Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

Pojďte na diskuzi JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

To není moje myšlenka – to je skutečně myšlenka „duchovní obnovy“ – být tam, kde Tě Bůh povolal a snažit se svítit. No, v KSČ by to svícení šlo křesťanovi asi těžko, ale já nevím, rozdíl mezi třeba baptisty a metodisty mě přijde asi tak „propastný“, jako mezi „obutými“ a „neobutými-bosími“ karmelitány. Fakt se tak dělí..
To s tím „ďábelským plánem“ je samozřejmě myšleno v nadsázce, je to „boží plán“, ve skutečnosti..
No a to další – jsou ještě těžší hříchy než vyzbrojování žoldáků v Afghanistánu. Po nás se spíš chce zlu bránit, ne „vysublimovat“ z tohoto světa. Máme být solí země, a ne „suchým ledem“, který bezezbytku vysublimuje, vypaří se, nic po něm nezůstane..
My tady přece Milana nějak nemučíme, chceme jen aby přiznal barvu. Já mám první alarm z toho, jak tehdy Milan psal, jak někde dělali, šli lidi z kostela, a Milan cítil, jak s ním pohrdali. No nevim, to je hrozne subjektivní. Já jsem hodně „o pocitech“ ale takle ostře to necítím ani já (jako že jsem v tom přetaženej). Jestli to bylo před listopadem, tak to kostelový lidi byli docela fajn. A jestli po něm – no, tak to asi může být různé, ale pokud zrovna nešel „výkvět“ pražských katolických intelektuálů, tak o tom dost pochybuju. Myslím, že ty nejvíc pravděpodobné „babky“ Milana vůbec neřešili nebo se přátelsky usmáli. Vím kdo pohrdá – mladí levicoví hledači a různí alternativci, co to mají jako módu. Indie je těhle evropských hledačů (prý) plná, a prý jsou fakt lahůdkoví. (oni totiž našli ?) Jeden, co projel celý svět o tom psal. Něco podobného bylo na západě v 60. letech a říkalo se jim „salóní“ revolucionáři..
Nic, tím chci naznačit, že na to Milan jde možná moc složitě. Nic jeho mu neberu, jen mu chci připomenout, že křesťanství je spíš o následování Krista – ale i ve víře. Jinak věřím, že lidsky Milanovi nesahám ani po kotníky.. (míněno v dobrém) Proto se taky chytám Krista. Už jsem psal o tom Grálistovi, to byl také velice moudrý muž. Tam to zase bylo spíš dané krajem. Opravdu člověk se srdcem na dlani.. Ale rozděloval nás – Kristus. On měl totiž své elementálky a jiné theosofické „vecičky“. Nemohl pochopit, že to nikdo nechápe. .
Včera jeden borec na angličtině prohlásil: „kéž jsou nám elementálové naklonění“. (zrovna ten, co nechtěl připustit „kreaci“, tvrdě hájil evoluci) ? Jsou to velmi slušní, hodní lidé. Hledají. Ale biblický obraz světa mají za „zastaralý“? Příliš jednoduchý? Jeden taky, ten tak na víši sice nebyl, ale za reinkarnaci by se pral, ale na duši nevěřil ? (bývalý kolega). A to nemluvě o minulých životech. Přitom většina z těch lidí jsou jinak „tvrdými“ ateisty. Duše NO ale minulý život Yes, yes !! - není to tak trochu nedomyšlené?

didus (Pá, 4. 3. 2011 - 17:03)

To není moje myšlenka – to je skutečně myšlenka „duchovní obnovy“ – být tam, kde Tě Bůh povolal a snažit se svítit. No, v KSČ by to svícení šlo křesťanovi asi těžko, ale já nevím, rozdíl mezi třeba baptisty a metodisty mě přijde asi tak „propastný“, jako mezi „obutými“ a „neobutými-bosími“ karmelitány. Fakt se tak dělí..
To s tím „ďábelským plánem“ je samozřejmě myšleno v nadsázce, je to „boží plán“, ve skutečnosti..
No a to další – jsou ještě těžší hříchy než vyzbrojování žoldáků v Afghanistánu. Po nás se spíš chce zlu bránit, ne „vysublimovat“ z tohoto světa. Máme být solí země, a ne „suchým ledem“, který bezezbytku vysublimuje, vypaří se, nic po něm nezůstane..
My tady přece Milana nějak nemučíme, chceme jen aby přiznal barvu. Já mám první alarm z toho, jak tehdy Milan psal, jak někde dělali, šli lidi z kostela, a Milan cítil, jak s ním pohrdali. No nevim, to je hrozne subjektivní. Já jsem hodně „o pocitech“ ale takle ostře to necítím ani já (jako že jsem v tom přetaženej). Jestli to bylo před listopadem, tak to kostelový lidi byli docela fajn. A jestli po něm – no, tak to asi může být různé, ale pokud zrovna nešel „výkvět“ pražských katolických intelektuálů, tak o tom dost pochybuju. Myslím, že ty nejvíc pravděpodobné „babky“ Milana vůbec neřešili nebo se přátelsky usmáli. Vím kdo pohrdá – mladí levicoví hledači a různí alternativci, co to mají jako módu. Indie je těhle evropských hledačů (prý) plná, a prý jsou fakt lahůdkoví. (oni totiž našli ?) Jeden, co projel celý svět o tom psal. Něco podobného bylo na západě v 60. letech a říkalo se jim „salóní“ revolucionáři..
Nic, tím chci naznačit, že na to Milan jde možná moc složitě. Nic jeho mu neberu, jen mu chci připomenout, že křesťanství je spíš o následování Krista – ale i ve víře. Jinak věřím, že lidsky Milanovi nesahám ani po kotníky.. (míněno v dobrém) Proto se taky chytám Krista. Už jsem psal o tom Grálistovi, to byl také velice moudrý muž. Tam to zase bylo spíš dané krajem. Opravdu člověk se srdcem na dlani.. Ale rozděloval nás – Kristus. On měl totiž své elementálky a jiné theosofické „vecičky“. Nemohl pochopit, že to nikdo nechápe. .
Včera jeden borec na angličtině prohlásil: „kéž jsou nám elementálové naklonění“. (zrovna ten, co nechtěl připustit „kreaci“, tvrdě hájil evoluci) ? Jsou to velmi slušní, hodní lidé. Hledají. Ale biblický obraz světa mají za „zastaralý“? Příliš jednoduchý? Jeden taky, ten tak na víši sice nebyl, ale za reinkarnaci by se pral, ale na duši nevěřil ? (bývalý kolega). A to nemluvě o minulých životech. Přitom většina z těch lidí jsou jinak „tvrdými“ ateisty. Duše NO ale minulý život Yes, yes !! - není to tak trochu nedomyšlené?

M. (Pá, 4. 3. 2011 - 16:03)

A vůbec,proč má Stanlye rovnátka? Nemá náhodou klapačky?

M. (Pá, 4. 3. 2011 - 16:03)

Da se srovnat plaminek se stanlyem?

123 (Pá, 4. 3. 2011 - 16:03)

Plamínek.....bomba!

Žaneta (Pá, 4. 3. 2011 - 16:03)

Já jsem mu volala do televize,ale nedovolala jsem se. Nevíte,kde by se na něj dal sehnat kontakt nebo vebové stánky?

Tonny (Pá, 4. 3. 2011 - 16:03)

Byla u něj moje máma a pak jsem tam byl s ní. On je fakt divnej. Mně řekl vše o mý první holce, co mně štve, co chci dělat i to, že jsem kamarádovi,kdysi ukrad prachy a pak vrátil a to nikdo nevěděl.Nakonec mi pomohl u maturity s číslama otázek, který si vytáhnu a já čuměl jako trubka, protože kromě jedinýho předmětu se strefil ve všech ostatních. Něco na tom bude. Mámě vyléčil bolest zad a opary.

Hana (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

Já jsem ho potkala tento týden v tramvaji s nějakou dlouhovlasou ženou (asi jeho), chtěla jsem ho oslovit, ale nedostala jsem odvahu. Pak mně to mrzelo a když jsem se s tím svěřila ségře, tak jsem to obrečela.

Míša (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

Tancovali jsme na jeho domorodce a mág, kvak, kvak. V Boleslavi nám pouštěl nějaký jeho mix. Prostě vzrůšo! Nemá nějaký cédéčko nebo dývko??

Iveta (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

jsem z Kolína,je mi 14 let a bubnuju doma s Plamínkem. Prima bomba,že má Plamínek tuto diskusi. Je skvělej!!!

Eliška (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

Hlásím se také do fan klubu vlastíka. Pouze mi kamarádka ukázala,že ještě běží jeho jiný fan club a tam je již přes 8 tisíc členů. Eliška Zbořilová,19 let,Vyškov

Plamen... (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

nevěděl co činí,když si založil svou diskuzííí.

Dr.esr. (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

Ať mi Plamen vybobnuje soulož. To by byl odvaz! Jsem zvědav jestli by se mi postavil.
Když bubnoval na EC/DC tak jsem se málem udělal.

B 52 (Pá, 4. 3. 2011 - 15:03)

Hele, není on mimozemšťan? Já ho tedy nemusím, přítelkyně ta ho naprosto žere, když si s ním otevře tv,jdu radši pryč.
Pak jedu v tramvaji a tam najednou skupinka mladejch a štěnéééééé! A strašnej smích. Ono je to fakt nakažlivý. Gott prý dřív taky šokoval a lidi ho nemuseli a pak ho začali brát. Tak nevím, jak tenhle exot se bude vyvíjet. Ale souhlas, na youtube jsou jeho videa mezi TOP.

Lucka (Pá, 4. 3. 2011 - 14:03)

-opravuji-jasně že ne s desetimetrovou,alke deseticentimetrovou cystou

Lucie (Pá, 4. 3. 2011 - 14:03)

Potvrzuji, Plamínek je profesionální věštec a jeden příklad za všechny- přen několika lety jsem měla jít na operaci s desetimetrovou cystou v děloze. On mi naordinoval, ať si na podbřišek každý den nakapu vosk a nechám působit alespoň 15 minut a že se cysta do měsíce ztratí. Moc jsem tomu nevěřila, ale zkusila jsem to. Bylo to nepříjemné, pálilo to na kůži, ale příští vyšetření za necelé tři týdny ukázalo zdravou tkáň! Kdo to nezažil, nenavnímá, kolik vděku a pokory k tomuto člověku mám.
PS. ty jeho bubnovací čísla v televizi jsou jako z jiné planety, ale má to vtip a líbí se mi to. Málokdy se u televize tolik zasměju.

Reklama

Přidat komentář