Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
PČR (St, 8. 5. 2024 - 21:05)
  • Týrání dětí spadá pod trestný čin týrání svěřené osoby v paragrafu 198 trestního zákoníku. Lze za něj uložit jak podmíněný, tak nepodmíněný trest.
  • Sazba je poměrně široká a odstupňovaná závažností daného případu.
  • Je možné uložit trest jeden rok, ale i dvanáct, pokud se pachatel týrání svěřené osoby dopustí ve třetím odstavci, konkrétně, pokud jím způsobí smrt týrané osoby.

     

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 22:05)

Jdi už do prdele ty PČR.

Default User Image
Pavlína (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Náš jedenáctiletý Míša dostal dneska pořádně přes zadek. Zlobil, byl neskutečně drzý. Tak jsem si došla pro vařečku a Míša si musel sundat spoďáry a položit se na sedačku. Pak jsem mu ten jeho zadek zmlátila, až ho měl celý rudý. Pořádně to pleskalo, ta vařečka o Míšovu holou zadnici a kluk řval a brečel. Po bití si Míša posbíral ze země obleční a prádlo ( při bití měl na sobě jenom tričko, byl i bosky, všechno muselo před výpraskem dolů) a plačky utekl do pokojíku.

Default User Image
zz (St, 8. 5. 2024 - 21:05)

zz

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 18:05)

Příště zkusit proutek. To si pak kluk teprve užije.

 

Default User Image
zz (St, 8. 5. 2024 - 21:05)

zz

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

No vareckou to stipe dost to ano

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

No vareckou to stipe dost to ano

Default User Image
Lukysek (Ne, 5. 5. 2024 - 16:05)

Ahoj najde se tu nějaká která mi bude dávat pravidelný výprask já sem ještě nikdy nedostal výprask a docela si to zasloužím jestli tu si tak mi napiš na můj email [email protected] 

Default User Image
zz (St, 8. 5. 2024 - 21:05)

zz

Default User Image
Dagmar (Ne, 5. 5. 2024 - 15:05)

Zdravím chci se zeptat poradíte mi nějakou vařečku pošlete mi prosím nějaký odkaz budu vyplácet syna ale nevím jaká bude bolet více bud klasická a nebo ta prádelní vařečka na prádlo poradíte mi prosím kterou vzít aby ho to co nejvíce bolelo ?

Default User Image
Tomas (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Prádelní jsem dostal jednou to je tupá bolest ale běžná ta stipe a dost to si uzije

Default User Image
Jaroslav (St, 8. 5. 2024 - 05:05)

Tady máte instruktážní video. Vařečku si přimyslete. https://www.youtube.com/watch?v=BX-_ECtbkX0

Default User Image
Klára (Út, 7. 5. 2024 - 08:05)

Aho, já sama dostávala na holý zadek jak klasickou vypoklou stranou vařečky tak prádelní vařechou a musím říct, že je to úplně jedno. Když byl výprask pořádný a mamina mi dala hodně ran, tak bolest byla šílená oběma a prdel zmalovaná na týden tak jak tak

Default User Image
Zuzana (Po, 6. 5. 2024 - 22:05)

A není lepší prut nebo rakoska?

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 21:05)

Taky je důležité jak silně budete dávat rány. To je každá vařečka pro sítě bolestivá.

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 21:05)

Vařečka by měla být plochá a větší,aby brzy nepraskla. Dobré by bylo mít alespoň 2.

Default User Image
Jaroslav (Po, 6. 5. 2024 - 10:05)

Paní Dagmar, tak nám napište  jak jste synka vyplatila, jestli se musel před výpraskem svlékat a co všechno šlo dolů, jestli se také musel zout.A jak to přijmul, neprotetoval, nebránil se? A plakal a křičel, když byl bit? A kolik ran na ten jeho zadek dopadlo? A ještě napište kolik mu je let.

Default User Image
R. (Po, 6. 5. 2024 - 07:05)

Dagmar, nějakou větší a nejlépe přes koleno a na holý zadek. Čím větší tím lepší. Máma na mě brala větší a silnější. Bolest strašná.

Kolik mu je? 

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 07:05)

Bolí každá, znám na vlastní kůži. Hlavně to chce,aby kluk dostal na holou.

Reklama

Přidat komentář