Reklama

Incest

Ignacius R. (So, 30. 6. 2007 - 20:06)

Šálí mě snad zrak?!
Jaká to urážka dobrého vkusu a mravnosti!

pro pepana (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Maminka se zvedla z křesla. Rukou se držela čuráka, jako by se bála, že jí někam uteče. Za něj mě lehce vedla do své postele. Položila se pohodlně na záda. Pod zadeček si dala velký polštář a najednou byla kundička výše. Poklekl jsem mezi maminky roztažené nohy a začal jí čurákem dráždit kundičku. Maminka slastně předla. Rukama si hrála s kozičkami. Po chvilce je vybalila z trikotu a vzala si bradavky mezi prsty. Už jenom malou chvilku jsem rozdělám maminku k nepříčetnosti. Pak jsem se nad ní smiloval a pomalounku do ní vstupoval. Ale maminka byla jiného názoru. Chytila mě kolem boků a prudce narazila na sebe. V okamžiku jsem v ní byl celou délkou. Maminka jen slastně hekla. Nechtěla mě pustit přirážet. Vychutnávala ten pocit mít po letech v sobě živého chlapa. Viditelně jí to dělalo dobře. Mě ostatně také.

pro pepana (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Incest a jiné erotické hry

Nudí tě už normální obyčejný sex? Tak pojď si se mnou hrát nějaké erotické hry. Co třeba incest? Chceš si zahrát na synka, kterého mrdá jeho maminka?

VB (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Maminka by měla jít sedět někam do chládku.

Julka (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Máš dost...a jestli nekecáš tak je mamina kapku ujetá.

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2007 - 19:06)

DEBILE.

Pepan (Pá, 29. 6. 2007 - 18:06)

Já měl taky zvláštní zážitek s mámou když mi bylo asi tak 11. Jednou v noci sem se probudil a stálo mi péro. Nevím proč, ale otočil sem se na břicho, opřel o předloktí a začal pohybovat zadkem jako když lidi šukaj a dřel pérem o prostěradlo. Asi to bylo slyšet, protože najednou sem slyšel dveře a do pokoje vešla máma. Ztuhnul sem, padnul na polštář a dělal, že spím. Ale za chvíli, jak odešla, tak sem začal znova. Tak se to opakovalo ještě dvakrát. Když přišla potřetí, tak rozsvítila, sedla si ke mě na postel, pohladila mě po vlasech a řekla "já vím, že nespíš. On ti malej Pepíček nechce dát pokoj a nenechá tě usnout?" Otevřel sem oči a jenom přikývnul. "Tak ukaž" řekla máma a odhrnula mi peřinu. Otočil sem se na záda a ona mi stáhla kalhoty od pyžama do půlky stehen. Dotkla se ho palcem a ukazováčkem a řekla "No ten je ale rozdováděnej, to se nedivím, že tě nenechá usnout. Tak mu ulevíme" a začala mi přetahovat kůžičku přes okraj žaluda sem a tam. Trvalo to asi tak půl minuty než sem se udělal. Tehdy sem ještě nestříkal, ani nevěděl, co to je orgasmus, ale dodneška si to pamatuju, jak to bylo příjemný.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 11:06)

Tak to jo. Díky :-) Já mám různý chutě a úchylky, ale tohle cítím stejně, jako Ty, víš? Přeju Ti krásnej den :-)

Jana v Býku (Pá, 29. 6. 2007 - 11:06)

Ale pochopila,neboj.Jen jsem na toto hrozně háklivá,jak jde o děti a ubližování jim v jakékoli formě,mám v sobě plno emocí a vybuchnu jako papiňák.A pak píšu zmateně,tím chci říct,že to nebyl útok na tebe.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 10:06)

Možná jsi Jani nepochopila, co jsem tím chtěl říci :-)

Jana v Býku (Pá, 29. 6. 2007 - 10:06)

Ježiži tak ani tohle bych z pusy o synovi nevypustila.Za tohle bych chlapy co to udělají pěkně mučila a pak zabila.Bezmilosti.

Pavel v Panně (Pá, 29. 6. 2007 - 09:06)

Je pro mě velmi vzrušující představa, souložit s vlastní sestrou. Asi proto že žádnou nemám.

A nedovedu si představit souložit s vlastní dcerou. Protože mám dceru a mám jí moc rád.

máma. (Pá, 29. 6. 2007 - 09:06)

TAK TOME OMLOUVÁM SE JSI JEN POLOVIČNÍ DEBIL.

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2007 - 08:06)

NO, Z POLOVINY JE TO MOŽNÉ. To stáhnutí předkožky i ta jeho nadrženost. Dále...kdo ví?

máma. (Pá, 29. 6. 2007 - 08:06)

Tome ty jsi debil to ti tak žeru vole.Tohle bych synovi neudělala ani náhodou,ta tvoje máma není normální.

Tom (Pá, 29. 6. 2007 - 07:06)

Když mě bylo asi 14, tak sem měl ůraz a měl sem obě ruce v sádře. Máma mě musela krmit, mejt, prostě všechno. Byl sem šíleně nadrženej, protože sem si na něj nemoh ani šáhnout. Jednou sem stál ve vaně a ona mě myla a když přišla řada na penis, tak se mi děsně postavil. Podívala se mi do očí, jen se pousmála a párkrát mi stáhla kůžičku přes žaluda. Sperma ze mě vystříklo snad metr do dálky. Než mi tu sádru sundali, tak mi ho takhle vyhonila ještě několikrát. Dodneška na to rád vzpomínám.

to nic (Čt, 28. 6. 2007 - 10:06)

No co, máš zážitek. Někde to dělají plnokrevní sourozenci při plném vědomí (nejenom cikáni).

Návštěvník (St, 27. 6. 2007 - 21:06)

Je to hnus,kam ten svět spěje.Měla jsem kdysi poměr,zamiloval se do mě jako blázen a když jsem byla jednoho dne zvědavá jak vypadá moje matka která mne odložila,tak po delším pátrání ji našla přišel šok.ten dotyčný byl můj bratr,jen teda přes matku ale s tím už teď budu žít dosmrti je to šok,a stydím se za to.

Návštěvník (St, 6. 6. 2007 - 17:06)

danieli fujjj proc lezes nekam odkud si vylezl????? tohle je uz moc !!!!! sex s vlastni matkou a priste si to das s vlastni dcerou ne??!!!ty ubozaku bez se lecit ty urcite trpis nejakou poruchou!!!!!

Jalo (St, 6. 6. 2007 - 13:06)

A Abel zostal do konca života pannou?

Reklama

Přidat komentář