Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Kolemjdoucí (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Nedávno jsem se setkal s inzercí jedné dominy, která své klienty svírá a dusí mezi svými stehny na způsob nůžek, a pokud takto svírá jejich krk, klade svůj rozkrok co nejblíže jejich obličeji. Že by to byl nějaký příbuzný fetiš?

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 18:05)

Jo,je to asi fetiš,a taky může mít různé varianty.To svírání nohou kolem krku a rozkrokem co nejblíže k obličeji,tam bezesporu patří taky.

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Jak jsem psala, je nepřeberně možností jak to dělat. Tady toto praktikuju s bráškou. Ležíme jako 69, on má hlavu položenou na mém stehně, vlastně na lýtku které mám sevřené a které pomalu - dávám si načas - svírám čím dál víc. Jeho hlava se tak dostává do těsné blízkosti rozkroku a navíc tím svíráním se mu nedostává vzduch. Dýchá stále obtížněji. Proto mám hlavu obrácenou a sleduju ho. Zase stehna povoluji aby se trochu vzpamatoval, ale ne moc. A zase přitahuju. Takto ho mám znehybněného a zbaveného možnosti se pohnout třeba půl hodiny. Přitahuju a povoluju. A určuju jeho dýchání. Když začne lapat po dechu, tak se smiluju a stehna malinko uvolním. Ale jen málo a na pár vteřin. Prostě takto si s bráškou hrajeme.

J (Ne, 26. 5. 2019 - 19:05)

A co takhle role otočit. Taky by se ti to líbilo?

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Je to můj sen, ale protože jsem Bi, tak jedině s dívkou. Představuju si jak si na mě lehá, svoje stehna mi zatím jemně obtáčí kolem hlavy, rukama mě drží na nohou za kotníky, takže se nemohu pohnout. A pomalu mě začíná svírat a přidušovat....

Jun (So, 1. 6. 2019 - 21:06)

Peťulo, kolik vážíš ty a kolik váží tvůj 13letý bráška?

Peťula (Ne, 2. 6. 2019 - 06:06)

Omyl. Má být 65 kg.

Peťula (Ne, 2. 6. 2019 - 06:06)

Mám přes 55 kg, brácha samozřejmě o mnoho méně. Ale o váze to není. Kromě opravdu chvilek, nikdy na něm nejsem položená naplno. I když na něm sedím, či ležím, vždy se nadlehčuji lokty, stehny. Při sevření jej naprosto znehybním a ať dělá co dělá, není v jeho moci mě přemoci. Ale i tehdy to dělám s rozumem. Dávkuju mučení sevřením opatrně, vždy tak aby si to užil, ale aby se nevyděsil. To by byl konec. Příště už by v žádném případě do těchto hrátek nešel. Takže když si ho na závěr přehodím přes stehno hlavou dolů a dlaní ho ještě malinko přidusím, i tehdy vím kam dojít. Třeba až na tu hranu, ale vědět, kdy přestat. Raději o pět sekund dříve, než později.

Kolemjdoucí (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Jeden takový cvik třeba půl hodiny? To asi jiných věcí na práci teda moc nemáte...

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 18:05)

Vůbec nic o nás nevíš. Kdybys mě poznal, asi by ses dost divil čím vším se zabývám a jak mám rozplánované dny. Takže si takové svoje ubohé komentáře nech. Na ně a na tebe už vůbec nejsu zvědavá.

Kolemjdoucí (Ne, 26. 5. 2019 - 19:05)

Neboj se, plně ti vyhovím. Nebudu měnit svůj nick jenom proto, abych s tebou mohl pokračovat v další konverzaci. Už o tobě vím víc než potřebuju :p

tu (Po, 5. 11. 2018 - 15:11)

Myslíte, že dítě 6 až 8 leté si dokáže představit, jak je pro to dítě těžký dospělý člověk, když si na to dítě stoupne?

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 01:05)

Před tím si to jistě představit nedokáže,ale po tom stoupnutí už ano,taková je realita.Já osobně trampling zkušený nemám,za to znám jaké to je,když mi dospělá žena poněkud kypřejších tvarů(ale žádná tlust'oška)seděla na hrudníku.Po asi deseti minutách jsem toho měl už dost a špatně se mi dýchalo.Bylo to z samozřejmě z legrace,ale já sám jsem nebyl schopen ji sesadit,až když sama vstala.Jsem si jistý,že malý chlapec by to neustál už vůbec.

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

Taky se zapojím do diskuse. Jsem malinko ujetá na tyto věci. Je mi 17 a mám o čtyři roky mladšího brášku. Nestoupám na něj, ale ráda si s ním pohraju jiným způsobem. Sevřu jej tělem a to tak, že hlavu má stisknutou mezi mýma prsama a rozkrokem a pomalu se svírám čím dál víc, tedy tak, až se mu těžko dýchá. Nebo zase leží na zádech a já se mu usadím na prsou, avšak co nejblíže mým rozkrokem u jeho hlavy. Tak, aby cítil vůni mé kundičky. Možností je tady nepřeberně. Na sobě mám však vždy kraťasy. Nikdy nejsem jen v kalhotkách. A také vždy to skončí jen tady tímto. Vím, že brášku to vzrušuje a já jsem na tom stejně.

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

Možná se budeš divit,ale relativně hodně lidí tohleto vzrušuje a nebo láká,je to zkrátka hravá ženská dominance.Tedy nevím,jakou máš přesně postavu,ale asi vážíš více než bráška,takže ho celkem pohodlně můžeš takhle ovládat.Když vezmeme v potaz,že dost žen vlastní větší a nebo i celkem velký zadek,široké boky,masivnější stehna,tak když se usadí byt' i dospělému muži na hrudníku,věř tomu,že má co dělat.Několikrát jsem to zkoušel,ale vždy jsem se neúspěšně zkoušel osvobodit.Samozřejmě že jim to bylo k smíchu,ale s tou váhou prostě nic neuděláš.Nejsem tedy žádný silák,ale i tak je to velice obtížné až nemožné se z toho dostat.Ty už jsi skoro dospělá,takže jsi myslím,že i drobnější muž by měl co dělat s tvou váhou na hrudníku,když se na něj usadíš.

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Bráška, 13 let, to jsou takový drobňáčci. I když péra už mají velký. Já jsem vyšší postavy, ale útlejší. Ráda bych měla větší zadek, ale asi s tím už nic nenadělám. Ale i tak, při našich hrátkách si musím dávat pozor. Neustále sleduji jak dýchá, aby mu nechyběl kyslík, abych ho moc nezalehla. Odměnou je to vzrušení.

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 10:05)

Je to fakt,s tím už nic moc nenaděláš,jedině přibrat.Ale pokud jsi takový ten štíhlejší typ,tak i po přibrání to kdoví jaký efekt prostě mít nebude.Tak jasně,je třeba dávat pozor jak dýchá,ale pokud se vám to oběma líbí,tak není co řešit.Já taky nejsem nějak malý,ale celkem útlý ano,takže když mě zasedne žena byt' i o něco menší,ale s širokými boky,tak mě může držet takhle teoreticky neomezeně dlouho.Záleží kde mi sedí,pokud na hrudníku,tak to pak pochopitelně vydržím kratší dobu.

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

Samozřejmě boky ženy v tom hrají svou velkou roli. Když na něm sedím, tak nemá žádnou naději úniku. Škube sebou, ale z mého sevření se nedostane. A navíc je trochu přidušen. Hrátky dokončuji tak, že si jej přehodím přes stehno hlavou dolů. Ponechám jej tak půl minuty a poté ho, prakticky bezvládného, položím na zem. To jsem se naučila z videí.

Koren (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Peťule,pokud si chceš o tom někdy napsat více,tak mi klidně napiš na moji emailovou adresu,[email protected]

Peťula (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

Zatím ne. Mám toho hodně ve škole a ještě na nějaké dopisování nejsem připravena.

Reklama

Přidat komentář