Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 13. 11. 2019 - 00:11)

Je to hnus jak politici šli zbytečně na ruku alkoholovým firmám. Pivo dřív také nebylo na očích, pamatuji si, že kdo chtěl lahváče, tak byli někdo pod pultem a ne na každém rohu , takže je tovlastně slalom mezi alkoholem, což pro alkoholika je neodolatelné pokušení a končí zpravidla nákupem dalšího chlastu.
Až tohle odborají a budou dávat alkohol na jedno místo v obchodě , tak jsem spokojen.Alkoholik toto místo zručně a obratně obejde , ale to dnes nelze, alkohol je od vchodu až po východ v několikametrových intervalech obratně nastaven, aby se krám nedal projít bez asi deseti setkáními s různými a i stejnými alkoholy.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Jenže by se mohlo stát, že by se do čela nějakým způsobem dostala Australopytka Lucy, která by měla tělo Lídy Baarové a ta by pak tady udělala plantáže banánů a bylo by po ptákách.

Rakato (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Chceš-li vidět věci jasněji, nalij si stopku slivovice. potřebuješ-li jít do větší hloubky, pomůže ti Hanácká. Ale pokud ti jde o to mít jasno a vědět pravdu, to ti dá jen Jakamarus. (Jakmile Praha přestala pít Jakamarus, zvlčela a šlo to s ní z kopce - Vítězný únor, měnová reforma, normalizace, 17. listopad, pražská kavárna, havloidní pakáž, stávka v ČT atd. ... A trvá to dosud.)

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Sám, jen na myšlení?! To jsem ještě neslyšel, že by to někdo takhle konzumoval.
Co vím, tak se alkoholl pije při společenských příležitostech a pouze alkoholici si nalejí sami třeba víno do sklenice a pijí je u televize. Případně vědci ,kteří mají nějakou vyšší úroveň sebeovládání.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Já náhodou jsme takový bilolog, že vím, že člověk moudrý(nenechat se zmást názvem, neplatí rozhodně provšechny členy a jedince dosud žijící i již vyhynulé) měl i bratrské druhy jako třeba byl dnes již se tady na diskusi začínající vyskytovat(jinak vymřelý) sou-druh
†Homo luzonensis (člověk luzonský) a nebo tady na diskusi také častý a jinak vyhynulý †Homo naledi (člověk hvězdný).
Naopak zde na diskusi se prakticky nevyskytuje další vyhynulý sou-druh člověka
†Homo ergaster (člověk dělný), pokud tedy nepočítáme dělnost verbální promarněně zvěčnělá průjmem do klávesnice na obroazovku.

;;!;; (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Co, že je to za nick ve jméně?! Toť Mistr Kalousek, je nám ctí, velmi si ho vážíme. Je uprostřed obkolpen svou družinou. Jsou obrácení nahodu tečkou protože jsou zvrácení. Je to jeho předseda Pospíšil se svým přítelem Moravcem a vedle jde zvrácený čech Schwarzenberg se svou ženou na vozíku dcerou nacistického Rakouského šlechtice.

aladin (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

"TV Barrandov
Duel Jaromíra Soukupa".....Proč bych si měl připomínat den, kdy se tahle zem dostala do SRAČEK ve kterých vězí dodnes !!! Celý problém je, že vláda a národ tu nechce islámáky a Sionisté a jejich poskoci tady islámáky chtějí !!! Chtějí zničit naši zem a Evropu, jsou to hajzlové !!!

Rakato (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Stále se objevují lidé, kterým taxonomie nic neříká a myslí si, že člověk nemá druh, jen rod, a pak zase, že tedy má druh. Podle mě je vážná chyba ignorovat vymřelé druhy rodu Homo, jako jsou člověk vzpřímený (vyhynul před 50 000 až 35 000 lety), Homo neanderthalensis (vyhynul asi před 30 000 lety) a Homo floresiensis. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dokonce tady někdo blábolí o expanzivním druhu, a já nevím proč. Rod hominidae? A to má být zase co? My taxonomové špatně snášíme, když si někdo plete rod s podčeledí (Homininae), a ještě ji píše pravopisně špatně. Má to tady klesající úroveň.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Druh to jistě je, jediný žijící...! Expanzivní je nádoba, použil bych slovo kosmopolitní.

12.11. (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

A jak to je s těma perlama?

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Máš pravdu, nebudeme oba házet perlama po sobě a necháme si každej to svoje. Já jsem se pídil jako hodně po člověku a vím třeba, že gorila se oddělila o dvakrát dříve od člověka než třeba orangután. A není dobré říkat chytrému Pane, protože titul Pan v latině to znamená šimpanz

12.11. (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Chápu,kde si dáme scuka příště.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 23:11)

"Chápu,kde si dáme scuka příště."
Na diskusi TOP09 asi ne! Případně na diskusi,hledám někoho na dopisování po diskusích, což ale je následek toho co už děláme, takže to není třeba.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Asi na krchově ne, copak nevíš, že být trolem je poslední stádium socializační centrifugy?!

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 23:11)

Asi víš, to víme patrně tady všichni.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

A ty dokazuj, že Bůh není, já mám víru, já nepotřebuju víru dokazovat, víra se nedokazuje.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

USA je justiční omyl perpetující se pořád do kola a museli to nyní od*at Kurdové. Jakje možné, že se takoví lidé jako Trump vůbec narodí, natož s penězi a natož se stanou prezidentem...a páchají celosvětové zlo!

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Prý nějaká vědkyně asi z grantu vyzkoumala, že je potřeba k revoluci v USA, alespoň asi 4% obyvatel dostat do ulic a tady v ČR prý to někdo sem narval na ČR a vyhlásil, že 300 000-400 000 dle toho jestli se berou dospělí nebo i mimina, prý již položí vládu a zavede nový režim, novou revoluci.
Ti blbové furt doufaj , že se jich na letnou i po teréních úpravách na park osázený stromy a cyklisticko-bruslařský ovál, který rozhodně nepatří do nějakého shromaždiště osob na demonstraci a nehodlám, aby tam nějací turbulentní pubertální fašoidi, dcérečky a jejich odpad co mají za rodiče zavazel slušným voličům ČSSD a Miloše Zemana a vyřvával tam neonacistická hesla jako Sláva Knížeti, ačkoliv je potomkem kolaborantů s Habsburskými jednou svrženými despoty a týral tady poddané 300 let po té co se germánskou anglosaskou krutostí a lstí genocidně k naší domácí šlechtě a naší domácí víře dostal k moci a násilím nás poněmčoval a vnucoval nám jinou víru.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Zase tady ta snaha zvítězit ve volbách, alespoň zlobou, když ne programem...

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Bůh názory nemění, je dokonalý. Ovšem nejvíce se v naší republice blíží Bohu Miloš Zeman, který naopak správně tvrdí, že z hlediska existence Boha, který nás převyšuje tak enormně, že ho ani nemůžeme posat, ani hodnotit jeho vlastnosti např. to jestli je Veliký a podobně.Nám pidilidem a pouhému pozemskému červu zbývá jen řídit se smysly a svou rozdílně inteligentní nervovou zauzlinou u některých kromě alkoholem atrofovaného mozku Kalouska i supermozkem, ale to lze pouze deterministicky a tedy předpokládá, že zavčas přejdeme na jiný lepší determinismus, pravdě-podobnější a tedy to předpokládá zásadní Zemanovský postulát, který zní : "JEN BLBEC NEMĚNÍ SVÉ NÁZORY'(čili nebo si je nechá natrvalo vnutit Kalouskem a jinými)."

Reklama

Přidat komentář