Reklama

kleceni deti v koute

Default User Image
Jaroslav (Pá, 12. 4. 2024 - 15:04)

Nařezat jim na holou - vařečkou, páskem, prutem, rákoskou, podle toho, jak moc zlobili. A před nářezem nechat kluky zout do bosa - boty i ponožky dolů a pak ať se svlíknou od pasu dolů - sundat kalhoty i spoďáry. A nechat jim jen trika. Pak je nechat přes něco přehnout a pořádnè ji nařezat na tu jejich holou zadnici... A po nářezu ať klečí na dlaždicích - jen vtěch tričkách, s holou zadnici a bosí. A předpažit! A když dají ruce dolů, nasekat jim na dlaně!

Anonym (So, 13. 4. 2024 - 10:04)

Napište e-mail prosím. Chci si o tom pokecat. Díky

Anonym (So, 13. 4. 2024 - 10:04)

Proč jim nechat trička?

Default User Image
? (Pá, 12. 4. 2024 - 23:04)

A proč by měly být bosky ? 

Default User Image
Frantík (Ne, 7. 4. 2024 - 17:04)

Já jsem Franta a je mi 14 let a nosím trencle po dědovi na pevně našitý kšandový postroj který mi máma vzadu zapíná na řemínky a já ho nesundám. A já v postroji i spím o víkendech a musím v něm i klečet. A pod trenclema mám velkou seniorskou plenu. A jak kakám a čúrám tak to padá do ranečku a tím klimbám sem a tam. Musím být k ranečku poslušný říkává máma a když ne tak ho stáhne k zadku popruhem a mě se to lepí na zadek a čúránky hřejí. A jsem jedlík a tak plenu s trenclama mám jako trest. A někdy prdím a prdím až raneček proprdím a máma mi prasklinu zalepí isolepou a já musím s ranečkem vydržet dál. Musím být poslušný a mít pěkně zapnuté řemínky na kšandách a když raneček proprdím a je tam velká díra a raneček vyteče tak dostanu novou plenu ale máma za trest řemínky zapne o dírky navíc a utáhne je a mě se trencle zařezávají s plenou. Uprostřed jsou trencle zažloutlé od toho jak si dědek do nich občas cvrnknul. Ale musím být poslušný ve všech ohledech - snést plný raneček i utažené kšandy s trenclama. Postroj musí být pěkně zapnutý. A chtěl bych se kamarádit s klukem co má podobný trest jako já.

Default User Image
Gertrud (So, 6. 4. 2024 - 06:04)

Když udělám něco špatně dostanu od manžela na holou a pak do kouta na hodinu klečet a občas dostanu přes hlavu i hadr aby se prý nemusel dívat na tu ostudu. Vykoupení pak bývá hodně slastné. Dostanu řádně naloženo do všech dírek a to i za účasti našeho pana Love Fógla který je teda opravdu tak hodně výkonný že z toho kňučím jak trefená kočka.

Default User Image
Žena v domácnosti (Pá, 5. 4. 2024 - 13:04)

Kdyby jen klečení dětí..... Dceři je 15 , na holou dostane a po výprasku jde klečet. A protože manžel razí přesvědčení, že když dcera, tak i matka, dostanu našviháno i já a klečíme vedle sebe minimálně půl hodiny. Dcera pak jde do pokojíčku a já mám další trest, který už není pro její oči. 

Má to někdo podobně?

Default User Image
Sandra (So, 6. 4. 2024 - 13:04)

Tak klečet spolu s mamkou, to si ani neumím představit. To by byl pořádný zážitek. Klečíte oblečené? A už vás tak někdo viděl? A vy vaši dceru taky dáváte klečet?

Default User Image
Mistr (Pá, 5. 4. 2024 - 13:04)

Já to mám jinak, když něco provedu tak se musím svléci, ale děti u toho nejsou, dostanu na holou, pak si manželka lehne pokrčí nohy a já musím klečet a přitom dětat dělat ty přitozené pohyby až do úplného vyčerpání. To mi zatím dělá dobře.

Default User Image
Žena v domácnosti (Pá, 5. 4. 2024 - 16:04)

Jen pohyby? 

Když dcera odejde do pokojíčku, tak mi dá manžel pár facek, řemen kolem krku a určuje si tempo kouření. Vzhledem k tomu jak ho to vzruší, tak i dvakrát za sebou a já musím stále klečet. A ten den jsem bez vyvrcholení. Pouze se můžu manželovi třít pičkou o nohu nebo ruku.

Default User Image
Martin (Pá, 5. 4. 2024 - 12:04)

U nás doma snad ani jiný trest nebyl než jít klečet před zeď a právě, že někdy jsem se musel i svléknout bez trenek a sestra, ta si mohla kalhotky nechat. Také jsem se děsně styděl, ale před návštěnou jsem také musel klečet, ale to vždy oblečený. Většinou to bylo za to, že tam byla návštěva s dětmi a já jim něco provedl. 

Default User Image
Milena (St, 3. 4. 2024 - 15:04)

Není nic horšího, když musím za trest klečet a třeba k nám ještě přijde návštěva. Stydím se nejvíc ze všeho, to bych snad raději byla náhá než klečet, strašná ostuda.

Default User Image
Anna (Pá, 5. 4. 2024 - 22:04)

klečení nahá před návštěvou nahá je ještě sranda , jen klečíš , já měla daleko horší trest , a to tam cizí lidi nebyli 

Default User Image
Sandra (St, 3. 4. 2024 - 15:04)

Taky to znám. Kolik ti je? Mě dává klečet babička. Je to hrozné. A už mě viděli i její kamarádky, když přišli za ní na kafe. Pořádný trapas.

Anonym (St, 3. 4. 2024 - 15:04)

Není nic horšího? Ještě horší by bylo, kdybys musela za trest klečet nahá a přišla by návštěva.

Default User Image
Martin (Čt, 4. 4. 2024 - 07:04)

Tak já nahej klečíval.

Default User Image
Klára (Út, 2. 4. 2024 - 08:04)

Jedna kolegyně mi řekla, že děti ponižuji, když musí za trest klečet, ano naše děti jsem nijak nebila, ale pokud měly nějaký prohřešek, tak musely za trest klečet v koutě v kuchyni. Nikdy mi to nějak nevyčítaly a ta kolegyně, ta děti stále bila a když mohly, tak jí udělaly nějakou blbost, za kterou musela i platit.

Default User Image
Simona (Út, 2. 4. 2024 - 14:04)

Doporučuji dávat klečící osobě plenu, aby se nepoflakovala po záchodě a pokud možno klečet ráno, nejprve se do pleny vykakat, aby u klečení neseděla a pěkně klečela

Default User Image
Mikuláš (Po, 25. 3. 2024 - 09:03)

S bráchou taky musíme někdy klečet. Většinou klečíme v předsíni každý v jednom rohu.

Anonym (St, 27. 3. 2024 - 17:03)

Chci si pokecat prosím napiš: [email protected]

Reklama

Přidat komentář