Reklama

Ariana a Raven

Míša (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Dobrý den, já myslím, že právě Policie ČR by se tady měla zajímat. Protože některé příspěvky už jsou za hranou. Obyčejný stalking. Jinak si myslím, že o Chcavce píše člověk , ktrému právě není jedno, jakým způsobem se tu Ariana probírá. To není normální tak dlouho psát dokola ty samé příspěvky. A ta paní. co sem už po několikáté píše, že je tu poprvé....no, co dodat. Je to Chcavka osobně.
Osobně, kdybych byla adminem, tak diskusi odstraním, protože kdyby se to Ariana dověděla, mohla by správce žalovat, že nechal špinit její osobnostní práva.
Mě klidně urážet můžete, jsem anonymní jako vy. Ale Ariana není anonymní...a tam je střet ze zákonem.
PS: a jsem ráda, že sem hodí lidé, kteří dávají ochutnat nechutné Chcavce její vlastní "medicínu'. A jak Chcavka prská :D :D :D

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

Ha ha a jak tu ta co je tu už poněkolikáté poprvé po dlouhé době píše, že to tu dřív mělo úroveň :-))) ha ha bláznivá Chcavka si tu notovala s tlustou Rozmarilou o tom, že si Ariana upravuje fotky a v bytě má bordel a nachcáno :-)) fakt diskuze na úrovni :-))))) tak leda kurník se dvěma slepicema :-))))

Ano (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

A největší sranda je, že o močení tu začala psát právě Chcavka. 11.9. se tu vypisovala, jak je časté močení zdravé, že čím víc se močí, tím lépe pro ledviny, a pak se přiznala, že se prolévá vodou a chodí močit každých 30 minut. Tak tohle slaboduché individum tu celé měsíce uráželo a špinilo Arianu a za každým nesouhlasným příspěvkem vidělo právě ji. Je tedy dobře že někdo zasáhl a oplatil jí stejnou mincí. Teď chcavka prská a žaluje adminovi. A co admin udělá? Přesně jak píšeš Míšo, nejspíš smaže celou diskuzi. A chcavka pak bude muset všechny ty hnusné komentáře o Arianě psát jinam.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

A jo. 11.9. je ten příspěvek dohledatelný. Tak taky nevím, proč se Chcavka vzteká. To je fakt na hlavu chodit močit po půl hodině.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Ha ha Chcavka si bude stěžovat na vedení doktorky, že jí tu někdo odporuje a píše pravý opak toho co ona :-)) To je jako když si malé dítě stěžuje Bééé bééé Pepíček mi sebral kyblíček. První otázka bude A je to vůbec tvůj kyblíček??? No není...

přesně tak (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

Dlouho tady chcavka dominovala, a tak si myslí, že jí to tu patří :-))))

A (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Je to žena, píše, že je ráda, že Ari zveřejnila nějakou nahrávku

J. (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Už sem napsala e-mail přímo na vedení doktorky. A budu pokračovat. Nějaké řešení musí existovat, aby narušení jedinci byli vyloučeni.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 09:11)

Nazdar Květo !! máš vztek, že tady nemůžeš dělat blokovat ?!

Přesně (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

Ať to začne řešit policie, protože to není možný.Je zde opravdu velmi psychicky narušený jedinec, nějaký zvrhlík. Každému zde nadává vulgárně a co je na tom nejdivnější,že brání paní Arianu zuby, nehty.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 00:11)

A co by na tom policie řešila ty imbecile? Nic nelegálního se tady nepíše a úchylů je plná doktorka.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Ne chcavko, fakt nejsem Květa. My už víme, že tu Květu pořád hledáš, protože sama tu smrdíš od rána do večera.

J. (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Lidi ten kripl co nadává do chcavek se dnes už probral z agónie a řádí tady. Nemá smysl sem psát, bude vám za vše nadávat.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Chcavko, chcavko. Už tě to zase chytá??? No jo nedostatek sodíku do mozku. Nemáš tolik chlemtat vodu, nemuselo by ti být blbě a nemusela bys tolik chcát.

Bach-a (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Tak Květa má novou stránku na FB Labyrint světla a lásky. Její info:
"Jsem životní poradce..dělám svoji praxi už 23 let:-) Specializují se na partnerské vztahy atd. Vykládám CrowleyTarot jako C.G.Jung.. buď osobně nebo po mailu či telefonu . Vyvádím lidi z Labyrintu. Posílejte mi prosím sms."
Zajímalo by mě, co se počítá do těch 23 let? Jakože když fotila a Raven se staral o všechno? Nebo když proválela roky v posteli?

I (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

na video se naučila používat filtr.Teď pro změnu utrácí peníze, mánie pokračuje.Jak má tu protézu a mluví přes ní ,jsou to nepříjemné zvuky jak klape těmi zuby

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

:D :D :D přesně, a jak mluví takovýmu trápeným hlasem jak s ucpaným nosem :D

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Jakou má protézu? Zubní???

no (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

ale nemá protézu. ale má umělý zuby vsazený.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Aha to je škoda. Já myslel, že má protézu. Tu by si mohla vyndat a to by byla kuřba!!! Narval bych jí čuráka až do krku!!!!!

Reklama

Přidat komentář