Reklama

Zánět prostaty

m (Pá, 3. 6. 2011 - 09:06)

jasne bylo jiz psano panove...nejde

pepa1 (Po, 16. 5. 2011 - 23:05)

Dobrý den,Již více...Ahoj, můj známý měl s tímto problémy až k bolesti. Poradil jsem mu jeden preparát. Za 45 dnů mi volal, že má po problémech. To co je v lékárnách aby skutečně zabralo tak by ho stálo 13.000-22.000Kč za 3 měsíce. Těžko jaký by byl účinek. Radu podám zdarma. Pepa1 [email protected]

Luki (Čt, 28. 4. 2011 - 14:04)

jasne bylo jiz psano panove...Ahoj Milane,opravdu se Ti podařilo to porazit? Můžeš prosím napsat, za jak dlouho a co za problémy jsi měl? Díky moc

milan (St, 6. 4. 2011 - 19:04)

Prevence není vše,...jasne bylo jiz psano panove ze to jde a sam jsem to vyzkousel.chce to upravit stravu hlavne kyselost a zit tak abychom si imunitu zvysovalije to odrikani ale zanet odezni ale

Kája (Út, 8. 3. 2011 - 16:03)

Prevence není vše, ale...http://hotfile.com/dl/106077883/7574624/Vyeten_prostaty_a_odbr_sperma.wmv.html

ondra (St, 9. 2. 2011 - 20:02)

Vřele doporučuji po...jaké máte zkušenosti s těmi kapkami, mám problémy již rok a stále to nejde vyléčit.Děkuji

26000,- (St, 9. 2. 2011 - 00:02)

měl jsem prostatitidu 7 let,...26000,- je cena, kt. za to chcou :(

Radek (Po, 10. 11. 2008 - 21:11)

B.D., rozhodne to neni zanet prostaty, protoze prostatu holky nemaji. Mame to rozhodne rekni a pak bezte k lekari.

B.D. (Po, 10. 11. 2008 - 20:11)

Dobrý denbyla bych ráda kdyby jste mi odpověděla na můj e-mail: mimozemskabara"seznam.czV mém rozkroku několikrát za den cítím svědění a řezavé bolesti. Je mi teprve 12.let, dneska se to chystám říct mámě. Mám dost velký strach, jestli to není zánět...Prosím odpovězte, co s tím mám dělat?? A co se mi to děje??

Návštěvník (So, 8. 11. 2008 - 23:11)

POMŮŽEME VÁM UDĚLAT NĚCO PODSTATNÉHO PRO SVÉ ZDRAVÍ.Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají považovány za neléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a zlepšení úrovně homeostázy.Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.Nabízíme:* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,* dlouhodobé zkušenosti,* individuální přístup a konzultaci s lékařem,* účinné preparáty (na rozdíl od

Zdenka (St, 5. 11. 2008 - 19:11)

Přípravky přírodní tibetské medicíny 5000 let staré by mohly být snad řešením. Odbourávají z těla škodlivé látky a vracejí kompletně organizmus do rovnováhy. Měla jsem 15 let neléčenou boreliozu. Antibiotika už pak nezabírala, nepomáhalo nic. Pak jsem se dověděla o těchto biologicko aktivních doplňcích.40 dnů očisty mne zbavilo nebezpečné bakterie a pak 2 roky a tělo bylo opět v normálu. Po těch šílených dávkách antibiotik jsem totiž měla velmi vysoké jaterní testy atd....Chce to trpšlivost. mic.zzz"seznam.cz

Lubos (Ne, 28. 9. 2008 - 21:09)

Tolik roku jsem problemy sice nemel, ale jednou jsem to mel na VS snad 2-3 roky a ted v minulych letech. Obe nemoci i vcelku uspesna lecba me presvedcily o tom, ze zanet prostaty je jen vedlejsi priznak. Pricina je v travicim organismu, ve strevech, kde se nachazi nejdulezitejsi cast imunity cloveka. Trva to roky nez se tam vse rozhasi a pak zase roky nez se to da zpet do poradku. Nejhorsich problemu se da ale zbavit v radech tydnu!!! Objevil jsem velmi zajimavy web o tomto problemu a velmi trefny: http://prostataforum.ic.cz/ Jinak ten, kdo opravud pomuze je MUDr. Ivo Pazourek, urolog z Prahy. Hlavne vysadit vsechny antibiotika a davat telo zpet dohromady! Trva to mesice nekdy i rok nez se telo poradne ATB zbavi. Preji hodne stesti s lecbou a pevne zdravi!

Jarda (St, 10. 9. 2008 - 08:09)

Precetl jsem si radu prispevku a ztotoznuji se z mnoha z nich. Trpim chronickym zanetem prostaty od 30let asi 15 let a je to stale priserne a zhorsujici se v poslednich letech (napr. 6 mesicu v roce). Jedna se o tlaceni, rezani, bolesti v oblasti hraze, bricha, slabin cele poloviny panve, do zad i nohy, leve varle (tim to kdysi vzniklo), nuceni na moceni apod. Kvanta atb, ktera jsem snedl, obvykle mela minimalni ucinek a na kratkou dobu, vedlejsi ucinky jako rozhozene traveni, prujmy apod. Dalsi leky jako Ipertrofany a pod. vcetne ruznych prirodnich obvykle nemely vyrazny ucinek. Vetsinou se stava, ze problem odezni sam.Absolvoval jsem nekolikrat take termoterapii, coz je velice neprijemna zalezitost. Navstivil jsem za tu dobu nekolik odborniku, ale vysledek je takovy, ze je to rok od roku horsi. Bolesti snasim s Tramalem, jinak mam rozhozene cele telo.Budu rad za kazdou ucinou radu na jd9"seznam.cz

Honza (Út, 26. 8. 2008 - 09:08)

Vrbovka je skvěláteď je období ostružin, brusinek a rajčat. Zařadit do snídaně. Velmi dobře působí včelí pyl. Zkušenosti jsou na www.aloe-gel.cz

roman (Út, 26. 8. 2008 - 00:08)

Doktor mi předepsal na chronický zánět prostaty Ipertrofan, tento lék nemá údajně žádné vedlejší účinky (ani sám sem na sobně žádné nezpooroval), po dvou měsících užívání jsem zaznamenal výrazné zlepšení, lék budu brát zřejmě ještě nějákou dobu... Vřele doporučuji

Emil (Út, 19. 8. 2008 - 07:08)

Zkuste vrbovku.Ještě nikomu neubližila.Nakonec roste jako plevel nebo se dá jednoduše pěstovat.Pít 3 x denně dva týdny,pauza týden a zase dva týdny pít .Doporučuji 2 měsíce potom vynechat a v této době uživat Wobenzym nebo něco jiného na imunitu.Zkuste uvidíte.Mezi tím kousat dýnová semínka a "nohy v teple".štěstí

JIndřich (Út, 19. 8. 2008 - 07:08)

nejlepší je vrbovka malokvěta aprohřat př každé přiležitosti prostatu.

napti (Ne, 6. 7. 2008 - 06:07)

s kondomem se nam to nelibi. Nevim jestli tim,ze mu audu delat oralni sex bez kondomu, nemuzu ublizit sobe nebo partnerovi.

napti (Ne, 6. 7. 2008 - 06:07)

on se na to prave zapomel zeptat. Ale jinakse pry mame milovat s kondomem. Takze prave nevim. Mame styk priblizne 1za 14 dni a dneska ma zrovna prijed tak chci aby to stalo za to.

Trpic (So, 5. 7. 2008 - 19:07)

napti, urolg mne rekl, ze se se svou holkou muzu milovat bez kondomu, tak si myslim, ze je bepecnej i oral, ale tvuj partner by se na to mel pro jistotu zeptat svyho doktora.

Reklama

Přidat komentář