Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 16:11)

Miluno pojedeš s ním na Ukrajinu? Co máš v plánu v dubnu?

a (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

nevadí ti Miluno že můžeš chytit v tom holobytě štěnice a jiné breberky?

ááá (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

stihačka na obzoru :D

Radka (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

No tak co mám dělat? Celý dny sedím a hlídám jí. Víš jak to nezvládám když o ní nevím?

Radka (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

Lásko mojeee,konečně jsi aspoň tady! No to je blb,co ho to napadlo? Kdy se uvidíme se tě radši ptát nebudu ale i tak když už nic jinýho aspoň že jsi se objevila.Líbám.

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

Virus se vyskytuje hlavně v krvi, spermatu, preejakulátu a vaginálních sekretech!!!! infikovaných osob. Tyto tekutiny jsou hlavním prostředníkem přenosu viru.

Radka (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

Vždyť už tu psala že má nedetekovanou nulovou nálož.

??? (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

no a ? Je HIV pozitivní chápeš? Ale vám je to asi jedno

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 16:11)

Když je to jedno Sergejovi tak je to jeho věc.

???? (Po, 11. 11. 2019 - 16:11)

Cože? ty nechápeš, že nao je to věc těch, kterým to Miluna řekla jako Radek, Sergej, Ota....ti ať si HIV užijou. Jenže Miluna souložila s desítkami dalších lidí, kteří mají své partnery a ti už nevěděli, že jejich promiskuitní partner spal s HIV nakaženou Milunou. Malá pravděpodobnost, ano. Ale s množstvím lidí pravděpodobnost přibývá

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 17:11)

Já pořád nechápu k čemu to tady píšeš když Miluna píše o Sergejovi.S ostatníma používá kondom mimo Radky ta si ho nikam asi nenavleče.

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

Neměl by souložit s ochranou, když jsi hiv?

a (Po, 11. 11. 2019 - 13:11)

to dopadli ale bez práce nejsou koláče

Ota (Po, 11. 11. 2019 - 12:11)

Já jsem byl včera večer za Milunkou a Sergejem protože mě pozvali tak jsem byl zvědavej.A děkuju Mie a Andy.Celkem jsem si máknul v práci,taky to neni fyzicky žádná sranda.Připadám si jako po posilovně.

a (Po, 11. 11. 2019 - 13:11)

co je novýho Oto. Už mají byt, tak rychle? Pohostili tě?

Ota (Po, 11. 11. 2019 - 13:11)

Jsou v nějakym holobytě ještě s někym.Byli tam oni dva a ještě další dva chlapi.Z toho jeden byl čech ale divnej týpek (asi z basy).Ale ten pospával a nevšímal si nás.Byla to holá místnost jen s křeslama,s naprasklim sklem na okně ale ty křesla vypadali jako kdyby už byli jednou vyhozený.Já si myslel že žiju nic moc ale tohle vypadalo ještě hůř.A spí všichni jen na zemi na hadrech.Ale Milunka i Sergej jsou ke mně moc hodný.Pohostili mi tim co bylo v jejich silách.Milunka mi hodila do topinkovače tousty se sýrem a k tomu colu.

Miluna (Po, 11. 11. 2019 - 14:11)

Už tam nejsem.Dneska sem musela za babi, abych se postarala že kluk je opět marod tak musim obskakovat.No co ti budu říkat jakou mam radost,jestli to ještě k tomu nechytnu se Zdenou taky.To jsou fakt dny zase všechno!! Ode mě to pak přeleze třeba na Sergeje a dokolečka dokola že,užívání života! To ještě sem ti to tam včera nechtěla před Sergejem říct ale nasral mi i on.Měli jsme sex a já pak šla spát a on dostal chuť na druhý kolo a vlezl na mě znova když sem spala,jenže on si ho neumyl ani na záchodě nebyl tak mam z toho debilní pocit.Já mam podle kalendáře plodný dny a on se zachová takhle ,přitom to ví! Říkal že ho měl už utřenýho a suchýho ale já si řikam co v močové trubici?? Bylo to tak hodinu po prvnim kole.Nebo mu to říkam zbytečně a fakt už tam nic mít nemohl?? Já osobně bych tohle neudělala tak nevim ale leze na mě i když spim takže se probudim a mam ho v sobě.On je opak Denise a chce to pomalu denně takže občas i když spim.Ale nic mu neříkej že ti tohle říkam.A pozdravuju Kaču,jo Kačo más pravdu jak si to napsala asi tak máš dobrej odhad.A tvoje segra je mi podobná?

no teda (Po, 11. 11. 2019 - 14:11)

ty se spoleháš na plodné dny po tolika těhotenstvích. To si věříš:))

Miluna (Po, 11. 11. 2019 - 15:11)

Zatim to s nim fungovalo bez problemu přerušovaná soulož a nebo se dodělává rovnou mimo moje tělo o to mi nejde ale že na mě vlez po prvnim kole bez umytí ho a vyčurání:-( a ještě teď když mam nejspíš plodný období:-(

Hm (Po, 11. 11. 2019 - 07:11)

Tak koukam, že Ota ani neodepsal. Copak se s ním děje.

Reklama

Přidat komentář