Reklama

kleceni deti v koute

Herr Flick (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

na ZDš za bolševika,...A to na té hanbě musely takto stát i dívky??? Zřejmě to byla jen chlapecká škola...

tom (Ne, 27. 3. 2016 - 09:03)

O víkendu jsem byla 2 hod. v...Buď ráda že jen klečet. :-(

učitel Lahvička (So, 26. 3. 2016 - 20:03)

na ZDš za bolševika, pradávno museli zlobivý žáci na hanbu, třeba stát o hlavní přestávce na chodbě u zdi, ale čelem k davu, který kroužilpo chodbě, prý aby se jim okysličili makovice. Ve třídě musel zlobivec stát třeba někde čelem ke zdi. Učitel používal ukazovátko a někdy nás jím majznul, nebo se tahalo za ucho, dávaly se buráky, a nikdy nepamatuji že by přilětěl rodič na učitele. Doma jsem raději držel hubu protože kdybych to řekl že jsem stál na hanbě nebo dostal pohlavek, táta by mě přidal. A myslím že dnes by to mělo být zase zavedeno!

krl (So, 26. 3. 2016 - 18:03)

U nás se muselo klečet nebo...Také jsem párkrát klečel..

Sabina (Út, 23. 2. 2016 - 15:02)

O víkendu jsem byla 2 hod. v koutě, bratr šel žalovat otčímovi, že jsem mu řekla, „Ty hajz..“. Otčím přišel a ptá se bratra: Tak sám navrhni, jak jí mám potrestat? Bratr řekl: kleknout aspoň na hodinu. A další hodinu mi přidal otčím za špatné známky. Nevím, proč v naší rodině bratr a otčím vždycky vyhraje a já skončím potupně.

!!! (Út, 9. 2. 2016 - 02:02)

Haha, nic špatného jsi...Souhlasím s otčímem, tak se to má dělat....

lll (Po, 8. 2. 2016 - 20:02)

Sabinko, když klečíš nebo...Jo je oblečená

Martin (Po, 8. 2. 2016 - 14:02)

Včera jsem stála 2 hod....Sabinko, když klečíš nebo stojíš, smíš ýt oblečená? Mě naši takto trestali asi do 17ti.

M (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Mám děti ve tvém věku a...Otčíme, tvé děti tě budou nenávidět a v budoucnu se ti budou vyhýbat.Jak je budeš na stará kokena potřebovat.To s ních vyrostou stejní citoví oploštělí jako ty.

Dana (St, 27. 1. 2016 - 11:01)

Haha, nic špatného jsi...otčíme,z tvého příspěvku mám dojem že máš o nevlastní dceru úchylný zájem.Víš že je to špatné,tak se ukájíš alespoň jejím trestáním.Norskou sociálku na tebe,úchyle.Měl by jsi jít na léčení,než opravdu něco provedeš a zkončíš v kriminále.

david (Út, 26. 1. 2016 - 20:01)

Myslím že si to dámy s tou diskriminaci moc berou.měly by si jít klenout do kouta a je to.

Konečně!!!!!!!! (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a...Tebe potřebujeme jako sůl!Pojeď do Sýrie nebo do Iráku a připoj se ke světovému džihádu!

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 17:10)

Mám děti ve tvém věku a pořádně je cepuju, aby něco vydržely a něco z nich něco bylo a ne ubožáci jako ty.

Sabina (Pá, 23. 10. 2015 - 14:10)

Otčíme, doma nemůžeš tak si léčíš komplexy aspoň tady na 14 leté holce? Ubohost.

otčím (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam...Haha, nic špatného jsi neprovedla? 5 ze zkoušení je normální? Kde ses flákala, že ses neučila? Tvůj otčím na tebe jak se zdá nestačí.
Bys potřebovala přes natažené dlaně a prsty zešvihat rákoskou, aby ses věnovala řádně svým povinnostem. Za hodinu bych tě přezkoušel a pokud bys udělala sebemenší chybičku, tak lehnout na stůl na břicho a po holých šlapkách zešvihat rákoskou, abys přestala myslet na blbosti a věnovala se škole.

Honza (Čt, 22. 10. 2015 - 20:10)

Jaký výchovný aspekt je na...stud a ponížení

Herr Flick (Čt, 22. 10. 2015 - 14:10)

Jaký výchovný aspekt je na trestu klečení v koutě podle vás nejúčinnější?: 1) fyzická bolest při klečení 2) ponížení a stud před ostatníma 3) čas na přemýšlení o vlastní vině a uvědomění si chyby pro příště

Sabina (Pá, 16. 10. 2015 - 12:10)

Otčíme, běž se někam léčit, tohle nemůže napsat někdo normální. Já jsem v tom koutě stála za 5 ze zkoušení jinak jsem nic špatného neprovedla, tak mě neobviňuj.

Lada (Pá, 16. 10. 2015 - 00:10)

A to byl Lado trest nebo ne?...Někdo se rád fotí ve šprndě na FB někdo ne , ty tanga mi s matčinou pomocí koupil otec , ví že jsem trochustydliv a na pole (práci) nosím laclové kalhoty nebo když je moc horko tak normální kratase , na koupaliště jedině jednodílně plavky je mi 17 (50kg výška 150cm) nejsem ta krerá by v teplákách nešla ani vynést koš ale být téměř nahá venku kde mě může kdokoliv vidět opravdu nesnesu. To je pro mě trest.

otčím (Čt, 15. 10. 2015 - 18:10)

Otčím se s tebou moc maže. Do kouta kleknout na hrách, předpažit a na natažených prstech držet pravítko. A běda jak ti spadne. Tak to samé ještě hodinu a ještě k tomu zaklonit hlavu a na čele držet zapálenou svíčku. Pak zřezat provazem namočeným do vody a zavřít do sklepa a můžeš do rána na shnilé řepě přemýšlet, jestli ještě budeš zlobit. Ale když si tu stěžuješ, tak to nebude tak zlý, když tě nechá chodit na internet.

Reklama

Přidat komentář