Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Vera (Po, 4. 11. 2019 - 14:11)

Ahoj,
som z BA a niekedy plienky nosím. No nie pre zábavu, ale iba kvôli môjmu priateľovi. Tomu sa to veľmi páči. No ako som postupne zistila, je to teda dosť zriedkavá záľuba. Ja totiž nepoznám nikoho ďalšieho, kto by mal takú divnú záľubu.

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 15:01)

Ahoj mne sa to tiež páči

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Ahoj Terko rád bych tě poznal taky nosím plinky

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 23:06)

Jdi se podívat na nějakou LDN a to tě přejde uvidíš

ok (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

Díky za radu. :) Pracoval jsem v LDNku a bavilo mě to :) Jedna mě pak přemlouvala, abych si zkusil také vzít plínky :) Počkej, až budeš po autonehodě v nemocnici a jedna sestra ti dá plínky, pak budeš mluvit jinak. ;)

tip (Po, 3. 6. 2019 - 23:06)

Koukněte se na www.inkopleny.cz, jsou tam i jednorázové s obrázky ze zahraničí, třeba se vám bude líbit.

Mato (Po, 17. 6. 2019 - 21:06)

Ďakujem super, hneď som si aj objednal s obrázky. Teším sa na ne

ok (Ne, 23. 6. 2019 - 23:06)

Pak dej vědět, ale jinak majitel obchodu je vstřícný člověk a přistupuje k tomu diskrétně. Pravidelně u něho nakupuji a jako vždy spokojenost.

Luboš (Út, 1. 1. 2019 - 02:01)

Nevím co je na tom zvláštního kdo nosí pleny já je nosím taky a moc se mi líbí když je mám na sobě. Já nikoho neodsuzují jaký kdo je. Mně se líbí když nosím plenky a gumové kalhotky to je můj životní styl. A prostě to miluju nosit a mít vždy na sobě a cítit tu nádheru že mám plenky na sobě.

M (Út, 1. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj Lubosi a to si davas jednorazovky, nebo latkovky? A ty gumove kalhotky si objednavas odkud? Ja z incontinence shop.co.uk, ale je tam dost drahe postovne, ale jinak jsou to spickove gumove kalhotky-hodne vysoke a se sirokym rozkrokem, takze pliny/davam si latkovky/ jsou bezpecne pod igelitem a nemuze dojit k proteceni, ani k prosakovani. Na noc si davam vetsinou natahovaci L na 2-3 detske velke pliny-osusky, a pres den mezi lidi a do prace 2 osusky a plenkove kalhotky M zapinaci. A uplne nejnapadnejsi varianta je, ze si dam jen jednu plinu a pres ni gumove kalhotky S, ale to radeji natahovaci, protoze zapinaci by se mi pri ohnuti rozepinaly. Ale rozumim ti, ze mit na sobe pliny a gumove kalhotky je nadhera a taky si to uzivam.A taky kdyz na sobe nemam pliny a nestahuji me gumove kalhotky tak si pripadam jako nahy. Chci se v nich jit v lete koupat na reku jen s jednou malou detskou plinou 70x70. Moc me to laka. Nechces si dopisovat? Mej se fajn. M

Luboš (Út, 1. 1. 2019 - 02:01)

Nevím co je na tom zvláštního kdo nosí pleny já je nosím taky a moc se mi líbí když je mám na sobě. Já nikoho neodsuzují jaký kdo je. Mně se líbí když nosím plenky a gumové kalhotky to je můj životní styl. A prostě to miluju nosit a mít vždy na sobě a cítit tu nádheru že mám plenky na sobě.

Bobrik (So, 13. 10. 2018 - 11:10)

Trefena husa zagagala.

Ou (So, 13. 10. 2018 - 08:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky...Nějak ztrácíš nervy...

9 (So, 13. 10. 2018 - 07:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky...Ty kokot uchylnej

Pravy Miki v p… (Pá, 12. 10. 2018 - 15:10)

Vidim, ze si tu vy mrdky vystacite, tak vam preju dlouhou a bolestivou rakovinu, protoze za nic jineho nez pomalu zabit, pochcat a posrat nezaslouzis!

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam v Bohnicích i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky na psychiatrii a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam v Bohnicích i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky na psychiatrii a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Pravy Miki v p… (Čt, 11. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo...Ahoj, noste si kazdy co chcete a hlavne na co stacite. Ja mam doma i ruzne jednorazovky, kdybych uz nic jineho momentalne nemel na sebe, ale jinak jen a pouze detske latkove osusky, igelitou plinu a vysoke gumove kalhotky. Byl jsem v tom zabalu i na prohlidce u lekarky v zahranici a sama mi rekla, ze mi predepise jednorazovky od vyrobce, ktereho si vyberu. Ale ze s temi svymi latkovkami a gumovymi kalhotkami jsem chranen lepe, nez by to dokazaly jakekoliv jednorazovky! Jeste neco?

Lord voldemort (St, 10. 10. 2018 - 19:10)

A zkoušeli jste někdo plenkové zalepovací kalhotky značky molicare?

mám od seni (St, 10. 10. 2018 - 09:10)

Poradíte jak správně...jsou dobré na navlékání. mají zezadu dopředu pásek na samolepku. normálně ve stoje obepnu jako pásek napnu a zalepím. poté plenu která visí dolu provleču, urovnám penis, napnu nahoru a zalepím do stran. rychlé, perfektně napnuté, krásně sedí. když vím že v ní budu dlouho a že dostane záhul, tak projistotu kolem pasu přetáhnu páslou kolem dokola. lépe drží a i po počurání se nevytahá. občas po delší době se mi stávalo že byla v pase volna. a hlavně volnější kalhoty ji pak nedrželi.musel jsem ji popotahovat.

Reklama

Přidat komentář