Reklama

masturbace ve škole

Majka (Út, 1. 7. 2003 - 10:07)

Už podle pisatelek je jasné, že sem píší ty sexuálně založenější. Patřím také mezi ně. Tak jako většina lidí myslím na sex každou volnou chvilku. Naučila jsem se celkem příjemně vzrušit mačkáním stehen k sobě. Často používám ve škole. Jak začne být na jaře teplo, tak to na mne jde . Nejméně jednou denně se musím potom udělat o přestávce na WC. Vadí mi ale, že mám hodně špinavé kalhotky od .... a sama sebe ke konci vyiučuvání cítím. Nemohu ale nosit více kalhotek, protože kluci se nám hrabou ve věcech a byla by to ostuda. Poradíte některá se stejným problémem? Po prázdninách vyskouším. Dík.

hanka (Po, 30. 6. 2003 - 13:06)

Codím na pajdák v nejmenovaném městě, takže to s těma klukama není až tak horký. Pochopitelně, že to nedělám pořád, a když to nejde, tak vydržím do přestávky a hurá na WC. Tam už je to snadné. Někdy to taky dělám i ve městě, např. kabinky v obchodě....Máš taky podobnou zkušenost?

Ivka (Pá, 27. 6. 2003 - 11:06)

A to si toho nikdo nevšimne? Stačí mně totiž, abych si při vyučování upravovala sukni a hned se, snad šestým smyslem, alespoň tři kluci podívají co se děje. Sáhnout si do kalhotek, nedokážu si při vyučování představit. O přestávce na záchodě ano, ale v hodině vyloučeno. Co vy spolustudentky?

Dasa (Po, 9. 12. 2019 - 18:12)

Honiom si při vyučování někdy i s kamarádkou v lavici

Dasa (Po, 9. 12. 2019 - 18:12)

Honiom si při vyučování někdy i s kamarádkou v lavici

hanka (Čt, 26. 6. 2003 - 12:06)

Když sedím ve škole a není zajímavý výklad, skoro stále musím myslet na sex. Jsem nervózní a nemohu se soustředit, pokud se neudělám.Proto sedávám většinou vzadu, abych si mohla strkat prsty pod kalhotky a masírovat poštěváka. Máte podobný problém? V případě, že to také děláte, napište jak? Pro inspiraci.

Dazel (Po, 9. 12. 2019 - 18:12)

Tak si ju vyhon

Burgr (Po, 9. 12. 2019 - 18:12)

Ta ti asi tak odpoví. Když to psala v roce 2003!

Reklama

Přidat komentář