Reklama

Syn a masturbace

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 12:10)

Aha,a je po tom vystriku vycerpana nebo jeste vic vzrusena,moji kamosky mamka jich dovede sest za sebou a az potom pry padne vycerpanim,je to mozne?

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 07:10)

moje pritelkyne ma mokry orgasmus s tim ze vystrikne - jako ze fakt vystrikne treba 30-40cm pred sebe. neni to pokazdy ale. musime pod sebe davat rucnik jinak je mokra postel.

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 11:10)

A kolik je tvoji pritelkyni a jak to chutna a voni

Majo (Čt, 24. 10. 2019 - 06:10)

Dekuju vam kacenko za odpoved a verim vam,jenom lituju toho ze vas opravdu neznam blíž,zacinam se holit vsude a pral bych si vas dohled,musite byt uzasna mamka,ještě jednou dekuju

Martin (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Jo a miluju jeji kalhotky,vuni jeji pipinky,kluci vim ze to delame vsichni,pri predstave delame vsechno mozne ale v realu si vyhonime a pritom by jsme chteli aby se na nas mamka divala,kazdej to chce

Pepa (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Ahoj vsichni,super diskuze,ja videl mamku jak si holi rozkrok,nejdriv jsem zamrzl a potom jsem odesel do pokoje si honit a chtel jsem mamku,vlastne jenom tu pipinku,jak byla takova hladka,az se mi z toho postavil kdyz to pisu,byl to hezky pohled,fakt

Martin (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Ahoj Pepo,ja taky smiroval mamku,byl jsem ve skrini a myslel jsem si ze se bude prevlekat do nocni kosile a ona se vysvlekla a zacala si hladit pipinu,no mnela orgasmuz poradnej,videl jsem jak tece,nevi to ale uz to neudelam,co kdyby mne v te skrini nachytala

Mamka (St, 16. 10. 2019 - 13:10)

A na rovinu Evo,jestli mu nepomuzete vy tak pan buh se na neho vykasle protoze neni a z kluka se stane uchylak a nasilnik,tak mu ho honte az bude kricet staci,musite ho prevychovat a ukazat mu cestu,jenom vy

Sam (St, 16. 10. 2019 - 07:10)

Dobry den,bal jsem se o tomto mluvit a vidim ze vsechny maminky to maji stejne,moje maminka chodila kazdou noc kontrolovat jestli jsem se nepocural kdyz jsem byl nemocny s briskem a zustalo ji to a jednou uz kdyz nemusela tak mi na pindika sahla a byl tvrdy,nechala ruku na nem tak dlouho az mi zacukalo v pindikovi a ja myslel ze jsem se zase pocural,potom si ocuchala ruku a vzdychla.Nevi ze to vim a libi se me to a ji asi taky

Mamka (St, 16. 10. 2019 - 13:10)

Ahoj Same,neboj se niceho,podle toho co pises si myslim ze tvoje maminka je stastna kdyz ti pomuze s vystrikem a kdyz ji reknes ze to vis a ze se ti to libi a chces to zase ta ti asi vyjde vstric,ja jse to udelala,tak to zkus

Josef (Pá, 1. 1. 2021 - 05:01)

Spával jsem s maminkou od sedmi do dvaceti let.Maminka si ke ně lehala nahá mou ruku položila na její prso a já jsem po chvíli začal masírovat její bradavku.Ona na oplátku svoji ruku mi položila na pindíka a po jeho ztopoření si na mně sedla,pindík vnikl do maminky a tam se vystříkal i tři krát za noc.Po vystříkání mi ještě chvíli cumlala žalud,tak že to bylo i do pusinky.To se opakovalo do dvaceti let.Po oženění jsem to praktikoval s tchyní,ale přes den kdy jsme byli sami.No a také se sestrou.Nikomu nám to neublížilo.

Josef - tak co (Ne, 13. 6. 2021 - 08:06)

Spával jsem s maminkou od sedmi do dvaceti let.Maminka si ke ně lehala nahá mou ruku položila na její prso a já jsem po chvíli začal masírovat její bradavku.Ona na oplátku svoji ruku mi položila na pindíka a po jeho ztopoření si na mně sedla,pindík vnikl do maminky a tam se vystříkal i tři krát za noc.Po vystříkání mi ještě chvíli cumlala žalud,tak že to bylo i do pusinky.To se opakovalo do dvaceti let.Po oženění jsem to praktikoval s tchyní,ale přes den kdy jsme byli sami.No a také se sestrou.Nikomu nám to neublížilo.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 12:06)

Pokud je neoplodníš tak to samozřejmě neublíží .

Návštěvník (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

Pokud je neoplodníš tak to samozřejmě neublíží .

Marek (Pá, 27. 8. 2021 - 10:08)

dobry den, moji deti sukaj honej vsechno je mi to jedno zena a ja taky sukame v obyvaku pred nima, nevadi. davame zkusenosti : - )

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Holky taky to tak prozivate?nebo to mam jen ja,a jestli jsem sama,tak jsem stastna zena

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 07:10)

A ty steve,jestli si honis pri cteni holciciho psani,tak hezke pohoneni a nevstupuj nam do diskuse a prozitku,jo

Steve (St, 16. 10. 2019 - 14:10)

Sám jseš chlap, tak mě tu neoblbuj ...

Mamka (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Tak ty jsi asi zena,vole

Steve (Po, 14. 10. 2019 - 21:10)

Teda tady je zoufalců ... to by člověk fakt plakal!

Reklama

Přidat komentář