moc horko tak normální kratase , na koupaliště jedině jednodílně plavky je mi 17 (50kg výška 150cm) nejsem ta krerá by v teplákách nešla ani vynést koš ale být téměř nahá venku kde mě může kdokoliv vidět opravdu nesnesu. To je pro mě trest.

otčím (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

Otčím se s tebou moc maže. Do kouta kleknout na hrách, předpažit a na natažených prstech držet pravítko. A běda jak ti spadne. Tak to samé ještě hodinu a ještě k tomu zaklonit hlavu a na čele držet zapálenou svíčku. Pak zřezat provazem namočeným do vody a zavřít do sklepa a můžeš do rána na shnilé řepě přemýšlet, jestli ještě budeš zlobit. Ale když si tu stěžuješ, tak to nebude tak zlý, když tě nechá chodit na internet.

Sabina (Čt, 15. 10. 2015 - 14:10)

Bud ráda že tě nenutil...A to byl Lado trest nebo ne? Mně zas nepříjde normální, že si doma ve 14 letech musím stoupat do kouta.

Jitka (So, 10. 10. 2015 - 12:10)

Bud ráda že tě nenutil...A to tě viděli přitom nějací lidi? Já bych si něco takového nedokázala představit, to bych radši utekla domů...

Lada (Pá, 9. 10. 2015 - 17:10)

Včera jsem stála 2 hod....Bud ráda že tě nenutil otčím to co mě.
Bydlíme na Vysočině a před měsícem jsme byli na poli vykopávat brambory , já tam musela být ve šnůrkovích tangách a v podprsence :-(

Sabina (Pá, 9. 10. 2015 - 14:10)

Včera jsem stála 2 hod. čelem ke zdi s rukama za hlavou. Trest za špatnou známku. Hlavně že otčím zase ukázal převahu a ponížil mě.

Sabina (St, 2. 9. 2015 - 14:09)

Tak to u nás je to Honzo přesně naopak. Bratrovi všechno prochází a já za prohřešky stojím v koutě čelem ke zdi a někdy musím i klečet, můžu být naštěstí oblečená.

Reklama

Přidat komentář