Reklama

Gamblerství

Petra (Po, 15. 6. 2020 - 14:06)

Andrejko, mě je taky 38, také 2 děti a také úžasný otec. Po poslední jeho akci je to 5 měsíců je vidět veliká změna. Z mé strany bohužel ne. Mě úplně už zlomil. Vidím jak se snaží, léčí se a dává sám dohromady peníze jak by ty dluhy až tolik nezasahovaly rozpočet, ale je to tak neúnosné a vždycky když se o tom chce semnou bavit se mi zvedne žaludek. Někdy jen tak koukám do zdi a všechno se ve mě svítá a někdy jsou ty dny lepší. Zatím bydlíme spolu, děti ho vážně milují a on je. Ale já už nemůžu.

Manželka G (Ne, 19. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj Peťo, přehlédla jsem Tvojí odpověď, snad si to přečteš. Ta zklamána důvěra je to nejhorší.
Já jsem teď v takovém divném rozpoložení, že přemýšlím, jestli to nedat znovu dohromady. To zlé už přebolelo a chtěla bych zpàtky svojí rodinu. Děti ho milují a jsou šťastný, když jsme všichni aspoň chvilku spolu. Lepšího tátu pro ně nenajdu, my měli moc hezký vztah. Jen to hraní a dvojí život. Ani nevím, jestli pořád hraje, u něj se to nepozná. Nikdy neprohrál všechno a peníze uměl vydělat.

Jiří (Po, 15. 7. 2019 - 10:07)

Hezký den přeji. Zrovna tuto situaci jsem začal řešit sám se sebou. Je to smutné, ale je to tak. Před 2ma rakama mi skončila insolvence do které jsem spadnul díky gamblingu. Nemohu mít u sebe vyšší částku než 500kč. Už půl roku opět hraju. Až minulej týden jsem se s tímto problémem svěřil kamarádce která mne vzala za ruku jako malé dítě a dovedla k psychiatrovi. Po této návštěvě jsem zrušil bezdlužný účet u banky a u zaměstnavatele nahlásil účet rodičů kterým dlužím 45tisíc za energie atd.. Jinak to nejde a jen věřím že to dokážu že už hrát nebudu. Ubližoval jsem jim, ztratil vešerou důvěru, lhal a vymlouval se proč jim dám z 30.000tis. jen 6.000kč. Věřím že pokud budu chtít já tak to s pomocí všech příbuzných které jsem tak hrozně zklamal dokážu získat zpět jejich důvěru i když to bude ještě těžké jak pro ně tak pmne. Ale já chci zkončit a taky zkončím s tím nesmyslným hraní. Když si uvědomím co jsem mohl všechno mít tak mi je ze sebe zle až hnusně!!!! Tímto chci poděkovat skutečné kamarádce která mne neodkopla jako nějákou ztracenou existenci. Děkuji Blani!!!!

Misa (Út, 16. 7. 2019 - 12:07)

Někdy člověk potřebují podporu
A je super že se máte o koho se opřít já ji neměla a pro to mi dlouho trvalo než jsem skončila , ale dala jsem to

Reklama

Přidat komentář