Reklama

Gamblerství

Lemog (Pá, 8. 7. 2016 - 07:07)

Tak Alesi, za poslednich par dnu tady mas rad a doporuceni co oci raci.
Deprese jsme meli vsichni, to prejde.
Nema cenu te tady dal utesovat, musis zacit jednat. Zavolej na podane ruce a okamzite dnes tam val a potom napis jake mas z toho pocity.
Chodil tady pred nejakou dobou Biker, taky z brna a byl tam nekde v nejakem , nevim jak se to jmenuje , KLUBU, je to nekde v brne, googluj nebo bez zpetne a hledej Bikerovy prispevky. Jsou tam taky psychologove na tuto zavislost, velmi si to pochvaloval.

Tak zacni neco delat, jina cesta neni

Abstinentka (Pá, 8. 7. 2016 - 07:07)

Ahoj Mirku Brno,

Dekuji za optani - mam se vyborne protoze nehraji. Ostatni je sekundarni.

Hezke leto vsem a abstinenci zdar

Lemog (Pá, 8. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 299. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Ales (Pá, 8. 7. 2016 - 00:07)

Jo,
Vsem gratuluji k uspesne abstinenci, ja jssm ten spatnej
Jsem se ozral, ale mam cistou hlavu a chci bojovat!!!?!?
Jestku to dokazu nrvim, chci a hotovo!!!!!

Mirek Brno (Čt, 7. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Tragiku, na 95% z Brna. Tady je spousta variant léčení: psychologové, psychiatři, podané ruce, AG atd.
Ahoj Abstinentko, jak se vede?
Aleši, vykašli se na nějaký čas na alkohol a hospody s kamarády. Hodně tím riskuješ recidivu. Ztrácíš zábrany a zvyšuješ si následné deprese.

Tragik (Čt, 7. 7. 2016 - 22:07)

Alesi... Odkud jsi?

Ostatní ti toho sem napsali dost. Drtivou většinu podepíšu.

Za mne ale tvůj první krok nyní by mel vest k odborníkovi. Je toho zkratka moc.

Pomalu končím dovolenou. Tak pak taky napisu vic. Zatím jen - NEPIJ.
Alespoň nějakou dobu. Podrazi ti to nohy a věřím ze mas jiny starosti.

Abstinentka (Čt, 7. 7. 2016 - 18:07)

Ahoj Alesi

Ikdyz sem uz nejaky ten patek neprispivam, obcas kouknu.
Za par dni tomu bude pul roku co jsem hazard povesila ma hrebicek. Byl to jeden z mych nejlepsich zivotnich kroki. Tvuj pribeh a prispevky z poslednich dnu me primely k tomu napsat ti neco k povzbuzeni.
Ver ze tvuj pribeh neni ojedinely a s trochu malymi odchylkami jsme si tim prosli vsichni.
Jak pise Lemog, vyhrat celkove se neda. Kdyz prijde vyhra je to pro nas nejvetsi prohra.
Dnes s odstupem casu ti mohu rict, ze sumy co ted prohravas jsou kdyz dluhy zacnes splacet ohromne. Ja si dnes vazim i 200 a nechapu jak jsem mohla prohrat treba litr. Timto te neodsuzuji, jen se te snazim presvedcit ze pokud nezacnes abstinovat tezko se to bude splacet. Abstinence ti otevre oci. Pocatky jsou velmi tezke ale stoji to za to! Stale nejsi v uplne bezvychodne situaci a dluh je splatitelny a mas sanci na normalni plnohodnotny zivot.
Toto forum mi v pocatcich velmi pomohlo protoze ostatni (az na par rypalcu) si prosli tim stejnym a ver ze vedi o cem je rec a snazi se ti predat silu a rady do pocatku.
Velmi si vazim za pomoc Lemoga a Mirka Brno.
Najdi v sobe zbytek sil, najdi si rychle nejakou praci at prijdes na jine myslenky. Sver finance nekomu blyzkemu (treba tomu kamosovi co s nim jdes na pivko) a pokus se udelat plan splatek. Pokud citis ze to sqm nezvladnes vyhledej odbornou pomoc. To neni hamba, jsi nemocny a za to se neni duvod stydet. Priprav se na tvrdy minimalne prvni mesic kdy budes mit v hlave jen bazeni protoze ta kurva zavislost chce nakrmit. Ver prezit se to da. Pak to pomalu zacne slabnout a casem to odezni. Je ale potreba byt stale ve strehu. Dr. NESPOR ma volne stazitelnou knihu Uz jsem prohral dost. Je to v pocatcich velmi prisnosny material a najdes si v nem metody ktere ti napomuzou k tomu prekonat bazeni.
A precteni cele teto diskuze je take velmi priosne a zaplacne ti hodne casu v pocatcich kdy by jsi nejradeji mazal do herny.
mohu ti poprat jen spousty sil a odhodlani. Boj je pouze na tobe ale jeste jednou podotykam - zvladnout se to da.
Tak jako tobe Alesi i vsem ostatnim preji hodne sil v tom nasem nelehkem boji.
Abstinenci zdar

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 18:07)

dej studenou sprchu, najdi si na zítra bribadu nekde na stavbe se vybijes s krompacem muzes tlouct do země cely den a ještě si vyděláš na jidlo

Taky by to chtelo pokud se to nezlepsi navstevu psychiatra at ti napise antidepresiva aspoň na začátek - pozor je to navykove , kamarádka skončila jako fetacka v blazinci

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 17:07)

Vsechny herny vypalim, jo
Proste me mrdlo
Asi me pukne hlava, stranej tlak, strasnej, ja uz nemuzu:-(((

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 17:07)

Pomooooooc
Co mam.delaty me.normalne doma jebne, pomooooooc

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 17:07)

Strasny. Nejsem schopen so to v hlave nejak srovnat, proste to nejde.
Strasny , starsny,
Mam pocit, ze me pukne hlava, je to hrozny
Ja, vubec nevim co mam delat,
Nikam nejdu, nikam, zalezu a nechci nikoho videt,
To je deprese jako prase, hrozneeee
Hrozneeee
Hrozneeee
Hnus
Chci zavrazdit vsechny majitele heren, zmrdi jsou to
Znucil jsem se, ja sam, ne herny , ja sam
Uz nevim co dal
Je to hrozneeee

Tak dopadaji gambleri
Pokud to nekdo ctete, tak konec z hranim
Jsem totalni troska a nechcu zit
Lemogu dekuji za vsechno a mirek brno taky!!!!!!!!!!!
Jsem troska!!!!!!

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 16:07)

Lemog, opravdu dekuji, trochu jsem se prosel smer domov cca 4 km, vynadal jsem si , rekl jsem si kurwa chlape to das.
Mam posledni love a pujdu vecer za kamaradama pokecat a zitra zacnu od zacatku.
Nejhorsi jsoi ty dluhy ,u bank to asi nejak uplacam, alr vo trn tagar...

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 16:07)

Proc se tam stále vracíme, jako stado pitomcu, když vime, ze se neda vyhravat?

Muze za to zavislost, kterou jsme si ve sve naivni predstave o bezpracnem vysokem vydelku vypestovali.

Zavislost a konkretne zavislost na hazardni hre ma svoji diagnozu, je to tedy nemoc a jako k nemoci k tomuto problemu musíme pristupovat.
Nemoc se musí lecit, v nasem pripade jsou standardni postupy ovšem ja zastavam názor, ze každý individualne dle svých potreb závislých na mnoha faktorech.

Na tom to forum je za celou dobu jeho existence nepreberne množství rad a navodu, troufnu si tvrdit, ze každý si tady najde pro sebe tu spravnou metodu. Predpoklada to ovšem investovat svůj cas a cist a cist , delat si poznámky, kopirovat pasaze a na zaklade individualni potřeby zvolit postup samolecby. Pokud si na to někdo netroufa, nezbyva nez kontaktovat nemocnici a nastoupit na minimalne 11 tydenni léčbu.

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 16:07)

Ja jsem pochopil z tvého prispevku ve 14:48, ze jsi místo na podaneruce sel do herny a desitka je pryc.

Ten "borec" co sedel vedle tebe to tam ještě dnes pravdepodobne necha a prihodi majiteli herny ještě další ze svých vydelanych penez, jina moznost není , neda se vyhravat. Jednorazove jsme zazili vsich nejakou i pomerne vysokou vyhru ale to byl prave start k tomu, ze jsme se stále vraceli v blahove nadeji, ze zase vyhrajeme ale bylo presne naopak a vic a vic z nasich penez koncilo v kapse majitele herny.

Myslis, ze kdybys dnes vyhral, ze bys zaplatil dluh a uz nehral?? Tak tomu never. Vsichni jsme si to takto nejak planovali ale realita je uplne jina. Vyhru nam vyplaceji s usmevem protože vedi, ze druhy den jsme zpet a uz si planuji jake nove auto si za nase peníze koupi.

Stalo se, nemas nic.....byl jsem na tom, uplne stejne, psal jsem o tom rano..............chodil jsem tyden do práce hladem a pesky a po tydnu uz pripraven na bazeni jsem doplatil dluzne najemne a jak s chuti jsem se za "vydelane peníze praci" najedl.

Tato diskuze nemusi působit na všechny stejne, me pohohla a ikdyz tady loni na podzim nebyli zadni podobne casove postizeni, zacetl jsem se od zacatku hledal motivaci a metody pro abstinenci jinych, kteří tady chodili před lety a bojovali vice ci méně uspesne se stejnou zavislosti.

Bojuj chlape.

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 16:07)

Ja hraji a nevyhraji nic, vedle.me sedel borec a vyhraval jako prase a ja nic.
Ja uz ptoste nechci, neee
Pica, posrany automaty.
Se omlouvam, ze jsem hulvat! Nrmuzu si pomoct, musi to ven, dohajzlu!!!!!!

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 15:07)

Lemogu,
nesel jsem na sezeni a misto toho jsem sel do herny.
Nemam vubec nic, vubec.
Proste ,tim nejen tim dneskem jsem vsechno zpackal.
Porad volaji z cetelemu, z home credit, a to nrjhorsi je tan taxikar,
Tohle je normalni peklo, peklo.
Snad to pomuze nekomu kdo chce abstinovat a precte si to.
Vubec nevim co mam delat.
Pokud lide skacou pod vlak, tak uz to chapu.
Ja za posledni tyden projel 100tis a jsem na uplne nule a jeste hofo dluh.
Ja vubec nechapu co mam z hlavou, prece tohle neni notmalni, jak jsem to mohl udelat....

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 15:07)

Nejsi ani první ani poslední, kdo to zpackal.
Nejjednoduchsi reseni ale takove které všichni oddalujeme jako tu poslední moznost je PL.
I pokud se objednáš, jsou cekaci doby / v praze myslim do mesice/.

Skupina co jsme se tady sesli a schazeli od zacatku roku a 7 nas odeslo na to druhé forum, ma vynikajici procentualni uspesnost samolecby s podporou netoveho fora. 4 jsme najeli na abstinenci a uspesne abstinujeme, 3 měli recidivu i několikanásobnou . Jeden se asi před mesicem odmlcel, nevim jak se mu dari, a nas zbylých 6 jsme v pohode, nehrajeme, ....predpokladam , ze i Anonym D je v pohode a zde prispivajici Martin 10 a Petr Brno také. Mirek Brno je samostatny pripad vzdaleny nam ostatním se svým začátkem nového života.
Pak tady ještě chodili další - david, tipac, berni / všechny si nepamatuji/ a bud jsou v pohode a nemaji potrebu to tady napsat - pravdepodobnejsi je, ze jste se dnes videli v herne.

Chci tim rict, ze i za pomoci tohoto fora se da nastolit abstinencni cesta - samozrejme za doprovodnych opatreni, forum není samospasne.
Napr. jepice je priklad toho, ze i po klapytnuti a všichni vime jak nas recidivy srazi do ještě vetsich depresi, se opakovane zvedla a dnes ikdyz to není dlouha doba uspesne abstinuje .

Popremyslej jak dal, vyhledávej informace, zvol spravnou cestu. Nehled na nic na na nikoho - jedine na co se ted musíš soustředit jsi ty sam a jestli za pomoci psychologa, PL, ci samanskeho ritualu je uplne jedno. Klidne znovu zavolej do podane ruce, tam te nikdo za dnesek neodsoudi, budoiu se snazit ti pomoct, tam vi, jak je ta mrch zavislost zakerna.

Skoda ze tu ted není nikdo podobny, kdo by taky mel snahu zacit abstinovat. Nicmene ted se ukaze, jaky jsi bojovnik

Ales (Čt, 7. 7. 2016 - 14:07)

Ke po.vsem, nezvladnul.jsem.to

Lemog (Čt, 7. 7. 2016 - 12:07)

BAJECNE!

Kdyz si uvedomim, ze dokazi zvladat tak zakernou zavislost jakou beze sporu gamblerstvi je, jdou vsechny bezne zivotni starosti zvladat s takovou lehkosti, az je neuveritelne, ze nekoho muze rozhodit reseni vsednich starosti.

Podane ruce je dobra volba, urcite tam bez, budou tam odbornici na problematiku, ja kdyz jsem byl poprve u psycholozky, chovala se ke me skvele.

7.7. (Čt, 7. 7. 2016 - 12:07)

A z čeho pak žiješ,když prohraješ?

Reklama

Přidat komentář