Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

Rozmarilo, co ty jsi to za nenažranou stvůru!!! Sežrala jsi i vlastního psa!!!!

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

No tak si pořiď jinýho, ale ne aby jsi zase sežrala babo!!!

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 16:11)

Rozmarilo ty už se tady ani nepodepisuješ protože by všichni věděli, že sem píše tlustá bába s vývodem z močáku. Já tě chápu, že se tady vylejváš, protože máš mizernej život, to je holt pech. Proč si taky nepořídíš nějakýho čoklíka? Aspoň by jsi nebyla sama jako kůl v plotě.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 16:11)

Rozmarila si nepořídí čoklíka protože by ho musela venčit, a na to ona nemá čas, protože celé dny a noci šmíruje Arianu.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 16:11)

Ale o to přece jde ne? Musela by chodit s čoklíkem a třeba by zhubla a mohli by jí pak odstranit ten vývod z močáku. A třeba by se i při venčení mohla seznámit s nějakým dědkem a mohli by pak spolu šukat.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 17:11)

Já jsem pejska měla, ale jak jste tady psali ty úžasné recepty na kuchyňskou úpravu psů, tak na to dostala strašnou chuť. Pejska jsem zabila a připravila si ho po myslivecku. Chutnalo to teda výborně, to jo, ale teď jsem sama a mám jenom tuhle diskuzi. A za to všechno můžete vy.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Ty jsi ropucha Chcavko.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Chcavka se rozčiluje, že jí tu lidi píšou o močení, přitom s tím sama začala :-)))

přesně tak (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Ano chcavka si myslí, že na téma močení a chcánky tu může psát výhradně ona. Dobrá psychóza

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Ne Evo, tebe to téma močení tak fascinuje, že prostě tu musíš být 24/7. Zanedbáváš práci koníčky rodinu manžela jen k vůli tématu močení

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Vidíš co máš času psát... Co děti, rodina, manžel?

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Představ si Evo jak by se ti rozpadl život kdyby se nemohla denně spamovat a psát do chcavek? Možná by si i uronila slzu

Rozmarila. (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Šílená tlustá osamělá Eva z Ostravy píše sama sobě, jako několik lidí. Je to cvok schopnej spamovat celej den třeba do dvou do noci a hrát několik postav.....posahane stvoření.......Evičko lidí tady nemůžou za to, že máš blbej život .......

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Rozmarilo, sama jsi tlustá až tak, že ti píča zarostla do sádla a musíš mít kvůli tomu vývod z močáku, tak si tady vymýšlíš nějakou Evu z Ostravy :-))) Jak průhledné. Kdyby jsi se radši snažila trochu zhubnout mohla bys za čas aspoň normálně čůrat.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Hele Evo to byl dobrý nápad zrušit tady diskusi, ale kam bys nám psala? :-DD

J. (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Asi vidí Arianu jako sana sebe a že jí lidi ubližují..tak vede tady válku sama se sebou. Všem tady nadává a že nemáme rodiny koníčky bla bla a kde ona bere čas tu být celé dny až třeba do dvou rána? Hodně smutné takto osamělá žena. Ať si píše co chce. Já na to neresguju a jestli má z toho orgasmus, tak ať si to užije

Rozmarila. (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Já už vím , kdo to je, to je bláznivá Eva z Ostravy, taková šílená ženská která vyvádí na spoustě diskuzi a dřív hodně chodila na weby o čůrání. Je stará , ošklivá a tlustá, břicho sama pneumatika a chlapa neměla asi 30 let, je skutečně odpudivá. Napadá lidí na webech , hádá se i v rodině a trpí hodně samotou....

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

To píšeš o sobě Rozmarilo? Ty se jmenuješ Eva? Já vím, že to je těžký žít s vývodem z močáku, ale můžeš si za to sama. Kdyby jsi méně jedla a více se pohybovala, nezarostla by ti pí.a do sádla. Podívej se na Arianu, běhá se psem, chodí do fitka, do přírody atd. A výsledek? Hubená sice není, ale může šukat a čůrat bez vývodu.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Jo a na koncertě "řádila jako černá ruka" :-))))

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Co je to tu za diskuzi? To vypustili blázinec, nebo je to jen jedna a pořádně vyšinutá osoba? Nebyla jsem tu delší dobu a pořád se píše o nějaké chcavce dokola. Osobně si myslím, že to píše Květa, protože sprostějšího člověka a ještě ženu opravdu neznám.

Reklama

Přidat komentář