Reklama

Gamblerství

Dana (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

Jasný

Petr Brno (Čt, 2. 1. 2020 - 19:01)

A nelíbí se mi curaci co tu anonymně lidem nadávají a stopro bych i uvažoval že se setkam s lidma co tu píší X let a co to někam dotáhli

Petr Brno (Čt, 2. 1. 2020 - 19:01)

Kličem si myslím je najít si koníčka.

Petr Brno (Čt, 2. 1. 2020 - 19:01)

Najdete si moje diskuse X let zpátky
Psal jsem tu o kontrolovaném hraní atd.
Mně to pmohlo. Kontrolovane se hrát nedá ale mě to pomohlo tak že jsem před 5 až 3 roky prohrál měsíčně v uvozovkách jen cca 10 tisíc měsíčně se sazkami vsadím 3 stovky a vyhrají max 7 stovek a pomohlo mi to v tom že jsem se už dál nezadluzoval a navíc jsem pochopil že mi to prostě nestojí za to furt sázet a vyhrát MOZNA 7 stovek.
Už mě to nebavilo prostě

Petr Brno (Čt, 2. 1. 2020 - 19:01)

Chodil jsem do anonymních gambleru a to mě nakoplo a tohle fórum dokonalo zbytek
Jde to ale musíte SI Sami přiznat kdo jste a jestli fakt chcete a nebo ne přestat

Petr Brno (Čt, 2. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj lidi.
Zdravim lemonga a další lidi co se dokázali poprat s demonem gamblerstvi.
13 května to budou 3 roky co jsem si nevadil ani sportku
Začal jsem na automatech cca před 14 lety a pak přešel na internetové sázky
Dluh 900 tisic a splátky 19 a půl tisíce
Ještě dlužím cca 300 tisíc a splácí cca 7 tisíc
Ale už žiji normálně a mám co jíst a mám peníze na to si cokoliv koupit atd.
Co chci ale říct je to ze tohle fórum mi pomohlo nejvic

Lemog (Čt, 2. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj vsem, no jo, už to neni co to byvalo. Diskuze upadla do vulgarit , skepse, nabirani kurzu. Tri posledni stranky svedci o tom, ze soucasna generace diskutujicich se v tom placa, vyjimky jako Peter, Kamil to nezachrani. Je to realita vsednich dnu, gambleri hraji a hrat budou, v CR neni vule s touto problematikou neco delat. K Naberte kurz snad jen to, ze pokud se na svych strankach jasne nevymezi vuci hazardu a naopak davaji gamblerum mylnou predstavu , ze za pomoci nejake aplikace zvladnou abstinovat, bud nerozumi problematice gamblerstvi nebo cilene mystifikuji nestastniky, kteri propadli teto zavislosti. Svepomocna parta lidi, ktera se zde schazela pred cca 3-4 lety, se pravdepodobne zase jen tak nesejde, coz je skoda, protoze v te dobe to tady bylo fajn, ikdyz to nazorove nekdy jiskrilo a nekteri se vydali cestou miru a porozumeni, jini zvolili alternativni radikalni pristup k reseni sveho problemu. Zdravim tedy v novem roce soucasne diskutujici s poselstvim, ze se da abstinovat a plnohodnotne zit i v zivote tzv. po gamblu. Kazdy gambler ovsem musi chtit sam, zakousnout se do problemu a vybojovat si svuj zivot zpet. Jake k tomu pouzije prostredky je individualni.
S pranim pekneho noveho roku Tragikovi, Lukovi, Bikerovi, Peterovi, Kamilovi, Fione, Jepici, Abstinentce, Lence......a dalsim, se kterymi jsem se zde setkal.....zase nekdy nakouknu. Mejte se fajn, abstinujte.
Lemog

Super! (Čt, 2. 1. 2020 - 12:01)

Zítra kolem šesté na tebe cinknu. Máme co probrat.

Michal 1234 (Po, 23. 12. 2019 - 17:12)

Ahoj vsem co jeste nepriznali jak to maji jedina cesta ven je priznani a proste nehrat chodim na sezeni a nehraji a uz vubec nedrzim penize je me fajn preji vsem ten pocit a silu

NEMAR (Ne, 22. 12. 2019 - 09:12)

Sebevražda je svinstvo. Vždycky to jde nějak vyřešit a dík že sou lidi se kterejma se o tom dá mluvit protože jinak bych už dejchal hlínu! A velkej dík mé paní, že mě v tom nenechala a dokopala mě k tomu to řešit. Ser na to Lu a jestli to píšeš jen z prdele a snažíš se bejt dulezitej tak ses za mě vážně traged a nevazis si lidi, kteří těma myšlenkama trpí den co den!

Peter81 (Ne, 22. 12. 2019 - 10:12)

Máš môj súhlas....každý sa môže pokúsiť o svoju nápravu...ja som ďalšiu výplatu minul na svoju rodinu, som rád že mám na účte 0 eur lebo viem že vďaka tomu nebudem hrať....prajem všetkým šťastné a veselé sviatky, jasné myšlienky, veľké odhodlanie k abstinencii a nech sa každému splnia jeho sny...ahojte

Naberte kurz (Pá, 13. 12. 2019 - 10:12)

Blíží se období svátků a s nimi pro některé i stres. Proto se další z naší série skupinových chatů s odborníkem bude věnovat krizi a tomu, jak ji rozpoznat a zvládnout. Dnes od 10:00 do 11:00 s Mgr. Veronikou Častulíkovou na www.nabertekurz.cz! Těšíme se na Vaše dotazy. Jana Naberte kurz

Lu (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

Hezký večer
Prosím poraďte jak se nejlépe zabít.
Skočit z mostu? Vypít kyselinu sírovou? Prášky ? Chci se zabít diky

Naberte kurz (Út, 17. 12. 2019 - 15:12)

Dobrý den, děkuji Vám za odvahu. Vnímám to tak, že o sebevraždě mluvit chcete a vážím si toho, že jste odepsal přímo na můj příspěvek. Pokud se rozhodnete zabít se, troufám si tvrdit, že Vám v tom nebude moci nikdo zabránit. Já však chci věřit tomu, že jste to napsal, abyste se tomuto nevratnému řešení vyhnul. Můžete se na mě či mé kolegyně obrátit v individuálním chatu nebo přes telefon. Případně lze u nás na webu naleznout kontakty na krizové linky, které běží nonstop.
Jana Nabertekurz.cz

Michal 1234 (St, 11. 12. 2019 - 22:12)

Ahoj vsem cetl sem si tady prispevky cely tyden a chtel sem rict jen,ze to je o tom ze musi chtit clovek sam dela to v podstate sam pro sebe. Kdyz to bude zvladat casem ziska duveru zpet ,kazdopadne to bude celozivotni boj je to hnus ale ja si priznam ze je to jen moje chyba nebudu hledat vymluvy a chyby nekde jinde vse sem priznal je mi lip drzet v sobe to ze nekde mam neco platit je o nicem pravda vzdy vyjde najevo vse sem zablokoval tipac atd sam sem zasel k psychy. Sam sem si zaridil sezeni atd sem gambler je jedno v jake mire ale delam ted vse proto abych se mohl sam sobe podivat do oci mam syna a nechci o nej prijit v praci si udelam prescasy nikam nechodim po praci dom prachy chodi pritelkyni a ja se staram jen o to abych nepreslapl co bylo bylo v 18 letech sem prohraval na bednach vyplaty provident uver v bance atd klasika po case sem prestal mimochodem bedny uz vubec ani chut a to je uz nekolik let krome na zapijeni svobody kamose opilej sem hodil 500 netahnou me ale shorel sem na tipsportu i kdyz se me stalo to ze sem prohral splatku 3 krat za tenhle rok 7000 jinak nic z karty nevybiram mlade vse sem poplatil a zrusil sazeni nemam chut a to sem tam musel kazdy den mit i drobak klidne nedavam tam nic nemam ani kde a mam konecne cas na maleho je mu 2.5 a neplouzim se uz jak bez zivota chce to jen chtit plus odborna pomoc to ze si to clovek prizna je fajn ale musi to drzet furt

Dana (Čt, 26. 12. 2019 - 21:12)

Moc bych si přála ,aby můj syn taky skončil několikrát to slibil nikdy nedododržel všem nám v rodině dost lhal a dalo by se říct,že ani teď nevim kdy mluví pravdu.Prohral spoustu peněz otci dluží, je v insolvenci kamaradům dluží je to moc peněz co vyletelo z okna nám vsem, kazí si život a i nám moc bych si přála, aby to nekdy skočilo ,ale nevim zda to dokaže .Má pred sebou spoustu let na splacení a nic z toho jsem smutná je mu 27 let.

Manželka G (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

Máte pravdu, že každý musí chtít sám a uvědomit si to, jinak je každá rada a pomoc zbytečná. Někomu to dojde dřív a někdo si to neuvědomí ani když přijde o rodinu, asi to ještě není to pomyslné dno.
Držím palce a přeju hodně štěstí.

Michal 1234 (Čt, 12. 12. 2019 - 14:12)

Dno uz je az kdyz clovek dobrovolne odejde nebo skonci v krimu chtel sem rict ze verim ze se z toho da vzdy nejak dostat ale pokud clovek tvrdi ze to ma pod kontrolou tak to je smutny zasadni vec je nelhat a verit sam v sebe kazdej sme ale jinej

2333 (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

2442876549

Píce (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

Jedni

Reklama

Přidat komentář