Reklama

Nahota, stud a školní prostředí

Steve (St, 11. 11. 2020 - 15:11)

Kecá pohádky ... Takový pedagog by ve škole nevydržel ani den. Ani v dnešní době.

Lukáš (St, 11. 11. 2020 - 12:11)

Nevěřím ,že by někdo trestal žáky tím,že by museli být nazí před třídou.To snad nebylo možné ani za minulého režimu.

Mirek (Pá, 6. 11. 2020 - 01:11)

V prvnim stupni zakladky mne ucitelka nechaka obcas po skole.Ve sborovne jsem se musel svliknout,odpor nenek cenu,kdyz jsem se stydek,svlekla mne sama.Horsi vsak,ze tam vzdy jako nshodou na xacatku svlikani prisla spoluzacka jednou I dve.Musel jsem se svlect donaha pred ni vona se uchichtavaka.zPaj jsem se dle jejiho prani musel ruzne predklanet,vona se divala.Tak mne vzdy ponizila.Jeden kluk tam nechtel jit,tak ho nechsla pritahnout trema devcaty,ty hi svlikly,a heste za trest dostal ukazovatkem na holou.@

Návštěvník (Po, 10. 8. 2020 - 19:08)

Zvrhlo se to tady na sněm úchylů. Nikdy jsem nezažil a ani nevím o případu, že by se někdo musel svléknout před třídou. To sem píšou úchylní honiči. Na základce se nikdo před nikým nesvlékal, na střední, jelikož jsme měli společné šatny, tak ti, kterým to bylo jedno, tak se klidně svlékli a ti co se styděli, tak ti ne. Měli jsme tam chodit kluci a holky odděleně, ale dost se na to kašlalo a kupodivu se nic nestalo. Některé holky k nám lezly i na záchod, aby nemusely čekat. Když je někdo odchytil, tak dostaly vynadáno a domluvu, ale bylo jim to jedno. O prázdninách jsme se stejně někteří chodili koupat nazí, tak nebylo co schovávat. Dnes už to tak ve škole nejde, je to prý rozdělené a všichni se stydí a hned by vše hlásili jako obtěžování.

Návštěvník (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

Souhlas, do posledního písmenka je to tak. Na střední jsme to měli stejné, dnes už mají šatny předělané a jsou oddělené, protože chudinky některé pipky dělali přes rodiče problémy. Za mě se kromě 3 kluků a 4 holek nikdo nestyděl a klidně se před sebou svlékly. Stejně tam kupodivu nic jiného a zvláštního neměli. A holky k nám taky chodily na záchod a nijak nám to nevadilo. A když některá chodila s klukem ze školy, tak s ním šla na náš záchod normálně. Jeden kluk zkusil ze srandy jít na holčičí, to bylo pozdvižení a řev. Vždy se našlo pár pipin, které to ostatním kazily. Holky, které chodily na náš záchod to vysvětlily tím, že u nás je to normální a v pohodě a že nemůžou vystát některé holky a poslouchat ty řeči tam. Já mám přítelkyni, která většinou chodí také na pány, aby hlavně nestála frontu a jen málo kdy s tím mají chlapy problém.

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 10:08)

Mam holku,ta se sice svlikne donaha,I soulozi,ale brani se a nechce si nechat davat prst do prdele.Sama je vsak zvedava,vyzve mne,at si lehnu a skrcim a roztahnu nohy,a kouka mi do zadku,oci ji zari,chce,at povoluji a stahuji sverac,pak tam strci prst a jeste mne I "kouri".Tak se ji to libi.

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 08:01)

to je dobře že to nechce já jsem to jedný udělal a vykouklo z ní h...o

Zadek (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

A kolikrát to tady ještě budeš psát? Myslíš že tady někoho tvoje úchylka na zadek zajímá? Jdi si tam strčit koště až se ti rozzáří oči a přestaň psát hovna!!!

Anonym (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Kurva vy ste nemocny.Se tu smejete detem ze se nahy sviji v bolestech ma zemi, a posilate na ne opacne pohlavi aby si jim smali. S vama do vezeni. Skoda ze se za tohle nedava rovnou kreslo vy chlipny prasata. Divim se, ze vam za tohle nakej energictejsi pubertak nedal pres hubu, uchylove. Kdyz jsem ja vyrustal, ucitelka si to na me zkusila. Chtela abych si pred celou tridou svlikl obleceni, a pak mi chtela naplacat na prdel. Odmitl jsem. Tak ke me prisla a zacala mi sundavat obleceni sama. Kdyz prede mnou byla ohnuta, kopl jsem ji kolenem do ksichtu, a pak jsem ji dal jeste jednou pesti do bricha. Od ty doby to uz nikdy nikdy nezkousel.

Anonym (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Kurva vy ste nemocny.Se tu smejete detem ze se nahy sviji v bolestech ma zemi, a posilate na ne opacne pohlavi aby si jim smali. S vama do vezeni. Skoda ze se za tohle nedava rovnou kreslo vy chlipny prasata. Divim se, ze vam za tohle nakej energictejsi pubertak nedal pres hubu, uchylove. Kdyz jsem ja vyrustal, ucitelka si to na me zkusila. Chtela abych si pred celou tridou svlikl obleceni, a pak mi chtela naplacat na prdel. Odmitl jsem. Tak ke me prisla a zacala mi sundavat obleceni sama. Kdyz prede mnou byla ohnuta, kopl jsem ji kolenem do ksichtu, a pak jsem ji dal jeste jednou pesti do bricha. Od ty doby to uz nikdy nikdy nezkousel.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

Kurva vy ste nemocny.Se tu smejete detem ze se nahy sviji v bolestech ma zemi, a posilate na ne opacne pohlavi aby si jim smali. S vama do vezeni. Skoda ze se za tohle nedava rovnou kreslo vy chlipny prasata. Divim se, ze vam za tohle nakej energictejsi pubertak nedal pres hubu, uchylove. Kdyz jsem ja vyrustal, ucitelka si to na me zkusila. Chtela abych si pred celou tridou svlikl obleceni, a pak mi chtela naplacat na prdel. Odmitl jsem. Tak ke me prisla a zacala mi sundavat obleceni sama. Kdyz prede mnou byla ohnuta, kopl jsem ji kolenem do ksichtu, a pak jsem ji dal jeste jednou pesti do bricha. Od ty doby to uz nikdy nikdy nezkousel.

Miriam (Ne, 19. 7. 2020 - 10:07)

Je treba priznat,ze kluci to maj u doktora tezsi,vzdy je pritomna zena,holky si mohou vybrat.A tomu blbovi,co si to tady cte a oak ze sebe dela jezuitu,uz Hasek psal,ze nejvetsi sprostavi,a ja dodam I blbci,si CTOU sproste napisy na hospod.zachodech a pak se nad nimi pohorsiji.Tak at tyto stranky nenavstevuje,kdyz ho pohorsuji.Ale on si je potajmu cte,jelikoz z toho cerpa,sam si jej potajmu pri tom honi kdyz ma takoveto uchylne napady,opakujici se,jako u vsech blbcu a zaleze di cvokarny,kam patri.Prad ta opakujicise galesna moralka,zavirani oci tupcu apod.

Roman (So, 18. 7. 2020 - 10:07)

Silne jsem se stydel pri vysetreni.Zacatkem skol.roku v devate tride jsem sel k lekari,u prsa jsem mel pohyblivou bulku.Poslal mne do nemocnice.Zarazilo mne uz,ze cestou ke dverim bylo otevrene okno,uvnitr lezel nahy chlap,u nej sestra,kazdy to mohl videt.Doktorka mi rekla,ze mam 14,a musim prijit s osobou starsi 18let.Mama byla sama,nemohla,pracovala na hospode,sousedi meli 18letou dceru,tak domluvila,ze pujde se mnou,abych rikal,ze je pribuzna.Nikdo,ani ja,ani sousedovic holka,jsme netusili,co z teto banalni bulky bude za vysetreni,jinak by mne s ni mama neposlala,ani bych tam nesel.Doktorka rekla,takhle je to v poradku,svlekni se do trenek a lehni si na vysetr.luzko.Lehl jsem si,ona ohmatavala bulku,pak sjela na bricho,jeste niz,az rekla:Tak devcata/myskela tim zdr.sestru a sousedku/,nedivejte se,at se hoch nestydi,ja ho ted svleknu di naha,no musim te svlect,at vidime,co to je.Ony se pooticili,tak jsem se nechal svlect,I kdyz mi uz bylo pred soused.holkou trapne,byla to ale past.Kdyz mi doktorka stahla trenky dolu,kouknul jsem se a s hroznym pocitem studu,az mi tlak zvedal zaludek,jsem zjistil,ze se uprene koukaji,obe dve.Doktorka pozadala sestru,at me obleceni odnese na druhy konec mistnosti,vedela,ze nahy z luzka nevstanu.Ja se tam choulil, ona mi vsaj zvedka nohy,rekla,drz,prinesla si mast a dala si rukaviciKamaradka od sousedu se divala do meho rizevreneho,naheho tela,bylo videt,jak ji imponovalo,ze ma nade mnou takovou prevahu,ze mne vidi naheho v takove ponizujici poloze,oci ji jiskrily uspokojenim.Sestra byla rovnez v nohach postele,predstirala praci,ale koukala se mi tam taky.No nestydse,chlapce, rekla doktorka a poplacala mne,to prejde.Pak mi ty zdvizene nohy uplne roztahla a pokrcila v kolenou.Ja musel byt moc cerveny,protoze rekla,tak uz se necervenej a zacala mi mazat dirku.Pak mi tam vsunula prst a zeptala e,zda to neboli.Proti sve vuli,nevedomky,jsem plactive odpovedel,ne,moc jsem ze stydel.Bylo to silne ponizujici,jak tam mela prst,kroutil jsem se a vydaval steny,same ach,uhm,zrychlene jsem dychal.Takhle to nejde,rekla,sestra mne na jeji pokyn drzela za jedno riztazene stehno a souseda za druhe.Ja ponizenim a studem nevedel,kam s ocima.Vidis,jsi hodnej,ted to jde,rikala dr.,a vysetrovala mne prstem.Ty dve mely hlavy az u meho tela,mezi kulkama a dirkou,a ja vedel,ze sousedka mne nejen vidi,ale I citi.Jezis,to byl takovy pocit brzmoci.Pak dr.vyndala prst a vsunula mi do dirky teplomer.Pote mne uz nechala.Ja se venku neodva,il na sousedku ani podivat.Ona mi s pocitem prevahy rekla,ze nikomu nepovi,co bylo,ale musim se od ni obcas nechat prohlednout.Stydel bych se pred vsemi,tak jsem kyvl.Tak mne u nich doma prohlizela,sama oblecena,strkala mi prst do dirky zepredu I zezadu, chytala mne za ptacka I kulky a merila mi teplotu.Byl to pro ni nezapomenutelny zazitek,ktery si chtela opakovat.

Blbec (Po, 5. 10. 2020 - 15:10)

Tak tohle bych fakt zažít nechtěl.

Lukáš (Čt, 17. 9. 2020 - 13:09)

To je dobrá erotická povídka.Snad ti to někdo otiskne!:-)

Tonda (So, 18. 7. 2020 - 14:07)

To jsou zase úchylný představy nějakýho Honimira. Kdybys radši dělal něco pořádnýho...

Tonda (Pá, 5. 6. 2020 - 23:06)

Vzpomínám si na školní léta ještě na základní škole. Nevím přesně v jaké to bylo třídě, ale vím, že to bylo na nižším stupni. Jeli jsme se školou do školy v přírodě a s náma i naše vychovatelka s družiny. No byl jsem do ní zamilovaný, taková ta dětská láska do slečny vychovatelky. Na pokoji jsme měli i sprchu a chodili jsme se sprchovat každý sám. Jednou jsem se tam sprchoval a přišla tam právě ta naše vychovatelka, že mě zkontroluje, jestli jsem se dobře osprchoval, umyl si vlasy atd. No v té době jsem se neskutečně styděl a byl k ní zády celou dobu. Pak řekla otočit a umejt pindíka. Já nechtěl, jak jsem se styděl. Ale pamatuji si jak mě otočila a řekla ať dělám. Já nic a tak mi ho umyla ona. Pak už jen osušit a do pyžama.

Návštěvník (Út, 21. 4. 2020 - 09:04)

Dospely zensky vetsinou ne,ale mlady holky se vzdy ndjvic stydely za nshou prdel.Picku chytzt,strkat tam prsty,to stud premohly,ale strkat jim prst do zadnice,to se stydely a kroutily se a nechtely to.Pritom samy prave kluka s rozt.nohama pozorovaly.Kdyz jsem si leh na zada a zved a roztah nohy,oci jim zajiskrily a koukaly a koukaly.Pak to zacaly
vyzadovzt,ukaz,ukaz...,sami zadni dirku ukazat nechtic.Celkem to bylo vzrusujici.

Návštěvník (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

My když jsme ve škole zlobili a paní učitelka nás napomenula tak jsme museli jít před celou třídu a stáhnout si kalhoty a slipy a paní učitelka nám naplacalw pravítkem. Někdy když byla hodně naštvaná tak třeba když tam byl kluk tak řekla všem holkám aby mu vysvlékli zbytek oblečení. Jednou jsem původně musel sundat jen kalhoty ale pak paní učitelka zjistila ještě něco k mému průšvihu a tak řekla holkám at mě dovisvleknou a naučí mě co proto a tak se všichni holky zvedli a vlastně mi všechno svlékli. Včetně slipu, byl jsem nastvanej na tu holku co mi svlékla slipy ale naštěstí už to bylo dávno na základce a už tam žádné bývalé spolužáky nekimunikujeme.

Rosťa (St, 8. 7. 2020 - 13:07)

Zažil jsem taky něco podobného. Akorát jsem se musel svliknout sám, a být nahý před třídou do konce hodiny

Reklama

Přidat komentář