Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 16. 11. 2019 - 10:11)

Chceš snad říci, že by na mne mohla být nasazena protivzdušná obrana pomocí nedávno koupené družiny dronů, patrně všichni v hodnosti četaře. A skrz svoje koule bych mohl být popotahován a vláčen u soudu a nakonec v psychiatrickém ústavu..

Rakato (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Peníze ti dávají svobodu, to ví každý. Já jsem celkem dost svobodný, ale chtěl bych být svobodný více.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

Pokud neposloucháš rady jistého Pikory s Šichtařovou, kteří se jak jinak dostali mezi oblíbence Hradu, prostě ti největší vtipálci se vždy dostanou do přízně Miloše.Prý tvrdili, že recese nebude a byl loni snad největší propad ekonomiky asi o 4%,tuším odhad byl na rok 2017. Což pokud si bohatý tě mohlo stát na investich, řekněme na burze nemalou sumu(tak pár milonů:-) ). Být bohatý je prostě potíž, ty miliony nahoru, dolů, to je prostě k zbláznění. Kolik za to mohlo být spokojených výstřihů.. a výstři..!

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Podle mne dát den dopředu státního svátku demonstraci je chucpe. Nevím, asi se jim na to vy*eru!

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Nedávno se ptali nějakého sportovce žijícího v USA původem Čecha, co žena, jestli vaří a on ano a ona je Češka? Ne filipínka. Takže Topkaři, udělejte jak ste vždy dělali vesnické dohazovačky ve velkém a začněte zas místo ukrajinkám do obchodů dovážet filipínky do manželství pro vaše idiotské voliče a češky budou dělat chvíli feministky a pak zas slovanky do západoevropských bordelů atd., služebné.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Každej je tak vystresovanej, že se běží rychle v pátek vožrat, a v USA to dělají už tak , že skočí na letadlo, kteroužto další dráhu jim tu přistaví Babišovo ANO a přiletí sem a vožere se až tady a v neděli zas vodletí zpět. Krásná zábava inteligentních lidí, a kvete obchod z ropou a zbraněmi do těch států vokolo, protože ti svou nadvládu patřičně využívají k dobývání států vokolo, aby měli mladé krásné ženy, otrokyně, uklizečky, atd.!

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

Správně se musí k tomu něco přikusovat, třeba špek nebo tak něco, jak jsem zvyklý, že pražákovi nenabídnou ve vinných sklípcích a daj mu nejpředraženější sedmičku a pak se baví jak mu je blbě a válí to na jazyku a touží to zapít pívem.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

no ale zato v Praze se čepuje skvělé Únětické...já jich tam dal na posezení 6 čepáků a byl jsem v restavraci....Ve Venezuela si nemohou dát ani to pivo,protože je tam ve vládě bolševik

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Nejlepší pivo mají prý v ulici politických vězňů hned kolmou od Hlavního nádraží, prý tam jezdí i lidé zdaleka, když mají chuť na pivo, ale vedení jsou neonacisté, holt pivo jak křen...

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Ne že bych tam chodil, ani jsem tam nebyl, ale vím o tom z doslechu, čepují tam plzeň, jak jinak a jsou tedy minimálně číšníci, ale asi i majitel pravicově a nacionálně zaměření.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

No vidíš, tam není tedy již žádný alkoholi, ti těžké trefil šlak a ty slabší to donutilo abstinovat. Jak je komunismus spravedlivá a přející..

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

jdu do zkoušky dechové kapely a mám pro musikanty připravené echt britské pití-London Dry Gin.Gin nám všem šmakuje,mám výročí a proto tam padne i několik Kozlů

Rakato (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Tady v Česku lidi myslí hlavně na chlast. A podle toho to tady vypadá.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

To víš, bývalý horník si nezajde po šichtě na golf, ale nejlépe se osvěží ihned po vyfárání v místní hornické hospodě obsluhované nahoře bez a pak skočí doma na starou, někdy i na mladou omylem a ráno zas do šichty.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

Gin mrazím v mrazáku při -18 C

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

To jó, tomu se chce i věřit..

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

Situace je jasná. Kalousek jako dělá, že mu vadí Babiš, přitom Babiše je sumec a miliardářský oligarcha za které Kalousek celou kariéru lobuje.
Ty lidi se ovšem rozdělí, navzájem utvoří několik frakcí, jedni Babiš, druhé MeeToo a třetí AntiBabiš a navzájem se požerou.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 18:11)

"Nová dráha a rozšíření terminálu T2. To jsou plány @PragueAirport, které reagují na zvyšující se počet cestujících →"
----------------------------------------------------------------------------
Babišův úřad vlády plánuje ještě více zahltit centrum Prahy Ubery, turisty, vyhlídkovými autobusy, retro histrickými prohlídkovými vozy, dalšími předzahrádkami, auty, meesengery atd.,a AirBNB, takže brzy bude díky ANO praha Skanzen v srdci Evropy.

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 19:11)

ono je to těžké, když někteří zastupitelé v Praze právě byty přes AirBNB pronajímají. To by si s.ali do vlastního hnízda. Nebo si myslíš, že Piráti jsou bez vady?

Návštěvník (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

To jo a nejen oni,štve to i starousedlíky.

Reklama

Přidat komentář